Şimdi Ara

hangi servis? (izmir)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
778
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2011 model seat leon 1.6 tdi dsg aldım (2.el)

izmirde bildiğim kadarıyla seat servisi olarak "VOSMER" ve "MBU" var. hangisini tavsiye edersiniz?

fiyat, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi olarak değerlendirirseniz sevinirim.

• vosmeri bilmiyorum fakat mbu hakkında çok olumlu şeyler duydum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: immortal_plt

2011 model seat leon 1.6 tdi dsg aldım (2.el)

izmirde bildiğim kadarıyla seat servisi olarak "VOSMER" ve "MBU" var. hangisini tavsiye edersiniz?

fiyat, müşteri memnuniyeti, hizmet kalitesi olarak değerlendirirseniz sevinirim.

Hayırlı olsun...Fiyatını sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?Bir de izlenimleriniz alırsak çok iyi olur.Teşekkürler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: one man one engine

quote:

Orijinalden alıntı: immortal_plt

2011 model seat leon 1.6 tdi dsg aldım (2.el)

Hayırlı olsun...Fiyatını sakıncası yoksa paylaşabilir misiniz?Bir de izlenimleriniz alırsak çok iyi olur.Teşekkürler...

tesekkurler.
    aracı 13bin km de aldım.
    aracta ayrıca sunroof, teknoloji paketi, kol dayama mevcuttu.
    49.500 e aldım.

suana kadar 1500 km yol yaptım. genel olarak çok memnunum araçtan. depoyu fulleyip, hızımı 110 ile sabitleyip yaklasık 400 km yol yaptığımda ortalama tüketimim 4.8 oldu ve yol bilgisayarı 800 km daha yol yapabileceğimi gösteriyordu:) normal gündelik kullanımda ise 5 - 5.5 arası ortalama tüketim oluyor.
    benim en korktuğum konu ise dsg şanzımanın arıza yapması, şuana kadar çok iyi ama 50bin km yapmadan tam güvenemem:)
    vites geçişleri gayet seri ve sorunsuz. ara hızlanmasından memnunum. son hızı denemedim ama 120-140 km hıza çok rahat çıkıyor.

özellikle sormak istediğiniz bir konu varsa cevaplamaya çalışırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.