Şimdi Ara

Hangi oyunların filmi yapılmamalı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
581
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Senaryo açısından beğendiğimiz popüler oyunların beyaz perdeye aktarılması olasılığı bizi heyecanlandırabilir.Fakat oyunların sürükleyiciliğine ve başarılı kurgusuna rağmen sinamaya aktarılmasının fiyaskoyla sonuçlanabileceği bazı oyunlar da var.

En basitinden örneklendirecek olursam ''dead space'' serisini kesinlikle çoğumuz sinamalarda görmek istemeyiz.90'lı yılların tipik uzay korku filmlerini aratmayan nitelikte bir film olması kaçınılmaz olurdu.Bu serinin hastası olmama rağmen,gözümde cezbediciliğini ciddi oranda kaybetmiş olurdu.

Aklıma gelen oyunlardan bir diğeri de Skyrim'dir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi adnan1905 -- 30 Aralık 2011; 3:41:58 >

• hangisi yapılmamalıydı bilmem ama Assassin's Creed kesinlikle yapılmalıydı hem de seri halinde kesin mükemmel olurdu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozkurt35

hangisi yapılmamalıydı bilmem ama Assassin's Creed kesinlikle yapılmalıydı hem de seri halinde kesin mükemmel olurdu..

Bu tartışılmaz...
  • Tartışmasız God Of War filmi derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

Tartışmasız God Of War filmi derim.

Hangisi kotu olur denmis tahminim Sony kotu gow filmi yapmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marfoglu -- 30 Aralık 2011; 5:33:07 >
  • Uncharted isterik
  • quote:

Orijinalden alıntı: karamba13

Uncharted isterik

+1 kesinlikle
  • Assassin's creed'i yapmasinlar.Micarlar
  • GT5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Roach3558

GT5

aslında olur ki toyota corolla'dan f1 aracına uzanan yarış hikayesi
  • Örnekleri çok...; Tekken, The King Of Fighters, Resident Evil...
  • Fantastik dünyada geçen her oyunun filmine karşıyım.
  • dusundugunun aksine dead space i kesinlikle sinemada gormek isterdim. onumuzde bir doom ornegi var, filmi bence gayet basariliydi. dead space inde ayni basariyi yakalayacagini dusunuyorum.
  • MGS filmini yapmasınlar
  • mgs,unc ve dead space filmlerinin yapılmasını isterim tabiki layıkıyla olucaksa
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan1905

Senaryo açısından beğendiğimiz popüler oyunların beyaz perdeye aktarılması olasılığı bizi heyecanlandırabilir.Fakat oyunların sürükleyiciliğine ve başarılı kurgusuna rağmen sinamaya aktarılmasının fiyaskoyla sonuçlanabileceği bazı oyunlar da var.

En basitinden örneklendirecek olursam ''dead space'' serisini kesinlikle çoğumuz sinamalarda görmek istemeyiz.90'lı yılların tipik uzay korku filmlerini aratmayan nitelikte bir film olması kaçınılmaz olurdu.Bu serinin hastası olmama rağmen,gözümde cezbediciliğini ciddi oranda kaybetmiş olurdu.

Aklıma gelen oyunlardan bir diğeri de Skyrim'dir...

ne alakası var ya? uzman yapımcıların elinde en klişe hikayeler bile bir şaheser'e dönüştürülebilir ki bu dead space kesinlikle yapılmasını isterdim. skyrim'in de her ne kadar çok sevsem de yapılmasını istemezdim çünkü yapacakları şey küçültmek olur. skyrim kocaman bir evren ve onun sadece küçük bir kısmını alırlardı beyaz perdeyi ki bu küçük düşürücü olurdu.

• pes 2012
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

pes 2012

Yok nba jam
  • Fallout... Net!
  • 2013 için Uncharted'ı bekliyorum. Bakalım ne olacak göreceğiz...http://www.imdb.com/title/tt1464335/
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.