Şimdi Ara

hangi segment ve ne almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamlar.3 kişilik bir aile için bagaj çok önemli değil.araba uzun yıllar kullanılacak.sorunsuz otomatik olması şart.genelde 10 km şehir içi kullanılacak.tüketimi makul olsun.bütçe 90 bin civarı.b sınıf hb düşünmüyorum.b suv.c suv veya c hb düşünüyorum.sizce hangi segment ve ne almalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• V40

• Subaru xv

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aliserpil2006

Selamlar.3 kişilik bir aile için bagaj çok önemli değil.araba uzun yıllar kullanılacak.sorunsuz otomatik olması şart.genelde 10 km şehir içi kullanılacak.tüketimi makul olsun.bütçe 90 bin civarı.b sınıf hb düşünmüyorum.b suv.c suv veya c hb düşünüyorum.sizce hangi segment ve ne almalıyım

Ben Hyundai İ30 derim. Tamam şehir içinde otomatiği biraz fazla yakar ama, 10 km lik günlük kullanımda devede kulak misali kalır, daha sonra tercihim Mazda 3 olurdu, daha sonraki tercihim ise, makyajlı kasa Focus olurdu

• B8 kasa passat alirdim ben olsam. Bildigim kadariyla 1.4 tsi comfortline olani 92k.
    Yeni passar cidden guzel olmus hem ici hem dışı hem de performansi. D sinifi geniş bi arac oldugundan dolayi bagaj sıkıntı cikarmaz sizin için...
    Illa c sinifi olcaksa da octavia derim ben hatchback icin ise v40 alabilirsiniz. Size tavsiyem bu paralari gidip sacma sapan Qashqai'ye felan vermemeniz yönünde olur. Benim için suv olayi bellidir elde minimum olur bi 180-200k alırsın bi suv daha asagisi icin paraya yazik çünkü daha iyi alternatifler var.

• Mazda 3 öneririm

• C sedan düşünmyorum.seneye mazda cx 3 ü ve suzuki vitarayı veya mokka 1.6 dizel otomatiği beklesem mi diyorum

• quote:

Selamlar.3 kişilik bir aile için bagaj çok önemli değil.araba uzun yıllar kullanılacak.sorunsuz otomatik olması şart.genelde 10 km şehir içi kullanılacak.tüketimi makul olsun.bütçe 90 bin civarı.b sınıf hb düşünmüyorum.b suv.c suv veya c hb düşünüyorum.sizce hangi segment ve ne almalıyım

Uzun yıllar kullanım için, sorunsuz, tasarruflu, konforlu cvt şanzuman oneririm.
    Subaru xv elegance.
    Nissan QQ x-tronik tekna, blackEdition,
    http://www.arabalar.gen.tr/nissan-qashqai-1-2-tekna-x-tronic-i4869.html
    http://www.arabalar.gen.tr/subaru-xv-1-6-cvt-elegance-i3110.html
    http://www.arabalar.gen.tr/listele.php?R1=0&R3=0&R4=1601&R2=1&D5=6&D1=130000&D4=and+article_tl+%3E+0+ORDER+by+article_tl+DESC
    Butçe artabilirse, bmw x1, audi Q3, x-trail,

Captur, mokka, 2008,juke gibi B suv önermem.

• quote:

Subaru Xv
  • 0 Superb 1.6 TDİ DSG bakabilirsiniz 91200 fiyatı var 90 a kadar verirler...Ve araç D sınıfı uzun yol için birebir...
  • Cx 3

• aliserpil2006 A kullanıcısına yanıt
    1.4 TSI 125 200 Comfortline DSG VW B8 Passat uygun olur.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.