Şimdi Ara

Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? (65. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
25
Favori
139.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oynadığım ve tavsiye ettiğim oyunlar; CS:GO, H1Z1, The Forest, The Elder Scrolls V: Skyrim
  • sıkıldıkca assassins creed serisi hatim ediyorum ben.

her zaman ac 1 desmond (comicbook) ile baslarım.hemen bi temiz ac1 cekerim.sonra ac 2-3-4 okurum.yapıstır ac2.biter bitmez brotherhood ve revelations.5-6 okurum direk ac3ü takarım.sonra ac rogueda her gorev sonrası bir ac templars sayısını okurum.bitince ac4.tekrar gorev sonraları ac comic series 1-14.

evet ac manyagıyım.
  • God of war II & III, Uncharted 2. Darksiders, Darksiders II.
    Fifa serisi , Crysis serisi, Sleeping dogs, Mafia II.
    Battlefield Bad Company 2 & Far Cry Primal. Ayrıca ara-sıra eski nes, psx, ps2, mame, nintendo oyunlarını emulator ile oynamak acayip keyifli oluyor.

Yakın zamanda The Witcher 3 e başladım. Pek rpg aşinalığım olmasa da bu oyunda rpg, aksiyon, hikaye, kurgu, atmosfer, zengin içerik vb aradığımdan fazlasını bulduğumu söylemeliyim. Ayrıca çok ileri güzey teknolojiler kullanılmış olsa gerek grafik konusunda. Fizikler & ışıklandırma & gölgelendirme de şahane. Son yıllarda bu kadar üst düzey kaliteye sahip olup aynı ölçüde iyi optimize edilen bir oyun daha görmedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulkane -- 23 Şubat 2017; 15:28:51 >
  • Bazen doom bazen arkham knight bazen mad max bazen dying light oynuyorum ama çok nadiren ..uzun aralıklarla

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Witcher 3
  • Sürekli olarak Cs:Go oynasam da şu sıralar Life is Strange molası verdim. Hatırladığım iyi oldu, yarın üçüncü episodedan devam edeyim. ^^
  • Şu an Gta V oynuyorum. Yakın zamanda da Gta IV'ye başlayacağım.
  • Şu an Half life 2 oynuyorum bitince ep1 ve ep2 yi oynayacağım.
  • M&B Warband oynuyorum. Bannerlord çıkana kadar ısınmak lazım.
  • GTA V ve Mad Max

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-05471E679 -- 6 Mart 2017; 9:26:50 >
  • ETS 2 oynuyorum, grafikleri ve uzun yol yolculukları her zaman bana yetmiş bir oyun. Ayrıca Call Of Duty 2 oynamayıda düşünüyorum biraz mazi yapmak lazım. COD serisinde ilk oynadığım seri olduğundan sanırım bende ki her zaman yeri ayrı olan bir oyundur kendisi. Yıllar geçsede online oynadığım, single oynadığım zamanları hiçbir zaman unutmam.
  • Ben de oynayacak oyun bulamıyorum. Son 2-3 yıl içinde genelde eskiden bitirdiğim oyunları tekrar oynadım. Bioşok serisi, Mass Effect serisi, Stalker serisi, Witcher Serisi, Splinter Cell Chaos Theory gibi.

2016'da Dark Souls 2 ve Dragon's Dogma bitirip de beğendiğim oyunlardandı.

Bu sıralar farklı türlere bakmak istiyorum. Normalde izometrik RYOları sevmem ama değişiklik olsun diye Pillars of Eternity'e bir bakayım dedim. Bunun da ingilizcesi çok ağırmış. Ara sahneler, üst düzey grafikler olmadığından adamlar olayları anlatmak için betimleme kullanmışlar. Normalde ara sahneyle 5 saniyede anlatılacak olayı, "Çalılardan bir hışırtı duyuldu, biraz sonra da yüzü solgun, ayakta durmakta bile zorlanan bir adam belirdi. Adam, güçlükle bir iki adım attıktan sonra yere yığıldı. Omuzlarının arasına saplanmış bir ok vardı." diye, kitap gibi anlatmışlar. Bu da çok fazla okumanız demek. Çok da fazla bilmediğim kelime çıkıyor, anlayamıyorum. Bıraktım oynamayı. Bu oyunu hakkıyla oynamak isterdim.

Onun dışında bu sıralar pek oyun oynamıyorum. Elite Dangerous ve Undertale için indirim bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GATIRCAN -- 9 Mart 2017; 14:35:50 >

• GATIRCAN kullanıcısına yanıt
    Betimlemelerinize bayıldım. ^^ Pillars of Eternity alacaklar için güzel bir ikaz olmuş. Ben de alacaktım ama iyi bi ingilizceye haiz değilim. İyi ki almamışım. Anlayamazdım.
  • Arma 3 Oynuyordum 930 saatte bıraktım. Şimdi rust a başladım rust sıktı Resident Evil 7 oynuyorum. Fakat haftasonu conan Exiles almayı düşünüyorum
  • Outdrive oynuyorum ve inanılmaz güzel hissediyorum. ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: psycho90

The Witcher 3

1 ay geçti,hala Witcher 3 oynuyorum En azından ana oyun bitti de DLC'lere başlayacağım kısa bir süre sonra
  • psycho90 kullanıcısına yanıt
    İlk serisini bugün kurup başlayacağım ben de. Sabırsızlanıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

İlk serisini bugün kurup başlayacağım ben de. Sabırsızlanıyorum.

İlk oyundan başlayacak olmana sevindim hocam.Pek çok insan ilk 2 oyunu atlayıp 3'ten başlıyor maalesef,çok sinirimi bozuyor bu durum

• psycho90 kullanıcısına yanıt
    Biraz sordum soruşturdum ve sonucunda bu kararı aldım. Oyunlar birbiriyle ilintili. Sırf grafik kalitesine takılı kalıp da son seriden başlamak anlamsız olurdu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurounius

Biraz sordum soruşturdum ve sonucunda bu kararı aldım. Oyunlar birbiriyle ilintili. Sırf grafik kalitesine takılı kalıp da son seriden başlamak anlamsız olurdu.

Çok güzel düşünmüşsün hocam,oyunlar birbiriyle bağımsız diyenlere sakın aldanma zaten.Duyan da GTA falan gibi alakasız sanır ama direkt bir bütün üçleme

• 
Sayfa: önceki 6364656667
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.