Şimdi Ara

Hangi Oyunu Oynuyorsunuz? (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.666
Cevap
25
Favori
139.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • The Witcher 3 Wild Hunt'ı bitirdim. Post-game depression evresindeyim. Önerilerinizi bekliyorum.
  • Volfied
    Dangerous Dave
    Midtown Madness
    Majesty: The Fantasy Kingdom Sim
  • The Witcher 3: Wild Hunt
  • CS:GO
  • Mount & Blade Warband, Forgotten Hope 2 modu, Battlefield 1, Sid Meier's Civilization V, Insurgency, Project Reality, Battlefield 2, Battlefield 3, Mirrors Edge Catalyst, American Truck Simulator, Medieval II Total War şu anda aktif oynadığım oyunlar. En çoktan en aza doğru sıraladım.
  • Yaklaşık 1 aydır hunharca WarGame oynuyorum, şu anda bizim orduyu bana teslim etseler bir gece ansızın 82-Musul, 83-Kerkük

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acaluka -- 29 Aralık 2016; 10:55:7 >
  • CS:GO

NFS15
  • bitmek bilmeyen oyun merakımı youtube a da taşıdım, şu an için kanalda oynadığım oyunlar şunlar ;

https://www.youtube.com/channel/UCWtp7nc8KgLVJRE1omMe38w

ama kış indirimleri sağolsun yeni oyunlar da olacak, bunlardan ilki de inside olacak :)

diablo'ya merakınız varsa eğer, path of exile ı önerebilirim, ücretsiz hem de.
  • Şuanda neler oynuyorsunuz canlandıralım bu konuyu arkadaşlar sıkıldık birşeyler oynamak gerek
  • Pokemon Showdown ve Otogi Spirits oynuyorum

Arada bir de Pokemon Reborn oynarım.
  • Deus Ex: Human Divided
  • Max Payne 2. İlk oyunu dün bitirdim ikinci oyun bitince 3. oyuna başlıycam. Efsane seri.
  • Pes 17
    Grid2

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hearthstone
  • Overwatch ve görevleri yapmak için hearthstone oynuyorum, ow de iki ranked oyun atıyorsun o kadar kötü oyuncular var ki alt+f4 ile kapatıyorsun oyunu sinirden...

piyasada oynayacak doğru düzgün oyun yok maalesef. yeni çıkan for honor misal yapımcısı ubisoft adam almaya korkuyor ki bir süre sonra sıkacak bir oyun gibi.

Eskiden her türlü yeten Battlefield vardı, şimdi oda yok, kaç oyundur bildiğin çöp, yokluktan dün kütüphanedeki insurgency oyununu kurdum. Şöyle adam akıllı savaş atmosferi verecek oyun yok.

Becerebilirsem ARMA 3 oynayacağım ama onda optimizasyon kanser ediyor zaten oynamayıda beceremiyorum.
    Squad aldık (early access) optimizasyon sorunu, oyunu masa üstüne aldığında kapanma vs gerçi bu iki oyun öncelikli olarak takım lazım.

Rocket League 3-5 maç atmak, yoklukta vakit geçirmek için idare ediyor.
    5-10 dk oynamalık astroneer
    vs vs

bakayım millet ne oynuyor belki güzel birşey denk gelir.

• Ne varsa tek kişilik oyunlarda var. Lol'ü sildim Bioshock Infinite bitirdim adam gibi ve gerçekten oynamayan herkesin direk yükleyip oynaması gerektiğini düşünüyorum.
    Şu anda Paladins atıyorum canım sıkılınca onun dışında oynamıyorum vakit kaybı diye. Çok işsiz vaktime denk geldiğinde yine yükleyeceğim lol'ü temelli bırakma değil.
    Artık sırada Bioshock serisini bitirip sağlam oyun arama var ama dediğim gibi şu aralar çok uğraşmıyorum.
  • Life Is Strange.

En son aralıkta oynadım etkisinden kurtulamadım tekrar oynuyorum.

• age of emp 2
  • Far Cry 4 sıkıntıdan ikinci kez yükledim
  • 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.