Şimdi Ara

# Hangi Tarayıcı Çoklu Sekmede Daha Az Ram ve İşlemci Kullanıyor? (43 TARAYICI TESTTE) # (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
41
Favori
27.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
169 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elinize sağlık kendimi bildim bileli Firefox ve Operadan başka bişey kullanmıyorum opera candır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bide operanın ad block eklentisi diğerlerinden çok çok iyi bence.Baska eklenti kullanmadım.

• Allah aşkına biri söylesin En iyisi Hangi la ?
  • opera-vpn galp
  • Faydalı konu, emeğinize saygı ve teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • guntoldu kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz şekilde yaptım herhangi bir hata vermedi. Sorunsuz çalışıyor şuana# Hangi Tarayıcı Çoklu Sekmede Daha Az Ram ve İşlemci Kullanıyor? (43 TARAYICI TESTTE) #
  • quote:

Sistemde herhangi bir güvenlik yazılımı(defender dahil) yok.

demişsiniz bende hiç bir şekilde güvenlik yazılımı kullanmıyorum. Siz defender'ı da devre dışı bıraktınız sanırım. herhangi bir sıkıntı olmuyorsa bende kapatayım diye düşünüyorum.?
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Benzer sorunu çok daha uzun zaman önce yaşayıp pes ettim. İdm ihtiyacım varsa Chrome kullanıyorum yoksa opera.
    Merhaba, tekrar tekrar deniyorum ancak bu sorun hala devam ediyor. Anlaşılan tam olarak operaya geçiş yapamayacağım.
  • Emeğinize sağlık. Çok başarılı bir çalışma.

• Ben yararlanmayacak da olsam emeğe saygı. Şukunu verdim karşim 👍😜😂😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi halily -- 17 Kasım 2019; 16:52:45 >
  • Güzel çalışma fakat, günümüz çağında vasat bir bilgisayar bile rahatlıkla 10 sekmeyi kasmadan açıyor. Daha fazlasına gerek var mı bilmiyorum, belki yaptığınız işle alakalı ihtiyaç duyulabilir.
  • guntoldu kullanıcısına yanıt
    Açıkçası video indirme yapmayacağım durumların haricinde Chrome açmıyorum. Operanın özellikle video ayırma özelliğini seviyorum. YouTube da video izlerken yorumlara da bakmak yada başka sekmelerde gezinmek hoşuma gidiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • K-Meleon tarayıcının performansını deneme şansınız var mı? Yavaş PC'ler için biçilmiş kaftan diyorlar.http://kmeleonbrowser.org/
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Açıkçası video indirme yapmayacağım durumların haricinde Chrome açmıyorum. Operanın özellikle video ayırma özelliğini seviyorum. YouTube da video izlerken yorumlara da bakmak yada başka sekmelerde gezinmek hoşuma gidiyor.
    Teşekkür ederim belki bende dediğiniz bir yönteme gidebilirim. Benimde aklımda tek bir yerden yönetmek ve kullanmak vardı ama pek mümkün olmayacak gibi. Herhangi bir uygulama olsa sorun olmaz ama idm çok aktif kullanılan bir program olunca chrome sık sık kullanılacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

Şu konuyu dh editörlerinden biri açsa daha fazla mesaj gelirdi.
    Eline sağlık hocam. 1080p60fpste test etmiş olmanız daha da iyi olmuş.

Hocam operada youtubedayken tam ekrana geçerken sizde de bi kasma oluyor mu? Slimbrowseri hazırladım operanın yanına.
    bendede aynı sorun var önceden yoktu böyle birşey.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Virtual Reality

K-Meleon tarayıcının performansını deneme şansınız var mı? Yavaş PC'ler için biçilmiş kaftan diyorlar.http://kmeleonbrowser.org/
    O tarayıcı ya javascript ya tarayıcı içi video çalıştırmıyordu twitch'i açamamıştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Engin.OK

quote:

Sistemde herhangi bir güvenlik yazılımı(defender dahil) yok.

demişsiniz bende hiç bir şekilde güvenlik yazılımı kullanmıyorum. Siz defender'ı da devre dışı bıraktınız sanırım. herhangi bir sıkıntı olmuyorsa bende kapatayım diye düşünüyorum.?
    Ben bir sorun görürsem direkt formatlıyorum. Dikkatli olunduğunda ve warez, illegal içeriklerde dolaşılmadığında zararlı yazılımlar pek de bulaşmıyor aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vorb

Yeni edge güzel olmuş üstelik translate özelliği de gelmiş,beta şu an incelenirse güzel olur ,bana çok hızlı geldi.
    Edgechromium listede var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Savunmadım Çıkar Göster

Hocam Midori tarayıcıyı denediniz mi?
    Evet denedim twitch sayfasını dahi açamadı.

# Hangi Tarayıcı Çoklu Sekmede Daha Az Ram ve İşlemci Kullanıyor? (43 TARAYICI TESTTE) #

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 18 Kasım 2019; 0:6:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAFREF

Safarinin bu listede yerini merak ettim bu kadar gündem olan nedir anlamadım. Kimseyi ne aşağıladım ne de hakaret ettim.

Konu sahibine söylüyorum, kendisinin hem sıcak fırsatlarda olsun hem bu tür konulardaki çalışmalarını severek takip ediyorum.
    Tamamdır Safari'yi(Windows üzerindeki) ekleyeceğim listeye.

Düzenleme: Maalesef twitch sayfasını açamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cohannan -- 18 Kasım 2019; 3:44:8 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.