Şimdi Ara

hangi protein tozu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Optimum Gold Standard Whey Protein Tozu 2273 Gr 229TL

Weider Premium Whey Protein Tozu 2300 Gr 299TL

hangisi mantıklı duruyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feel The Difference -- 14 Ağustos 2016; 15:54:54 >

• İkiside değil.Myprotein'in vitamin com tr de 2.5 kg lik wheyi var 100 servis var içinde.225 tl de fiyatı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fear The Reaper

İkiside değil.Myprotein'in vitamin com tr de 2.5 kg lik wheyi var 100 servis var içinde.225 tl de fiyatı

Yurtdışı fiyatının 2 katından fazlasına satılıyor hiç mantıklı değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lentus

quote:

Orijinalden alıntı: Fear The Reaper

İkiside değil.Myprotein'in vitamin com tr de 2.5 kg lik wheyi var 100 servis var içinde.225 tl de fiyatı

Yurtdışı fiyatının 2 katından fazlasına satılıyor hiç mantıklı değil.

Türkiyede hepsi kat kat fazlasına satılıyor zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lentus kullanıcısına yanıt
    Mantik buna goremi isliyo kardes sen sakin universiteye falan gitme haaa fena rezil olursun o myproteini 200 e veren siteler var servis basi 2 lira yani 2 lira o kalitede bi toz daha goster bu ulkede

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler tamamda ucuza kaçmayın şimdi iyi bişey alalım almışken :(

• Feel The Difference F kullanıcısına yanıt
    ferrari marka araç'da seni 10km ötedeki markete götürecek, doğan slx de götürecek. Önemli olan arabayı süren kişi. Zengin bi eleman var salonda artislik yapıyo premium weider almış herif, protein barları whey tozları v.b. ama antrenman yapmayı bilmiyor tecrübesi yok beslenmesi yok, doğal olarak 1 yıl boyunca hiçbir b** olmuyor :D yeniysen eğer sakın alma hiçbirişine yaramaz tecrübelerimden söylüyorum , ve çok icddiyim emin olabilirsin. Ha paran çoktur boşa harcmak istiyorundur o zaman sorun yok, ama hiçbir işe yaramayacak bilgin olsun. protein tozu sadece işmekle iş bitmiyor, öyle olsa bi spor salonuna gidince içen herkes istediği vücuda kavuşurdu, kesinlikle basit bir iş değil bilgin olsun. tekrar söylüyorum, insanlar bunu algılayamıyor, sözüm sana değil: Protein tozu bu işin %10'u , sadece toz kullanmak ile hiçbir ilerleme kaydedilmez... beslenmede kiloya göre oranlara göre programlı bir şekilde hazırlanacak, keza antrenman programıda öyle, uyku süresi, ölçüler felan. bu aşamada bi ilerleme tecrübe edinilecek 1 yıl kadar. ondan sonra bu bilgiler ile birlikte tozuda takviye olarak kullanacaksın. olay bu

• Adı geçen her iki ürünüde kullandım, kişisel görüşüm hiç bir farkları olmadığı yönünde lezzet olarak optimum çikolata weider in muz aromasından daha başarılıydı, ancak biyolojik etkilerini farkedemedim. Şu an Nutrade dalton 500 kullanıyorum , belkide kana hızlı karışmasından, belki geçen zaman güç artışından yada beslenmemden ancak her ikisinden de başarılı hissi alıyorum[:'( Bu arada, Nutrade 500 dalton lezzet olarak berbat, bana göre taammül edilemeyecek kadar kötü
  • Amac yagsiz kas kütlesi ve kaliteli ürün/icerik ise,
    Musclepharm Combat izole,
    Dymatize iso100 urunlerini oneririm. Kesinlikle memnun kalirsiniz.
    Her 2 urunde de kampanyamiz mevcut, yardimci olabiliriz, PM.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Killer_Elite

Mantik buna goremi isliyo kardes sen sakin universiteye falan gitme haaa fena rezil olursun o myproteini 200 e veren siteler var servis basi 2 lira yani 2 lira o kalitede bi toz daha goster bu ulkede

Myprotein o kadar kaliteli değil.

Ayrıca düzgün yazmayı bilmiyorsun bana laf sokma peşindesin. Hadi başka kapıya sincap.. Üzmeyeyim seni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lentus -- 18 Ağustos 2016; 12:26:01 >

• Lentus kullanıcısına yanıt
    Uzsene lutfen hadi lutfen ayriyetten az arastir be myprotein tum testlerde ilk 3 te

• CESAJANS C kullanıcısına yanıt
    Sonuç olarak ne önerirsiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • blackdread kullanıcısına yanıt
    2 sinden biri olacaksa, Weider tabiki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.