Şimdi Ara

Hangi oyunlar kaldı geriye?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 11 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 30
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 10
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GranTurismo (10 mesaj) TidusFF (5 mesaj) Fatz (3 mesaj) sasa_iliç (3 mesaj) pozigamer (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Xbox >> Xbox Genel Bölümü >> Hangi oyunlar kaldı geriye?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    3211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar şu 2-3 yıldır adam gibi oyun oynayamadığımı hissediyorum. Çok nadir vay güzelmiş dediğim oyunlar oluyor. En son RDR'yi bitirdim ama harbi güzeldi. Kaç aydır çekmecede duran oyun neymiş be dedim. Bana oyun önerebilirmisiniz ? Artık o kadar oyunlardan sıkıldım ki, GTA falan oynuyorum siz düşünün. (Sinirler gerilmesin) Ha birde bu aralar Dead Space'e başlamayı düşünüyorum 2. oyundan başlıycam direk.

Ben yinede bi bitirdiğim oyunları yazayımda siz bana "Vay arkadaşım sen xxx oyunu oynamadın mı be!" diyebilin.

Metal Gear Solid 3
    God of War
    God of War 2
    Gran Turismo 4
    Resident Evil 2
    Resident Evil Code Veronica
    Resident Evil 3
    Resident Evil 4
    Resident Evil 5 (RE serisinin yüz karası)
    Call of Duty 3
    Call of Duty Modern Warfare
    Call of Duty World at War
    Call of Duty Modern Warfare 2
    Bioshock 2
    Gears of War 2
    Alan Wake
    Battlefield Bad Company 2
    Red Ded Redemption
    Devil May Cry 3
    Devil May Cry 4
    Warcraft III
    Starcraft II

Assassin's Creed ve Halo serisinden bir oyun önermezseniz sevinirim arkadaşlar :)

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GranTurismo -- 28 Ocak 2011; 20:03:36 >

|
    |

• Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Değişik ve güzel bir oyun arıyorsan Brutal legend(Heavy Metal sevmiyorsan sinirlenebilirsin oyuna),çizgi roman tutkunuysan Batman arkham resident evil ile aynı tadı vermesede left 4 dead önerebileceklerim bunlar.
    |
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: WBJoker

Değişik ve güzel bir oyun arıyorsan Brutal legend(Heavy Metal sevmiyorsan sinirlenebilirsin oyuna),çizgi roman tutkunuysan Batman arkham resident evil ile aynı tadı vermesede left 4 dead önerebileceklerim bunlar.

Dostum sanırım verebilincek en güzel örneği verdin. 3 yıldır heavy metal grubum var ve arada sahne alıyoruz bu arada şarkı listesine baktımda sağlam parçalar var oynarım ben bunu Ama oyun %98 ihtimalle tırışka
    |
    |

• Yüzbaşı
    755 Mesaj
    Ben geçen gün demosunu oynadım ve acayip komik bi oyun yapmışlar.Jack Black ... başka söze gerek yok
    |
    |
  • Binbaşı
    1782 Mesaj
    Batman Arkham Asylum vakit geçirmek için güzel
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    RPG(Role playing game)seversen final fantasy-7-8-9-10-13 çok kaliteli oyunlardır=)Devil may cry 4 god of war tarzında çok kaliteli bir oyun.
    |
    |
  • Binbaşı
    1597 Mesaj
    Dead Space 2'yi fazla inceleyemedim, konusu ilk oyundan sonra ise ilk oyundan başlamanı tavsiye ederim,mükemmel bir oyundu...

hatta Dead Space:Downfall adlı animeyi izle sonra Dead Space'e başla, animenin bittiği yerden başlıyor ilk oyun
    |
    |
  • Yarbay
    3824 Mesaj
    mass effect 1 2
    +
    bioshock sevdiysen singularty
    |
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: TidusFF
    RPG(Role playing game)seversen final fantasy-7-8-9-10-13 çok kaliteli oyunlardır=)Devil may cry 4 god of war tarzında çok kaliteli bir oyun.

Final fantasy 7'yi denemiştim küçükken hiçbişe anlamamıştım Bu arada listede DMC 3 ve 4 Eksik
    |
    |
  • Yüzbaşı
    923 Mesaj
    Ingilizce sabir ve duygusallik gerektirir final fantasy serisi bir video oyunundan cok sanattir dmc4 u yazmisimda 3u unutmusum:DKisaca final fantasye bir sans vermelisin ozellikle 10 beni alip goturur:)Tabi duygusallik ne lan adam ver biciyim tarzinda isen degisir:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TidusFF -- 28 Ocak 2011; 0:25:59 >
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu*

bunu yazmak için girdim
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: efflake

quote:

Orijinalden alıntı: Nosferatu*

bunu yazmak için girdim

Ben de

Ama gelmişken Call of Juarez: Bound in Blood'u da yazalım.Hatta Mafia 2, hatta ve hatta Splinter Cell: Conviction, Red Faction: Guerilla, Army of Two: The 40th Day, Brothers in Arms: Hells Highway vs vs vs...
    |
    |

• Yüzbaşı
    586 Mesaj
    Castlevania: Lords of Shadow
    Fable III

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angurvadal -- 28 Ocak 2011; 9:24:14 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    540 Mesaj
    Assassin's Creed 2
    Assassin's Creed Brotherhood
    Batman Arkham Asylum

Bunları garanti oyna...
    |
    |
  • Haber Editörü
    1001 Mesaj
    Hocam eğer Zombi ve hayatta kalma tarzındaki oyunları seviyorsan Left 4 Dead 1 ve 2'yi öneririm. Kaç yıldır oynuyorum hala sıkılmadım. Alırsan beraber oynayabiliriz. Campaign modu Coop olarak 4 kişiye destek veriyor.

Versus modu var oda 8 kişilik. 4 kişi zombi olurken 4 kişide insan oluyor.

Ayrıca oynamak isteyen varsa eklesin beni her zaman açığımdır oyuna.
    |
    |
  • Yarbay
    3211 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bu sabah dead space 2'ye başladım şuan chapter 4'teyim oynuyorum falan ama sanırım ilk oyunu oynamadığımdan beni etkileyen bir hikaye, senaryo akışı söz konusu olmadı. Bu bitincede Castlevania Lords of Shadowsa başlıcam
    |
    |
  • Yarbay
    2348 Mesaj
    darkness
    condemned 2
    flatout uc
    earth 2016
    |
    |
  • Yarbay
    8198 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PoZiGaMeR

Hocam eğer Zombi ve hayatta kalma tarzındaki oyunları seviyorsan Left 4 Dead 1 ve 2'yi öneririm. Kaç yıldır oynuyorum hala sıkılmadım. Alırsan beraber oynayabiliriz. Campaign modu Coop olarak 4 kişiye destek veriyor.

Versus modu var oda 8 kişilik. 4 kişi zombi olurken 4 kişide insan oluyor.

Ayrıca oynamak isteyen varsa eklesin beni her zaman açığımdır oyuna.

oyuncu olarak baya oynayan var mı eskisi gibi mi l4d serisinde ? tekrardan almayı düşünüyorum olmazsa ikisini de alabilirim
    |
    |
  • Yüzbaşı
    945 Mesaj
    ben mafia 2 yi oynamanı tavsiye ederim gerçekten oyun çok güzel başından kalkasım gelmedi oyunun red dead redemption ı bıraktım sırf mafia 2 oynuyodum :D
    |
    |
  • Yüzbaşı
    325 Mesaj
    bayonetta, dantes inferno

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaffoo -- 28 Ocak 2011; 14:07:59 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
En ucuz kedi maması fiyatları
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.