Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
51
Favori
510.191
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

https://www.hepsiburada.com/dingling-rf-609-profesyonel-sac-ve-sakal-duzeltici-pm-sgks25301

Sonra da mach 3

Hocam mac 3 kullanmadan direkt 0 numara veya yakın kesebilen bir alet lazım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

quote:

Orijinalden alıntı: Françuezli Ançuez

Bende önerdiğiniz HC4250 Quickcut modelini sipariş ettim, yağlama bakım vs. gerektiriyormu ? Birde benim saçlarım oldukça sert ve sık iyi kuaförlerdeki makineler bile takılabiliyor, bu konuda fazla bir sıkıntı yaşamam inşallah. Standart yanlar 3 üstler 5 numara yaptırırım her zaman, berbere iki haftada bir 30 TL vermek saçma geliyor artık böyle bir saç için.

Saçlarınızı kısa tutuyorsunuz. İnşallah memnun kalacağınızı düşünüyorum.

Kesim işlemi bittikten sonra suyla durulamak yeterli. 2-3 kesimde bir yağlama yaparsanız takılma problemi Baş göstermez. Yağlama ihtiyacı duymayan modeller para tuzağı. Bıçakların yağlanması iyi birşey ki en pahalı profesyonel modeller kendinden bilenen bıçaklara sahip değil.

Kullandıktan sonra görüşlerinizi bekliyorum.

Alıntıları Göster
    selam... mesajınızın üzerinden yıllar geçmiş ama:

bakımı şöyle oluyor değil mi?

içinden çıkan yağın 3-4 damlasını çeşitli aralıklarla bıçakların içine doğru damlatıp, makineyi 2-3 dakika çalışıtıyoruz.

içindeki dönen kısma veya hareketi ileten plastiği yağlamamıza gerek yok herhalde?

makineden aşırı memnunum, yenisini alıncaya kadar bu götürebildiği kadar götürsün istiyorum.

yağ bitince de herhalde şöyle bir şey alıyoruz:

https://www.hepsiburada.com/blitz-tiras-makinesi-temizleme-yagi-pm-HB0000028XG5
    https://www.hepsiburada.com/red-one-technic-tiras-makinesi-temizleme-yagi-200-ml-p-HBV000006O9QJ

• MacGyver. kullanıcısına yanıt
    Aleykum selam.

İçindeki dönen/plastik kısmı da yağlayabilirseniz performansı artacaktır. Ben yağlıyorum.

Linkteki yağlar konusunda bilgim yok maalesef.
  • MacGyver. kullanıcısına yanıt
    bu temizleme yağlarından almayın arkadaşlar, bir işe yaramıyor. hem kötü kokuyor hem de yağlama yapmıyor. en pahalısını aldım, bir iki denemeden sonra direkt çöp. amazon.de'de wahl'ın orijinal yağını buldum en son onu aldım. kargo bedava. ben 7,8 euro'ya aldım ama şu anda 8,5 olmuş fiyat. 100 ml. ayrıca bu satıcıdaki her şey türkiye'ye ücretsiz kargolu.

amazon.de/gp/product/

Hangi Saç Kesme Makinesi?

Hangi Saç Kesme Makinesi?

• powertech 1200 mü başka bir model mi öneririsiniz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-4891BECAE

http://www.milliyet.com.tr/sahte-urunlere-savas-actik-istanbul-yerelhaber-1188234/

Şu haberi okumuştum daha önceden oradan biliyorum dediklerimide yinede konuya eklemek istedim.
    Ürünü şuradan aldım hocam. Fonex bandrolü, fabrika bandrolü, garanti belgesi vs her şeyi tam. Orjinal ürün yani. Kuponla 124 tl ye geldi..

https://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/1400-alman-moser-sac-kesme-ense-alma-tras-tiras-makinesi-seti-P226305275

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam orijinaldir herşeyi tamsa, iyi günlerde kullanın.
  • ben 3 senedir powertec tr 600 kullanıyorum memnunum kablolu değil kondansötör pilli 1 sarjla 5-6 kez tras oluyorum piyasadaki çoğu makineden iyi hem hafif kendime aldım amcam gördü begendi aynısından onada aldım memnun kaldı eniştem gördü onada aldım beğendi memnun oda piyasada fiyatı 60-70 tl yedek bataryalı.
  • Sanırım soracağım soruiçin bu konu uygun! Yeni bir konu açmanın gereksiz olduğunu düşündüm...

Arkadaşlar ense traşı ve favori düzeltme için makine önerisi almak istiyorum. Enseyi sıfır alacak, fiyatı 50-350 arası bakım kitide olabilir. Kablolu ve şarjlı...

Saç sakal makineside olur ama dediğim gibi enseyi sıfır alacak sıfıra yakın bir makine...

• Selam dostlar, ben saci hep 1 numaraya vuracagim ve sakali da kirli sakal da birakabilecegim bi makine ariyorum. Moser sizce uygun mudur bana?

• quote:

Orijinalden alıntı: Khiron

Wahl Color Pro siparişini verdim allah affetsin gene borca girdik 3 4 tıraşta parasını çıkaracak gerçi. Bakalım kendi kendimize kesebilecek miyiz

Bu proje olmadı
    https://urun.gittigidiyor.com/kozmetik-kisisel-bakim/moser-1400-0050-prof-elektrikli-sac-kesme-makinesi-set-345168782
    Bu orijinal midir dersiniz?

