Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
51
Favori
510.166
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • memnuniyetle.elime ulaştığı ilk gün bi deneme yapar sizlerlede paylaşırım.çok araştırdım.inşallah değecek.
    quote:

Orjinalden alıntı: akoray

@fz18, bende panasonic er-508 ile er-147 arasında karar veremedim...cihazın gelince deneyimlerini paylaşırsan sevinirim....kararımda etkili olacak...
  • Arkadaşlar, ben de çok araştırdım, lütfen bir yol gösterin...

Kullanma alanım öncelikli olarak saç kesimi. Ama bazı aletler set halinde yakın fiyata satılıyor ve olumlu eleştiriler alıyor.

En son PANASONIC ER-508 ile REMINGTON - PG400 arasında kaldım...

Panasonic iyi diyorlar ama remington da nerdeyse aynı fiyata kulak-burun vb. ek başlıklarla geliyor. Üstelik gümüş kaplama ve titanyum bıçaklara sahip...

Deneyimi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...
  • ghurtan arkadaşım sanırım mesaj yazmışşın ama bende görünmüyo.
  • Tekrar yazıyorum cevap olarak :)

---

Arkadaşlar, ben de çok araştırdım, lütfen bir yol gösterin...

Kullanma alanım öncelikli olarak saç kesimi. Ama bazı aletler set halinde yakın fiyata satılıyor ve olumlu eleştiriler alıyor.

En son PANASONIC ER-508 ile REMINGTON - PG400 arasında kaldım...

Panasonic iyi diyorlar ama remington da nerdeyse aynı fiyata kulak-burun vb. ek başlıklarla geliyor. Üstelik gümüş kaplama ve titanyum bıçaklara sahip...

Deneyimi olan arkadaşlar bana yardımcı olabilirse çok sevinirim...

---

Teşekkürler :)
  • tamam hem önce yazdığını hemde ikinci mesajın görünüyo.bende remington ve panasonic arasında kalmıştım.ama kesim konusunda remingtonun yeterliliği kesin değildi.bazı yorumlarda renimgtonun diğer saç işlerinde örneğin saç düzleştirici aletlerinde başarılı olduğu kesim noktasında ise performansının yetersiz olduğunu öğrendim.o nedenle er-508 i tercih ettim.yanlız şunu düşünüyorum.kesim konusunda panasonic kadar iyi olmayabilirler ancak bu kötü oldukları anlamınada gelmez.ben 4-5 yıl japon pazarından aldığım 2 adet ucuz saç kesme makine kullandım.2-3 kesimde parasını çıkarttılar.yani bunlar bile idare edebiliyosa remington haydi haydi yeter.ancak hepsi bi arada olan modeller aslında hiç birini tam olarak yapmazlar.o nedenle saş için remington hc610 veya hc320c panasonicte ise er-508 veya diğer modellerden kullanım amacına göre uygun olanı tercih edebilirsin.er-508 i tercih etmemdeki sebeb 40mm uzunluğa kadar kesim yapabiliyor olması eğer bu özellik er147 de hatta er1610 da olsaydı onlardan birini alırdım kesin.ama onlarda max uzunluk 18mm yani benim kullanım amacıma uygun değil.bu kesim aralığına sahip remington philips ve babyliss marka modellerde mevcut fakat kalitesi kesin olduğuna inandığım için panasoniği tercih ettim.diğerleri kalitesiz demek istemiyorum yanlış anlaşılmasın.

• istersen bi kaç gün bekle benim er-508 gelsin şöyle bi inceleyeyim.görüşlerimi yazarım belki size yardımcı olmuş oluruz.
  • fz18 kardeşim,

Detaylı cevabın için çok teşekkür ediyorum.
    Haberlerini bekliyorum :)

Remingtonun o modelini kullanan bir arkadaş varsa, görüşlerini bekliyorum...

Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler...
  • Bir de, PANASONIC ER-508 SAKAL BIYIK DÜZELTME MAKİNESİ diye satılıyor internette.
    Saç başlığının olmaması yazım hatası mı?
  • Arkadaşlar bi sorum olacak...bu makinaların yağı bittiğinde ne olacak?...yani yağ bittiğinde yerine ne tür bir yağ alacağız?...cevaplar için şimdiden teşekkürler...
  • ghurtan
    rica ederim .en kısa zamanda yazacağım ilk izlenimlerimi ancak henüz kargoya verilmemiş.işin kötü tarafı daha tedarik aşamasında görünüyo.hepsiburada dan aldığıma şimdiden pişman oldum.neyse umarım yardımcı olabilirim.saç kesimi içindir yazısı olmaması hata değil.çünkü sakal için bu model.ancak saç içinde iş görür kanısındayım. hemde bayağı bi iş görür.yani sıkıntı olma.ancak siz yinede benim denememi bekleyin.bende biraz panasonic hayranlığı var.fz18 de kullandığım fotoğraf makinesinin modeli(panasonic) yani ben güveniyorum.ve bende saçlar yerli yerinde olduğu için sanırım benim denemem daha net fikir verecek.
    akoray
    yağ biterse bunlara özel yağ satan bir çok yer var.bilhassa istanbulda bulmak hiç zor olmaz.sanırım zazahanda mevcuttur.
  • Teşekkürler fz18 :)

Yorumunu bekliyorum!
  • Arkadaşlar ER508 halis muhlis saç kesme makinesidir. Ben ürünü iyi biliyorum. Sakal ve bıyıkta isterseniz düzeltebilirsiniz tabi. Saç başlığı var. hem de 40mm ye kadar.

quote:

Orjinalden alıntı: ghurtan

Bir de, PANASONIC ER-508 SAKAL BIYIK DÜZELTME MAKİNESİ diye satılıyor internette.
    Saç başlığının olmaması yazım hatası mı?
  • Sayın Ömer Taştan;

Öncelikle Panasonic saç kesme makinelerine göstermiş olduğunuz ilgiden ötürü teşekkür ederiz.

Bize iletmiş olduğunuz sorunuz ile ilgili olarak;

ER508 modeli saç kesme makinesidir. Web sitemizde, profesyonel saç kesme makineleri ve sakal düzeltme makineleri arasında başka bir kategori bulunmadığından sınıflandırma yapılırken sakal düzeltme makineleri sayfasına eklenmiştir.

Saygılarımızla,
  • alpapazarlama.com un mesajıma gönderdiği cevaptır.
  • Teşekkürler fz18 :)

Bu arada bugün indirime girmiş %50 :
    http://www.hepsiburada.com/philips-qt4085-vakumlu-sakal-kesme-makinesi/productDetails.aspx?categoryid=336727&productid=sgpqt4085

Bunu almamı önerirsiniz artık değil mi? :)
  • philipslere bi türlü içim ısınmadı.sebebi yorumlar %100 olumlu değil.seyrek ve ince saçlarda okey.ancaK SIK VE KALIN TELLİ SAÇLARDA yetersiz kaldığını bende kullanıcı yorumlarından öğrendim.philipstense remingtonu tavsiye ederim en azından olumsuz yorum göremedim.tek olumsuzluğu panasoniğin gerisinde olması.o da gayet normal.
  • yinede siz bilirsiniz.bu arada ben hepsiburada dan siparişi iptal ettirdim.gold dan sipariş vereceğim.
  • Ben en son Philips QC5170 e karar verdim. Sipariş ettim.
    Alet tek kişinin kendi kendini traş etmesi amacıyla tasarlanmış.
    Oldukça iyi görünüyor.
    Yorumlar da iyi...

Bakalım...

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=qc%205170
  • öncelikle hayırlı olsun. inşallah memnun kalırsınız.benim alacağım model 40mm civarı uzunluğa kadar kesim aralığına sahip olmalı.buda er-508 hc610 hc320c qc5070 ve bayblisstin bir kaç modelinde mevcut.tercihim er-508 oldu.eğer başka bir model alacak olsaydım hc610 veya hc320c modellerinden birini tercih ederdim.
    quote:

Orjinalden alıntı: ghurtan

Ben en son Philips QC5170 e karar verdim. Sipariş ettim.
    Alet tek kişinin kendi kendini traş etmesi amacıyla tasarlanmış.
    Oldukça iyi görünüyor.
    Yorumlar da iyi...

Bakalım...

http://www.hepsiburada.com/search.aspx?sText=qc%205170

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.