Şimdi Ara

PVC Pencereler [ANA KONU] (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.404
Cevap
48
Favori
605.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar 2 veya 3 kanadı çift açılır yapmak istiyorum.

yaptıran oldu mu. kaça malolur bana.
  • Arkadaşlar ev camlarını yaptıracağım.Pimapen mi winsa mı yaptırsam.Bir de Beşiktaş tarafında işçiliği iyi olan bir bayi önerecek var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: igav

Arkadaşlar ev camlarını yaptıracağım.Pimapen mi winsa mı yaptırsam.Bir de Beşiktaş tarafında işçiliği iyi olan bir bayi önerecek var mı?

merhabalar, Pimapen bayisiyiz. forumdonanım aracılığı ile tanıştığımız iki müşterimiz ile daha önce çalıştık, sorunsuz şekilde proje uygulamasını yaptık teslim ettik. Dilerseniz referans olarak sorabilirsiniz. önceki sayfalarda da mesajlarımız mevcuttur.
    endülüs_faruki (Tamamlandı) (http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=53122)
    hayabusaaa (Sözleşme Aşamasında) (http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=116678)

Batı Pencere ve Kapı Sistemleri
    www.pimapenpvc.co
    www.pimapentamiri.web.tr

• quote:

Arkadaşlar ev camlarını yaptıracağım.Pimapen mi winsa mı yaptırsam.Bir de Beşiktaş tarafında işçiliği iyi olan bir bayi önerecek var mı?

Merhaba,
    Pimapen bayi olarak size teklif verebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarmaraPimapen -- 14 Ağustos 2012; 0:16:11 >
  • ben bbgelen arkadaşımızdan teklif aldım ve normal pimapencinin 3400tl dediği yere 2200tl fiyat çıkardı.

bbgelene yaptıracağım fakat acil bir ödemem çıktığı için bir süre askıya aldım maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayabusaaa

ben bbgelen arkadaşımızdan teklif aldım ve normal pimapencinin 3400tl dediği yere 2200tl fiyat çıkardı.

bbgelene yaptıracağım fakat acil bir ödemem çıktığı için bir süre askıya aldım maalesef.

size kapımız her zaman açık, dilediğiniz zaman yardımcı oluruz.

ucuz mal kullanıpta ucuz fiyat vermeyiz hiçbir zaman. olması gereken neyse, hakkımız neyse odur...

Tüm ürünlerimiz dünya genelinde kullanılan ürünlerdir. Olması gereken kalitededir.
  • Pimapen konusunda uzman arkadaşlar hangi modeli önerirler acaba?Pimapen 7500 mu yoksa 7000 mi ? 7000 lerden hangisi?
  • quote:

Pimapen konusunda uzman arkadaşlar hangi modeli önerirler acaba?Pimapen 7500 mu yoksa 7000 mi ? 7000 lerden hangisi?

S 7000 Horizon
    Isı geçiş katsayısı: U profil = 1,4 W/m2K,
    U pencere = 1,19 W/m2K (1,1 W/m2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında*).

S 7000 Maximus Isı geçiş katsayısı:
    U profil = 1,4 W/m2K,
    U pencere = 1,19 W/2K (1,1 W/m2K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında*).

S-7500 FANTASIA ısı iletkenlik katsayısı:
    Uprofil = 1,3 W/m²K
    Upencere = 1,16 W/m²K'dir (1,1 W/m²K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam ile beraber kullanıldığında*).

kaynak:pimapen teknik verileri.

Horizon ile Maximus arasında yalıtım veya teknik açıdan hiç bir fark yoktur.

Fantasia ise %0,03 daha fazla yalıtım yapar. Buda çok ufak bir rakamdır.

Görsel ve tasarımsal olarak farklılıkları vardır. Horizon'un uygun fiyatlı olması çok satılan bir ürün olmasından kaynaklanır.

*1,1 W/m²K değerinde ısı iletkenlik katsayısına sahip cam 4+16+4 Isıcam Konfor Argon'dur.
    4+16+4 Isıcam Klasik ise 2,6 W/m²K ısı iletkenlik katsayısına sahiptir. Dolayısıyla yalıtımda cam çok daha ciddi öneme sahiptir, profilden ziyade.