•  Hangi Saç Kesme Makinesi?

beyler sakal ve saçları 1-2-3 numara vuracaklar için bu makineyi tavsiye ederim.berberlerde illa görmüşssünüzdür. canavar bir makine 35-36 tl ama parasını fazlasıyla hakkını veriyor. moser 1400 3 aydır falan elime sürmedim. sarjı saç sakal min5-6 kullanım gidiyor. pili eski tip oldugundan 8 saat sarjda tutmanız gerekiyor ayrıca sarjdaykende çalışıyor...

ben gittigidiyor üzerinden ücretsiz kargoyla almıştım. alın bana dua edersiniz. en kötü zaten 3-5 kullanımda parasını çıkarırsınız. bıcağı ne kadar gider bilmiyorum ama ele oturan ense falan düzeltmek için ideal makine illa moser alsanız bile böyle makine ince ayar vermek için gerekli oldugunu düşünüyorum iyi günler.

• Remington hc4250 aldım daha satıcı kargoya vermedi. Merakla bekliyorum. Bu arada ürün n11, gg ve hb de kaldırılmış. Acaba neden var mı fikri olan. Bende gg den sipariş verdim satıcı benden sonra ilanı kaldırdı

• Merhaba arkadaşlar moser 1661 almayı düşünüyorum sadece saç kesmek için alacağım iş yapar mı bilgisi olan var mı.

https://m.n11.com/moser-1661-0460-trendcut-sac-kesme-makinasi-P201929610

• Merhabalar. Bu gün berbere gittim saçımı 3 numara yaptım sonra hesap kısmına gelince adam 10 Tl. istedi. Sadece 10 dakikalık iş. Eskiden 5 Tl. veriyordum bir yıl önce falan. Sonra 7.5 Tl. yaptılar şimdi de 10 Tl. Neyse asıl konuya gelelim, kendime dedim bu böyle olmaz, 3 numara saç için her ay 10 Tl. veremem. Hadi şekilli saç falan olsaydı 10 Tl. çok koymazdı ama 10 dakikalık iş için her ay 10 Tl. vermek koyuyor biraz. Bir de öğrenciyim, para sıkıntısı falan var.

Arkadaşlar evde saçımı kendim kesmeyi düşünüyorum. Bir makine önerir misiniz?
    Edit: Kısa kesim olacak sürekli 3 numaraya vurduracam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fenmazel -- 17 Ağustos 2018; 15:27:25 >
  • Herkese merhaba arkadaşlar, berbere gittiğim zaman saçlarımın yanlarını 1 numaraya orta kısmını da biraz daha uzun kestiriyorum. Ama saç çabuk uzadığından sürekli berbere gidip para vermek istemiyorum. Bu yüzden bir saç kesme makinesi alıp 5 günde bir saçlarımın sadece yan taraflarının üstünden geçmek istiyorum.Ortası uzadığı zaman kesmeyi bırakacağım ve berbere gidip tekrar traş olacağım. Yani yapacağim saçların yanını berbere gittikten sonra 5 gün aralıkla 1 numaraya kesmek, üstünden geçmek. Bu amaça uygun pahalı olmayan ama iş görecek bir saç kesme makinesi önerir misiniz?

Herkese şimdiden teşekkürler.
  • slm arkadaslar sac ıcın Moser Chromstyle Pro
    sakal icinde gunluk tras olsun yanii ustura kesımı ıstıyorsanız phılıps braun bunları kurcalayın suan dolardan dolayı asırı pahalı bunlara bakabılırsnız yardımım olursa ne mutlu ...
  • Moser alan arkadaşlar öneriyor mu? Ben de evde 3 numara kesim yapmayı düşünüyorum. Arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa 100 - 150 tl arasında bi moser alayım diyorum...
  • Ömürlük makine arayanlar moser ya da wahl dan şaşmasin ki ikisi de ayni firmanin ürünü ama moser 1 tık daha iyi geliyor bana. Yillardir sakallarimda (uzun sakalliyim) moser 1400 den şaşmam. Köpek gibi çalişiyor. Ara sira saç da kesiyorum ki bu makine aslinda saç makinesidir. Yeri geliyor vücut için kol,bacak, göğüs vb. için de kullaniyorum. Taraklari, parçalari her yerde yaygindir. Açip temizlemeye uğraşmaniza gerek yok arasira yağlayin yeter.
  • uzun uzun araştırdım bir karara varamadım açıkçası. saçları sürekli 3mm kesiyorum. bu aleti aldim bakalim nasıl çıkacak. yorumlarda batarya problemi söylenmiş inşallah başıma gelmez. burda aynı makineyi kullanan arkadaşlar varsa yorumlarını duymak isterim.

Moser Chrom Mini Pro Akku-Trimmer, schwarzhttps://www.amazon.de/dp/B00HN3T67U/

bu arada amazonfan linki paylaş diyince refli link veriyor enteresan baya.

/-/-/-/-/--/-/-/-/

bu ürün kesinlikle saç için yapılmamış. direk geri yolladım almayın

• 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.