Şimdi Ara

Hangi takım alır? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

futbolda kosu mesafeleri her gun artiyor. ustteki takim kendi donemindeki gibi 95 km falan kosar alttakiler 110 kosarsa alttakiler mali goturur.

esit kosarlarsa iki takim da iyi ama ortasahasiyla alttaki takim daha favori

Birkaç yıl önce Ersun Yanal, Aykut Kocaman gibi hocaların sayesinde hayatımıza giren koşu mesafeleri geyiğine de hastayım. Bu sezon İngiltere'de en çok koşan 2.takım Burnley son haftalarda kümede kaldı. 5. Middlesbrough küme düştü. Açık ara şampiyon olan Chelsea listede 11. sırada, 8. sıradaki Hull City küme düştü. İspanya'da küme düşen S.Gijon, Osasuna, Granada koşu mesafeleri sıralamasında ilk 8'deler. İtalya'da, Almanya'da Türkiye'de ve diğer liglerde de durum farklı değil. Koşu mesafeleri futbolda hiçbir şey ifade etmez.

• Sebastianbjk kullanıcısına yanıt
    koşarak oynanan bir oyunda koşu mesafesi onemsiz dersen boyle yorum yapman normal. koşu mesafesi her şey demek değil. kalitesiz takim ne kadar koşsa da bir yere kadar işe yarar. ha bu demek değil ki kosu mesafeleri onemsiz, burnley 2. sirada kosmasa demek ki kume dusermis. bu kadar basit.

kosu mesafesi birbirine yakin derecede kalitesi olan takimlar arasinda galibiyeti belirleyici bir etken olur. ya da birbirleri arasinda kalite farki olan takimlardan birinin digerine yetismesi icin bir yoldur.

konyasporun 15. olacak kadrosu super ligde 3. olduysa begenmedigin kosu mesafeleri sayesinde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ronaldo, Henry dediğiniz adamlar 20-30 gol atıyordu senede. Messi bir sezonu 25 golle bitirse yer yerinden oynar herhalde. Tersten saplar yeni dönem.

• quote:

Orijinalden alıntı: Spider-Man

Ronaldo, Henry dediğiniz adamlar 20-30 gol atıyordu senede. Messi bir sezonu 25 golle bitirse yer yerinden oynar herhalde. Tersten saplar yeni dönem.

Yalnız futbolda her şey değişti, o eski dönem oyuncularını alıp günümüze koysan onlar da hayvani istatistik kasar. Düşünsene top bile o kadar hafifleşti, hareket yapmak ne kadar kolaylaştı.

Hangi kuşağın futbol şartları geçerli olursa o kuşak alır bu maçı.

• Her şeyi geçtim de Kante kim oluyor da bu listeye yazılmayı hak ediyor kariyeri ne başarısı ne?
  • 2. kadroya bakmadım bile

zidan alır
  • 2. kadronun sadece ileri 3 lüsü diğer kadrodakilerle aynı seviyedeler.

dani alves modric kante marselo bonucci ciyellini bunlar hep görev adamları

bi tek ramos yıldız sayılabilir.

diğre kadroda karlos var cafu var bekım var davids bu adamlar bulundukları takıma seviye atlatırlar.

geri 3 lü zaten efsaneler efsanesi

kalecinin üstüne gelmiş daha iyisi hala yok
  • Hangi takım kazanır bilemem ancak buradaki üyelerin söylediği gibi ''üstteki rahat yener'', ''alttaki 5-0 güle oynaya yener'' gibi durumların olmayacağı kesin Maç çok kıyasıya geçer

Savunma hattı bakımından Eski kadro net daha iyi. Orta sahaya bakarsak Beckham yerine Scholes'u koymak daha doğru olur. Beckham daha çok sağ iç oyuncusuydu, merkez orta saha yazmak yanlış olur. Scholes-Davids orta sahası ise her türlü Modric-Kante'den daha üstündür

Hücum hattına bakarsak karar veremedim bir türlü. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki Ronaldo-Messi-Ibra'yı bir arada düşünemiyorum, hiçbiri birbirine pas vermez Sırf Messi ve Ronaldo var diye günümüzdeki kadro kazanır demek doğru gelmiyor bana. Dediğim gibi Eski kadroya orta sahada Beckham yerine Scholes yazıldığı takdirde günümüzdeki kadroyu yenerler diye düşünüyorum. Lakin rahat bir şekilde değil tabi ki de, çok zorlanarak

• quote:

Orijinalden alıntı: BullPoweR7

Her şeyi geçtim de Kante kim oluyor da bu listeye yazılmayı hak ediyor kariyeri ne başarısı ne?

Üst üste iki kere pl de şampiyon oldu. Üst üste iki kere pl de yılın oyuncusu seçildi. Böyle adamlar yıldız olmaz istatistik yapmaz maç kazandırmaz ama şampiyonluk kazandırır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Hangi takım kazanır bilemem ancak buradaki üyelerin söylediği gibi ''üstteki rahat yener'', ''alttaki 5-0 güle oynaya yener'' gibi durumların olmayacağı kesin Maç çok kıyasıya geçer

Savunma hattı bakımından Eski kadro net daha iyi. Orta sahaya bakarsak Beckham yerine Scholes'u koymak daha doğru olur. Beckham daha çok sağ iç oyuncusuydu, merkez orta saha yazmak yanlış olur. Scholes-Davids orta sahası ise her türlü Modric-Kante'den daha üstündür

Hücum hattına bakarsak karar veremedim bir türlü. Ancak şunu da belirtmek gerekir ki Ronaldo-Messi-Ibra'yı bir arada düşünemiyorum, hiçbiri birbirine pas vermez Sırf Messi ve Ronaldo var diye günümüzdeki kadro kazanır demek doğru gelmiyor bana. Dediğim gibi Eski kadroya orta sahada Beckham yerine Scholes yazıldığı takdirde günümüzdeki kadroyu yenerler diye düşünüyorum. Lakin rahat bir şekilde değil tabi ki de, çok zorlanarak

Sonuç olarak vitorun takımı alır mı diyosun?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.