Şimdi Ara

Hangi oyunlar kaldı geriye? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
1.237
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Dün Mass Effect 2 ye tekrar başladım. Bence ilk sıraya Mass Effect 1-2 yi koymalısın dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Dün Mass Effect 2 ye tekrar başladım. Bence ilk sıraya Mass Effect 1-2 yi koymalısın dostum

baba şuan Dead Space 2'deyim bugün birde Castlevania'ya başladım. Aslında hiç hesapta yoktu ama demo'daki grafikleri falan görünce bayağı oynayasım geldi. Merakde ediyorum kaldığım yerden sonra ne olacağını
  • Ghost Recon Advanced Warfighter 1-2 oyna..Seneye de Future Soldier geliyor..Ghost Recon serisinin şu nesildeki en kaliteli oyunları bana göre..
  • forza 3
  • vanquish yok orda onu da kesin oyna
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: Fatz

Dün Mass Effect 2 ye tekrar başladım. Bence ilk sıraya Mass Effect 1-2 yi koymalısın dostum

baba şuan Dead Space 2'deyim bugün birde Castlevania'ya başladım. Aslında hiç hesapta yoktu ama demo'daki grafikleri falan görünce bayağı oynayasım geldi. Merakde ediyorum kaldığım yerden sonra ne olacağını

Dante's inferno da var hackn slash türünde mutlaka oyna

• Yok dostum sevemedim onu iğrenç bir oyun. Zorla yarısına kadar dayanabildim. Tek kelimeyle berbat yani hiç beğenmedim.
  • dead space 1 dead space 2 bende yeni başladım
    castlevania ( hack slash tarzında çok uzun ve hikayesi sürükelyici grafikleri mükemmel hakkı yenen bir oyun oyun süreside rakiplerine göre 3 kat fazla 24 saat sürüyor)
    Brütal legend söz söylemeye gerek yok headbang yapmaya devam
    tron evolotion ben çok sevdim bu oyunu :D mp'side var
  • quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

dead space 1 dead space 2 bende yeni başladım
    castlevania ( hack slash tarzında çok uzun ve hikayesi sürükelyici grafikleri mükemmel hakkı yenen bir oyun oyun süreside rakiplerine göre 3 kat fazla 24 saat sürüyor)

aynen Castlevania zaten efsane bir seri bide bu grafikleri görüncü hobaa diyor insan. Şuana kadar xboxta beğendiğim tek hacknslash oyunu. Tabi ps2deki gow1 gow2 dmc3'ün tadını verebılcekmı onuda bılmıyorum ama neyse
  • ooO FABLE III Ooo
  • quote:

Orijinalden alıntı: GranTurismo

quote:

Orijinalden alıntı: paypay88

dead space 1 dead space 2 bende yeni başladım

aynen Castlevania zaten efsane bir seri bide bu grafikleri görüncü hobaa diyor insan. Şuana kadar xboxta beğendiğim tek hacknslash oyunu. Tabi ps2deki gow1 gow2 dmc3'ün tadını verebılcekmı onuda bılmıyorum ama neyse

Bana gow serisinin tadını çoğu oyun veremez yeri ayrıdır ordaki bulmacalar hikaye falan süper ama gow dışında 2 sıraya yerleşir hacka slah olaraktan dmc'yi falan ezip geçer

• Yok abi kalsın üstüne parada verrim yeterki o illeti hatırlatmayın bana hayatımı bitirdi köpek

Nasil biraktin ne olur soyle cok zor durumdayim :(((

Söz konusu wow ise bende bir aydır girmiyorum :) Bir hafta girme, düşünme alışıyorsun girmemeye :) Şimdi diyorum bir değişiklik oldu mu acaba girsem mi bir bakmak için?
  • catalsym geldi haberin yokmu
  • D. warriors 6
  • Cata geleli bir ay oldu zaten. 85 oldum bile :D
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.