Şimdi Ara

hangi samsung telefonu almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şu an kullandığım tel samsung c7 ithalat , artık guncelleme almıyor ve özellikle internet 3g veya H çekiyor merkezde bile ..

3 000 tl bütçe ile yeni telefon düşünüyorum ,
    Huwai düşünüyordum ama android desteği kalktı diye biliyorum ?
    Redmi, oppo vs. şu anki telefonum çok kullanılan tel olmadığından çok sıkıntı yaşadığım için düşünmüyorum (şimdilik )

Elimde sadece samsung kalıyor secenek olarak..

Peki hangi modeli?

(Oyun oynamam , yoğunlukla instagram , watsap, uygulama üzerinden görüntülü görüşme , evrak belge alıp gönderme , sık internet , hareketli fotograf gibi kullanım alanlarım var. )Şarjı uzun süre giden , buyuk ekran 6 ve uzeri olabilir ..

• Kesinlikle Samsung m31 almalısınız. İnternetten araştırdım ve ben aldım. B

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • illa samsung diyorsanız o bütçee a70 a51 ve m31 var. a70 i eski olduğu için elersek. a51 ekran gövde oranı tasarım ve incelik gibi konularda öne geçerken bataryası 4000 mah. m31 ise batarya olarak çok çok iyi 6000 mah ve tabii bu nedenle biraz kalın. sizin için tasarım çok da önemli değilse batarya daha önemliyse m31 derim.
  • A 51 ile A 71 arasında hangisi ?
  • umudumsun U kullanıcısına yanıt
    A71
  • garantisi bittikten sonra da kullanacaksanız ve pil değişimi için yetkili servisi tercih edecekseniz samsung dan uzak durun. pil yada başka bir arıza için telefonu açarken ekranı kırarlarsa ücretini sizden talep ediyorlar. marka tercihi yaparken bunu da göz önünde bulundurun

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • islemcisi exynos olmayanı tercih etmenizdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.