Şimdi Ara

Hangi oyunu alsam kararsızım(PS4)

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
30
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Diğer >> Hangi oyunu alsam kararsızım(PS4)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    482 Mesaj
    İnfamous al sonra takas killzonela sonra sat killzone u sat WD al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

- Infamous : Nex gen grafiklerde tavan yapmis bir oyun. Hem aksiyonu bol hemde eglenceli ancak kisa suren bir oyun. Iyi ve kotu karma olarak 2 gun surdu. Eger hikaye oneli degil eglenmek yikip dokmek olsun akisyonu bol olsun derden kesinlikle bu oyun.

- Thief : Grafik olarak tatmin edici hikaye olarak surukleyici , aksiyonu az ( senin oynayis tarzina gore degisir) , araya serpistirilmis ufak bulmacalarla oyunu renklendiren , saklanmayi golgeleri kullanmayi baz alan bir oyun. Eger hikaye ve fizlilik iceren bir oyun ariyorsan tercihin bu yonde olmali.

Bir de AC 4 oynadin mi? Rastlanti sonucu suikastci olup denizlere yelken acmak ilgini cekermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yarbay
    23990 Mesaj
    inFamous Second Son
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    261 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Arkadaşlar inFamous Second Son,Thief 4 ve Kill Zone:Shadow Fall arasında kararsız kaldım.Watch Dogs çıkana kadar zamanımı en iyi geçirebilecek oyun hangisidir ve nedendir?

Thief almada hangisini alırsan al

|
    |
    Killzone'nun online ı oldgu icin daha cok zaman gecirtir.infamous 2 kere single ını bitrebilrsin farklı sonları görmek icin.infamousun grafikleride cok iyi.thief i denemedim ama söylenenlere göre iyi bir oyun degilmis ondan uzak dur derim.
    |
    |

• Binbaşı
    1911 Mesaj
    iNfamous Second Sonı oyunsuzluktan tek nefeste bitirdim 20 saat felan sürdü

Killzone SF ise bence alınası bir oyun değil BF4 alışın başka oyun oynamazsınız zaten herkes anasının karnından prof olarak doğmuyor

Bende ilk başlarda çıldırıyordum nişan alamıyorum adama ama şimdiki KD'lere baksan eser yok 32-10 felan gidiyorum

|
    |
    ASUS Sabertooth Z97 Mark 1 - İntel Core i7 4790 4.2 Ghz - Corsair H80i Hydro - Corsair XMS3 2086Mhz DDR3 16 GB - Samsung 250 GB SSD - Seagate 2TB FireCuda Gaming SSHD - Segate 1 TB HDD - Thermaltake Wiev 21 - Benq XL2420T 120HZ - EVGA 1080 Ti 2115 MHZ Clock / 4300 MHZ MEM - Zowie EC1-A - Razer Kraken 7.1 - Redragon K552 Mechanical Keyboard
  • Yüzbaşı
    543 Mesaj
    BF 4 ün varsa Second Son al türkçe dublajlı harika bi oyun watch dogs gelene kadar götürür seni plat alana kadar oyna
    |
    |
    cuma akşamı infamous aldım iyi karma yı bitirdim kötü karmada space needle ı devirdim oyun eğlenceli olmuş bence iyi ki KZ almamışım çünkü halen kartta sorun var ve plus'ım bitti online oynayamıyorum bu konuda da yardım almam gerekecek
    |
    |
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.