• bbgelen nicli arkadaşa bir şey sormak istiyorum. pimapen bayisinden konfor ısıcamlı balkon kapama işi yaptırdım. gayet memnun kaldım. güneş varken perdeyi bile çekmeye gerek kalmıyor. acaba bu konfor camların hepsinde argon gazı basılımıdır. camların içinde konfor halogramları var. camların garanti belgesini elinde kalmadığı için daha sonra getiricem dedi.
  • merhabalar, konfor cam maalesef %90 argonsuz satılıyor piyasada, bilenler kullanıyor. sizin cam ünitelerinizde de muhtemelen yoktur, çok fazla yaygın değil çünkü. her konfor camda argon olucak diye bir kaide yok, ancak ben firmamda sattığım tüm konfor ve sinerji ürünlerinde argon kullanıyorum standart olarak. içeriğinde hologram varsa camınızı güvenle kullanabilirsiniz, sahte şişecam etiketi ısıcam klasik te olur en çok, konforda pek olmaz rastlamadım. içiniz rahat olsun.
    saygılar.
  • en ucuz pvc pencere hangisi?
  • Merhaba bu işi bilenlere sorum:

giriş katına 5m x 2.50 m pvc cam açılır kapı yapmak istiyorum. Güvenlik için önüne ne uygulanabilir, demir kepenk vs bilgisi ve maliyetlerini bilen varsa cevap verirse memnun olurum.
  • korkuluk en klasik yöntemdir ekonomiktir. ancak hırsızlık vb. karşı kesin garanti hiç bir üründe olmaz. pencerelerinizin aksesuar ve profil donanımları ekstra emniyetli olursa iyi olur.
  • Kısa bir sorum olacak. Benim evin pvc lerinin mermer ile birleşim yerlerindeki çekomastik (yada hangi maddeyse genelde çekomastik kullanılıyor eskilerin macununun yerine) çatlamış ve boşluklar oluşmuş. Bu boşlukları kapatmak için çekomastik alıp çekmeyi düşünüyorum. Fakat yeni çekomastik çekmeden önce eskileri kazımam gerekiyor mu yoksa direk üstüne çekmem yeterli olur mu ? Konu ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum.
  • kazımak daha faydalı olur, ancak pencereye mermere zarar vermemek için üzerinede çekilebilir. würth, henkel gibi ürünlerden kullanırsanız sorununuz çözülür. akrilik mastik kesinlikle çekmeyiniz.
  • Fiyat neye göre belli oluyor metre tül olarakmı ölçülüyor.
  • MASTİK KONUSU...Yağmurlar başlamadan evlerine , plastik doğrama kenaralarına mastik çektirecek arkadaşlarıma ilanım...Lütfen özellikle POLİÜRETANLI MASTİK KULLANIN..Elinde ondan yoksa nalbur şöyle diyor.. Hepsi aynı .....Fazla para verme ...Elimde yok demiyorlar.....KALE Poliüretanlı mastik yada ne isterseniz o marka Poliüretanlı mastik kullanın.. Üç yıl kafanız rahat olsun..Saygılarımla..
  • Ben de evime pencere sistemi yaptırmayı düşünüyorum. Hatta bu Cumartesi fiyat vermek için bayilerden evime gelecekler. Ben şu kaliteli işçilik konusuna takıldım. Diyelim 3 bayi geldi 3 ayrı fiyat verdi. Fakat ben hangisinin işçiliği daha kaliteli buna nasıl karar vereceğim. Sonuçta daha önce yaptırmadığım için bu bayilerin işçiliklerini bilmiyorum.
  • Bayinin işçiliği konusunda, keşif esnasında ancak şöyle olabilir, şahsi fikrim bir personel ne kadar teknik bilgiyle sizin ihtiyaçlarınıza iyi cevap verebiliyorsa onun işçiliği de aynı oranda iyi olacaktır. Örneğin her odada çift açılım olmalıdır önerisini sizden önce personelin yapması, mermer değişimi gereklidir veya değildir önerisi aynı şekilde ince ayrıntılardır. Mümkün olduğu kadar siz talep etmeden önce onun bir şeyler sunması belirleyici olabilir. Ürün kalitesi, yan ürün kalitesi çok önemlidir bunları unutmayınız. Mutlaka sözleşme yapınız, ödeme veya peşinatı mümkünse elden değil kredi kartından yapınız.
  • HER TÜRLÜ PLASTİK DOĞRAMA,SİNEKLİK,OTOMATİK PANJUR ,KEPENK,KATLANIR CAM,KORKULUK,KÜPEŞTE,DUŞ KABİNİ,ALÜMİNYUM DOĞRAMA İŞLERİNİZ TAKSİTLİ OLARAK YAPILIP,HEMEN MONTAJI YAPILIR.. 0 532 711 06 93 STİL CAM-FIRATPEN

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.