Şimdi Ara

Hangi Sistemi Önerirsiniz? Kararsız kaldım. (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
117
Cevap
0
Favori
1.350
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Almayı düşündüğüm ekran kartı msi markalı ve wireless kartı yok. Seçtiğim monitör iyi midir ve yeterli olur mu? Ve birkaç sorum olacak, vatanbilgisayarda indirim var filan yazıyor. Bu indirim mağazalarda da geçerli mi, mağaza ile internet sayfası fiyatları aynı mıdır? Vatanbilgisayardan alınca kasayı topluyorlarmış, kasa toplamaktan anlamadığım için güzel bir şey gibi geldi ama internette bazı yorumları okudum, kasanın sağlam toplanmadığını yazanlar var, doğru mudur? Çünkü kasayı toplamaları işime gelir, bu yüzden cevaplarınızı bekliyorum.
  • kasayı kendıleri topluyor. Monitörler hakkında pek bilgim yok fakat bir arkadas öyle sistem toplattırmıs vatanmıydı tam hatırlamıyorum. Aldıgı ekran kartının daha kotusunu takmıslar. Bileşenleri kontrol etmekte fayda var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo.qwertuu kullanıcısına yanıt
    quote:

Bileşenleri kontrol etmekte fayda var.

Hocam tam olarak nasıl bir şeyden bahsediyorsunuz? Benim biraz da merak ettiğim parçaların sağlam takılıp takılmaması. Bir de fiyatlar web ile mağazada aynı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: O.eKy.O

quote:

Bileşenleri kontrol etmekte fayda var.

Hocam tam olarak nasıl bir şeyden bahsediyorsunuz? Benim biraz da merak ettiğim parçaların sağlam takılıp takılmaması. Bir de fiyatlar web ile mağazada aynı mıdır?

fiyatlar aynıdır dıye umuyorum. Rica edıp basında durabılırsınız sanırım. Sansınızı deneyın :)

Yakın bir zamanda almam lazım, fiyatlar aynıysa işime gelir ama bir problem daha var. Her ürün her şubede bulunmuyor, hepsinin bulunduğu bir şube var mıdır ona da bakmak lazım. Biraz daha araştırıp ve düşünüp alıcam inşallah.
  • quote:

Yakın bir zamanda almam lazım, fiyatlar aynıysa işime gelir ama bir problem daha var. Her ürün her şubede bulunmuyor, hepsinin bulunduğu bir şube var mıdır ona da bakmak lazım. Biraz daha araştırıp ve düşünüp alıcam inşallah.

Stoktaki şehirlere dikkat edilmeli :) haklısınız

şimdiden hayırlı olsun

Teşekkür ederim, ilerki zamanlarda birkaç sorum daha olabilir.
  • quote:

Teşekkür ederim, ilerki zamanlarda birkaç sorum daha olabilir.

Gerek burdan gerekse mesaj olarak ulaşabilirsiniz :)

• anakart Z97 Gaming 3

ZALMAN
    Z3 PLUS MidT ATX PENCERELİ SİYAH KASA
    123 TL

CORSAIR
    VS SERİSİ 650W GÜÇ KAYNAĞI
    155 TL

ramler 2x4 al

gerisi güzel hayırlı olsun
  • Anakartı ekledim, z3 plus vatanbilgisayarda tükenmiş bu yüzden zalman z5 i seçtim. Sizce hangisi daha iyidir? Güç kaynağını da ekledim. Rami tek modül 8gb almayı düşünüyorum ki sonradan bir tane daha tek modül takarım diye çünkü render işlerinde RAM yüksek oldukça daha hızlı oluyor. Diğer RAMi alana kadar tek modül 8gb RAM kullanmam herhangi bir hız düşüklüğüne sebep olur mu?
  • quote:

Anakartı ekledim, z3 plus vatanbilgisayarda tükenmiş bu yüzden zalman z5 i seçtim. Sizce hangisi daha iyidir? Güç kaynağını da ekledim. Rami tek modül 8gb almayı düşünüyorum ki sonradan bir tane daha tek modül takarım diye çünkü render işlerinde RAM yüksek oldukça daha hızlı oluyor. Diğer RAMi alana kadar tek modül 8gb RAM kullanmam herhangi bir hız düşüklüğüne sebep olur mu?

sonradan 8 alacaksan kalsın tamam
  • Şu soruyu bir daha sorayım.
    quote:

z3 plus vatanbilgisayarda tükenmiş bu yüzden zalman z5 i seçtim. Sizce hangisi daha iyidir? İkisinde de Usb 3.0 desteği var mı, hangisi daha iyi veya bunlara yakın fiyat aralığında bunlardan daha iyi olan kasa var mıdır?
  • quote:

Şu soruyu bir daha sorayım.
    quote:

z3 plus vatanbilgisayarda tükenmiş bu yüzden zalman z5 i seçtim. Sizce hangisi daha iyidir? İkisinde de Usb 3.0 desteği var mı, hangisi daha iyi veya bunlara yakın fiyat aralığında bunlardan daha iyi olan kasa var mıdır?

z5 te usb3 yok bildiğim kadarıyla

geri kalan çok farketmez
  • Seçtiğim anakartta usb 3.0 olmasına rağmen kasada olmazsa kullanamaz mıyım ve zalmandan başka daha iyi kasa markaları var mı?
  • quote:

Seçtiğim anakartta usb 3.0 olmasına rağmen kasada olmazsa kullanamaz mıyım ve zalmandan başka daha iyi kasa markaları var mı?

Sadece önde kullanamazsın arkada anakarttan cıkanlar var ztn onu kullanırsın

• Anladım, peki corsair carbide 300wr kasası nasıl, kasaların birbirinden çok farkı var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.