Şimdi Ara

Hangi oyunu alsam kararsızım(PS4) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • İnfamous al sonra takas killzonela sonra sat killzone u sat WD al

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • - Killzone : Daha oynamadim yorum yapamam.

- Infamous : Nex gen grafiklerde tavan yapmis bir oyun. Hem aksiyonu bol hemde eglenceli ancak kisa suren bir oyun. Iyi ve kotu karma olarak 2 gun surdu. Eger hikaye oneli degil eglenmek yikip dokmek olsun akisyonu bol olsun derden kesinlikle bu oyun.

- Thief : Grafik olarak tatmin edici hikaye olarak surukleyici , aksiyonu az ( senin oynayis tarzina gore degisir) , araya serpistirilmis ufak bulmacalarla oyunu renklendiren , saklanmayi golgeleri kullanmayi baz alan bir oyun. Eger hikaye ve fizlilik iceren bir oyun ariyorsan tercihin bu yonde olmali.

Bir de AC 4 oynadin mi? Rastlanti sonucu suikastci olup denizlere yelken acmak ilgini cekermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inFamous Second Son
  • 1 ay bekleyebilirsen Watch Dogs al hence. Ama şu an alacaksan hence de Infamous
  • Abi BF4 işkenceden başka bişi değil doğuyorum 5 saniye sonra tak headshot biz acemiler aramızda oynayamazmıyız ya ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: abatrow1907

Arkadaşlar inFamous Second Son,Thief 4 ve Kill Zone:Shadow Fall arasında kararsız kaldım.Watch Dogs çıkana kadar zamanımı en iyi geçirebilecek oyun hangisidir ve nedendir?

Thief almada hangisini alırsan al

• Killzone'nun online ı oldgu icin daha cok zaman gecirtir.infamous 2 kere single ını bitrebilrsin farklı sonları görmek icin.infamousun grafikleride cok iyi.thief i denemedim ama söylenenlere göre iyi bir oyun degilmis ondan uzak dur derim.
  • iNfamous Second Sonı oyunsuzluktan tek nefeste bitirdim 20 saat felan sürdü

Killzone SF ise bence alınası bir oyun değil BF4 alışın başka oyun oynamazsınız zaten herkes anasının karnından prof olarak doğmuyor

Bende ilk başlarda çıldırıyordum nişan alamıyorum adama ama şimdiki KD'lere baksan eser yok 32-10 felan gidiyorum

• BF 4 ün varsa Second Son al türkçe dublajlı harika bi oyun watch dogs gelene kadar götürür seni plat alana kadar oyna
  • cuma akşamı infamous aldım iyi karma yı bitirdim kötü karmada space needle ı devirdim oyun eğlenceli olmuş bence iyi ki KZ almamışım çünkü halen kartta sorun var ve plus'ım bitti online oynayamıyorum bu konuda da yardım almam gerekecek
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.