Şimdi Ara

Hangi Saç Kesme Makinesi? (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.751
Cevap
51
Favori
510.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çin malı aramaya çıktım çünkü niyetim 50-60 TL şarjlı iş görür bir makine almaktı. Bu fiyata alabileceğim iki makine bulmuştum.

Orijinal olmayan Moser 8188 alacaktım aslında. İş görür gibi geldi. Bıçakları çelik alaşım, çift bataryası ve fiyatı uygundu. 2 ay önce 59 tl idi şimdi 79 tl olmuş :)
    http://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/moser-mz8188-sac-tras-makinesi-celik-bicakli-yedek-bataryali-yeni-P118018602

Powertec tr600 ise bıçakları seramik (Ben seramik kesinlikle istemiyordum) ama artısı çift bataryası lityumdu.
    http://urun.n11.com/sac-ve-sakal-kesme-makinesi/powertec-tr-600-tiras-makinesi-6-saat-sarj-yedek-batarya-hediyeli-P32857434

İndirim denk geldi bunu almış olduk. Arkadaş da istiyordu 2 tane aldım. İnşallah iyi çıkar pişman etmez.

• dangerim kullanıcısına yanıt
    İyidir mutlaka ama dostum son kullanıcı için fazla bu makine, pili çabuk ölebilir sonuçta çok sık saç tıraşı olunmuyor. Sakal için de kullanılır muhtemelen.

Pili falan pahalıdır muhtemelen o yüzden dedim. Lüks kuaförler, berberler kullanır anca bunu, az para değil.
  • Arkadaşlar moserin yanındaki vida ne işe yarıyor? Ne ayarı daha doğrusu?
  • Moser 1400-0458 Edition modelini aldım. Muhteşem makine.. Bir defa üzeridnen geçmem yeterli oluyor. Çok memnun kaldım, umarım hep böyle devam eder.
  • hgwxx/7 kullanıcısına yanıt
    Belirli araliklarla yagla omurluk bile olur. Hayirli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Moser 1400-0458 Edition modelini aldım. Muhteşem makine.. Bir defa üzeridnen geçmem yeterli oluyor. Çok memnun kaldım, umarım hep böyle devam eder.

Sakal kesiyor mu? Şöyle kısaltsa yeter..

Bir de saçınızı keserken nasıl kesiyorsunuz hocam. Yani derin kesme ihtimali yok değil mi başlık takınca. Kel kalmayalım.. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: mu5tafa

quote:

Orijinalden alıntı: hgwxx/7

Moser 1400-0458 Edition modelini aldım. Muhteşem makine.. Bir defa üzeridnen geçmem yeterli oluyor. Çok memnun kaldım, umarım hep böyle devam eder.

Sakal kesiyor mu? Şöyle kısaltsa yeter..

Bir de saçınızı keserken nasıl kesiyorsunuz hocam. Yani derin kesme ihtimali yok değil mi başlık takınca. Kel kalmayalım.. :)

Sıfır almıyor sakalı. Yani jilet gibi sinek kaydı beklemeyin. Sıfır kesmesi için moserin ense ve sakal için ayrı bir modeli var onu almalısınız.

Benim aldığım edition modelinde 2 adet tarak var: 1 numara sabit ve 4-18 ayarlanabilir başlık. Ben 1 numaraya vurdum, hangi açıyla tutarsanız tutun, tarak olduğu sürece sorun yok. Kesmesi mükemmel, 1 kere dokundurmanız yeterli. Bence alın, pişman olmazsınız.

• Moser 1400-0278 Prof.Elektrikli Saç Kesme Makinesi Set

http://www.hepsiburada.com/moser-1400-0278-profelektrikli-sac-kesme-makinesi-set-p-HBV000000OSWS?magaza=Grupone

76 ,89 tl fiyat uygun mudur. 5 tl de kargo 82,05 TL

• quote:

Orijinalden alıntı: ~YuSuFeLiLi~

Moser 1400-0278 Prof.Elektrikli Saç Kesme Makinesi Set

http://www.hepsiburada.com/moser-1400-0278-profelektrikli-sac-kesme-makinesi-set-p-HBV000000OSWS?magaza=Grupone

