Şimdi Ara

Hangi Siteden Premium Alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni bir site kurduk ve bu site için uploadlar yapacağız. Bir siteden premium alarak upload yapacağız. Premium aldığımızda uplaod hızı değişiyor mu? Hangi siteyi tercih etmeliyim?
    Teşekkürler

• nereye upload yapacaksınız?
    forumdan bazı kişilerin imzalarında yazıyor premium satış filan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :] -- 29 Mayıs 2010; 18:07:31 >
  • foruma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcalisan

foruma

mesela hotfile mı rapid.share mı gibisinden sormuştum.
  • netload dan almanızı tavsiye ederim. özellikle download kotasının olmaması çok büyük avantaj. eğer almak isterseniz pm ile bana ulaşın uygun fiyatlı olarak hesap açabilirm.
  • Benim için önemli olan upload hızı...
    Premium üyeliklerde download hızının yanı sıra upload hızı da artıyor mu?
  • işte ben de size onu soruyorum
    hangi siteden almalıyım?

quote:

Orijinalden alıntı: ÖzgürGÜL

quote:

foruma

mesela hotfile mı rapid.share mı gibisinden sormuştum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 29 Mayıs 2010; 19:43:05 >
  • quote:

Benim için önemli olan upload hızı...

Upload hızının Free ve Premium üyelikler için pek farkedeceğini zannetmiyorum. İnternet hızınız kaç mbit ?

Ama FTP upload yapıcam derseniz (Genelde daha hızlı olur) o zaman pre üyelik almanız gerekebilir. Ama bazı host siteleri Free üyeliklere FTP upload hakkı verirken bazıları vermez. Mesela Hotfile de Free üyelik ile FTP yapabilrsiniz ama Netload FTP için Premium almanız gerekli.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .AnasoN. -- 29 Mayıs 2010; 20:11:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Upload hızının Free ve Premium üyelikler için pek farkedeceğini zannetmiyorum. İnternet hızınız kaç mbit ?

Ama FTP upload yapıcam derseniz (Genelde daha hızlı olur) o zaman pre üyelik almanız gerekebilir. Ama bazı host siteleri Free üyeliklere FTP upload hakkı verirken bazıları vermez. Mesela Hotfile de Free üyelik ile FTP yapabilrsiniz ama Netload FTP için Premium almanız gerekli.

kesinlikle.
    bir de premmium un avantajı bir hosta attığınız dosyayı diğer hostlara remote yöntemiyle aktarabiliyorsunuz.

• İnternetim 8 Mbps'e kadar limitsiz
    me ga upload premium almayı düşünüyorum. hem upload hem de insanlar için download hızı yüksek. hem benim için hem de uploadlarımı indirenler için iyi olur diye düşünüyorum. Siz nasıl düşünüyorsunuz?

quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetcalisan -- 29 Mayıs 2010; 20:56:49 >

• mega upload saçma geldi bana,

sana hiç bir kâr bırakmaz gibime geliyor ama sen bilirsin.
  • sadece bir hosta yapma derim

hotfile,rap.id,netload üçlüsünü ver
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.