Şimdi Ara

Hangi takımla kariyer yapıyorsunuz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reklamı_Geç -- 31 Temmuz 2011; 20:30:45 >

• 14 yıllık karşıyaka kariyerime bugün son vererek ingiltere alt liglerinde dover diye bir takımla başladım tavsiyeleriniz bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRLoRd -- 31 Temmuz 2011; 22:45:05 >
  • Akhisar Belediyespor ile başladım, ama devam etsem mi etmesem mi, kararsız kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Akhisar Belediyespor ile başladım, ama devam etsem mi etmesem mi, kararsız kaldım.

Bence et hocam o tarz takımlar zevkli oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaRLoRd

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Akhisar Belediyespor ile başladım, ama devam etsem mi etmesem mi, kararsız kaldım.

Bence et hocam o tarz takımlar zevkli oluyor

Biliyorum hocam, duyulmamış oyuncularla başarıya ulaşmak harika bir duygu.
    Daha önce birkaç küçük takımla başarıya ulaşmıştım zaten, ama nedense bu sefer kararsızım. O Türkiye Denemelerine az mı katıldım.

• Arkadaşımla oynadığım için ben Real o ise Barça ama ben single oynasaydım Feneri seçerdim büyük ihtimalle.
  • Küçük bir takımla başlamak istiyorum tavsiyeleriniz ?
  • Man City oynuyorum
  • Tottenham ile 11.sezondayim
    Bu aralar Newcastle kariyeri yapıyorum 3.sezondayim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reshennes*

Man City oynuyorum

Ben de manc yi denemek istiyorum.Önerdiğin taktik ve transferler var mı dostum?
  • Aslında çok sıkı bi FMci olmama rağmen FM 11'e hiç ısınamamıştım, ama mecburen 2 gün önce yükleyip oynadım, zevkini almaya başlıyorum yavaş yavaş. Porto'yla açtım. Hiç transfer yapmadım 2 tane oyuncu gönderdim. 4-2-2-2 ve 4-3-3 oynatıyorum genelde. Birde hikayem var bununla ilgili, lig başladı ilk iki maçı yaptım Hulk iki maçta toplam 6 gol attı. Ben obaaaaalardayım tabi. Sonra avrupa kupası ön eleme maçında Trabzonspor'la karşılaştım deplasmanda 2-0 yenildim. Sonra kendi evimdeki maça geldim min. 2 gol atmam gerekiyor tabi, overload oynadım tüm maçı Trabzon ful defans yapıyor bir şut çekemediler maç boyunca, neyse 45'te penaltı kazandık, hulk kaçırdı. 60'ta Hulk boş kaleye kaçırdı. 65'te Hulk attı, 80'de Hulk penaltı kaçırdı. Ve boku bokuna elenmiş oldu. Hulk'uda burdan öpüyorum. Her şey bi yana Allah her menajere Hulk gibi bi oyuncu nasip etsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: BatuB

quote:

Man City oynuyorum

Hocam taktik yokta klasik olarak transferlerim Agüero Pastore (Adam cidden forvet arkasında oynattığında forvetten çok gol atıyor) Alexis Sanchez alıyorum.
    Defansa Kompany yerine bi adam arıyorum tavsiye edebileceğin varmı seninde bana
  • işsiz başladım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Aslında çok sıkı bi FMci olmama rağmen FM 11'e hiç ısınamamıştım, ama mecburen 2 gün önce yükleyip oynadım, zevkini almaya başlıyorum yavaş yavaş. Porto'yla açtım. Hiç transfer yapmadım 2 tane oyuncu gönderdim. 4-2-2-2 ve 4-3-3 oynatıyorum genelde. Birde hikayem var bununla ilgili, lig başladı ilk iki maçı yaptım Hulk iki maçta toplam 6 gol attı. Ben obaaaaalardayım tabi. Sonra avrupa kupası ön eleme maçında Trabzonspor'la karşılaştım deplasmanda 2-0 yenildim. Sonra kendi evimdeki maça geldim min. 2 gol atmam gerekiyor tabi, overload oynadım tüm maçı Trabzon ful defans yapıyor bir şut çekemediler maç boyunca, neyse 45'te penaltı kazandık, hulk kaçırdı. 60'ta Hulk boş kaleye kaçırdı. 65'te Hulk attı, 80'de Hulk penaltı kaçırdı. Ve boku bokuna elenmiş oldu. Hulk'uda burdan öpüyorum. Her şey bi yana Allah her menajere Hulk gibi bi oyuncu nasip etsin.