76 ,89 tl fiyat uygun mudur. 5 tl de kargo 82,05 TL

Bilindik yerlerden alın sahte olma olasılığı var çünkü. Çok sahtesi satılıyor.
  • İnsua At128 fena değil. 60 TL civarı
  • ~YuSuFeLiLi~ ~ kullanıcısına yanıt
    Bu modelin sahtesi çok gerçekten. Fiyatı uygun ama satıcı orijinal mı satıyor bilinmez. Satıcı hb olanlar sepette yüzde 20 uyguluyor bi bakın isterseniz.
  • Merhaba Dostlar

Yarim numara saç kesen bir makine ariyorum. Teknosa ve Vatan'a gittim malesef satisini yaptiklari tüm makineler ya 0 ya da 1 nunarafan basliyor ancak yarim numara yok. Kutularinda yaziyor olsa bile.. Daha sonra berber bir arkadasa sordugumda o tip teknoloji malzemeleri satan yerler profesyonel olmadigi icin bulunmaz bizim kullansigimiz makinelerin en kötusu 500 tl.dedi. 0.5 mm gösterdi makinenin taragini cikartiyorsun hemen tarak soketine yakin bir kösede bir kol var onu cekiyosun oluyor yarim numara. Dolayisiyla berberin gosterdigi makineyi bulamazsin dedi.

Sizlerin yönlendirebilecegi bir ürun var mi kullandiginiz deneyimlediginiz yalniz teknosa ya da vatandakilet malesef uygun degil

Desteginizi ve yönlendirmelerinizi bekliyorum

Tesekkurler

• emreturan_75 E kullanıcısına yanıt
    Benim aldığım moser modelinde var bu özellik. Aslında o kadarda bulunmaz bir özellk değil. Yanındaki mandalı yarım çekip, sağdaki kilitleme tuşuyla kilitliyceksiniz hepsi bu.
    http://www.hepsiburada.com/moser-sac-kesme-makinesi-1400-0458-gri-p-SGWAHL000825?magaza=Evmanya

ben yukarıdaki linkteki yerden aldım ancak belki daha ucuzu olabilir araştırmak lazım. Makine süper yalnız.

Ekleme: Berber bizim kullandığımız makine bulunmaz diyerek yalan söylemiş. Sanki kendisi çok gizli yerlerden alıyormuş gibi.. HB da ya da Fonexkozmetik de rahatlıkla profesyonel ve pahalı cihazlar bulabilirsiniz. Bence gerek yok 1000 tl vermeye ama en iyisi derseniz Wahl, Moser, Andis ya da Oster marka alabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hgwxx/7 -- 10 Şubat 2017; 22:55:44 >

• Kablosuz bir model önerebilirmisinz dediginiz gibi 0.5 m olanlari baktiklarimin hicbirinde yaninda cekme aparati göremedim

• emreturan_75 E kullanıcısına yanıt
    Birtane daha buldum 0.5 kesiyormuş:

http://www.hepsiburada.com/wahl-5-star-magic-clip-cordless-8148-pro-kablolu-kablosuz-sac-kes-p-HBV000002WIKZ
  • Tesekkur ederim ancak bunlar berberlerin kullandiklarindan .pahali ben 150 tl ye kadar ariyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: emreturan_75

Tesekkur ederim ancak bunlar berberlerin kullandiklarindan .pahali ben 150 tl ye kadar ariyorum.

150 tlye kadar kaliteli kablosuz biraz zor.. Forumdan bir arkadaş elinde fazla olduğu için çok iyi bir markayı ucuza satıyordu onunla irtibata geçebilir misiniz eğer hala satmadıysa?

Arkadaşı konuya çağırıyorum..
  • Arkadaşlar saçımı genellikle 3 veya 5 numaraya vurdururum. Kirli sakal da bırakırım. Benim işimi en iyi görecek tıraş makinesi için tavsiyesi olan var mı? 100 tl yi geçemeyecek şekilde..

• mu5tafa kullanıcısına yanıt
    Moser 1400-0278 edition. (Şu an kullandığım makine)
    Philips ve remington da var ancak kullanmadığım için bilemiyorum kalitesini.
    Sinbo almıştım daha önce, ancak hiç memnun kalmadım hemde hiç.
  • 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.