Laptop'u 2ye bölerdim böyle bir durumda

• quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

quote:

Aslında çok sıkı bi FMci olmama rağmen FM 11'e hiç ısınamamıştım, ama mecburen 2 gün önce yükleyip oynadım, zevkini almaya başlıyorum yavaş yavaş. Porto'yla açtım. Hiç transfer yapmadım 2 tane oyuncu gönderdim. 4-2-2-2 ve 4-3-3 oynatıyorum genelde. Birde hikayem var bununla ilgili, lig başladı ilk iki maçı yaptım Hulk iki maçta toplam 6 gol attı. Ben obaaaaalardayım tabi. Sonra avrupa kupası ön eleme maçında Trabzonspor'la karşılaştım deplasmanda 2-0 yenildim. Sonra kendi evimdeki maça geldim min. 2 gol atmam gerekiyor tabi, overload oynadım tüm maçı Trabzon ful defans yapıyor bir şut çekemediler maç boyunca, neyse 45'te penaltı kazandık, hulk kaçırdı. 60'ta Hulk boş kaleye kaçırdı. 65'te Hulk attı, 80'de Hulk penaltı kaçırdı. Ve boku bokuna elenmiş oldu. Hulk'uda burdan öpüyorum. Her şey bi yana Allah her menajere Hulk gibi bi oyuncu nasip etsin.

Laptop abimin olmasa yapacaktım zaten. Gerçi seninde nasıl şansızlıklar yaşadığını unutmadık. Atletico-Valencia faciasını hani... 90, 90+1, 90+2.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet.

quote:

Laptop abimin olmasa yapacaktım zaten. Gerçi seninde nasıl şansızlıklar yaşadığını unutmadık. Atletico-Valencia faciasını hani... 90, 90+1, 90+2.

• quote:

quote:

quote:

Man City oynuyorum

Hocam taktik yokta klasik olarak transferlerim Agüero Pastore (Adam cidden forvet arkasında oynattığında forvetten çok gol atıyor) Alexis Sanchez alıyorum.

Hocam agüero ya 64M$ verdim anca geldi.Hücum hattı zaten çok güçlü.Önemli olan liberolar.Sadece Toure var liberoda.Mutlaka takviye gerekli bu bölgeye.Ama kimi alacağımı bir türlü bulamadım Toure nin yanına.Xabi Alonso'yu düşünüyorum.Malum para ot gibi..Ayrıca bir sol bekte alınması lazım gibi...

• bugün R. Madrid kariyeri açtım.. hayatımda artık yeni bir sayfa açıldı
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Man City oynuyorum

Hocam agüero ya 64M$ verdim anca geldi.Hücum hattı zaten çok güçlü.Önemli olan liberolar.Sadece Toure var liberoda.Mutlaka takviye gerekli bu bölgeye.Ama kimi alacağımı bir türlü bulamadım Toure nin yanına.Xabi Alonso'yu düşünüyorum.Malum para ot gibi..Ayrıca bir sol bekte alınması lazım gibi...

Hocam De Jong var ama ben satmıştım onu Xabi Alonso olabilir aslında sol bek olarakta Kolarov gayet iyi oynuyor
    Boatengde defansta heryerde oynayabiliyor zaten son olarak Balotelliyi satmanı tavsiye ederim çok sorun çıkartıyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

Man City oynuyorum

Daniele De Rossi, pahalıdır ama iyidir.

Man City'de transferin çok suyu çıkıyor be. Acayip de nakit para veriyorlar, üstüne ben oyuncu satışlarından da para kazandım sonra lig başladı 2 maç sonra sıkılıp bıraktım. Herkes söylerdi transfer için müthiş para veriyorlar diye, geçen merak ettim City'i aldım da bana zevkli gelmiyor. Hart-Clichy-Hummels-Toure-Richards-Yaya-De Rossi-Silva-Zarate-Agüero-Dzeko 11'i oluşturmuştum düşün. 21 milyona da Hulk ile anlaşmıştım ve daha da param vardı yani. Zaten ben her yeni takım denememde ligde 2-3 maç sonra sıkılıp bırakmışımdır çoğunlukla FM 11'de, Milan dışında takımla uzun soluklu oynayamıyorum ben bu oyunu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.