Şimdi Ara

Hangi operatörden hangi paketi almalıyım ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.118
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 70 TL gibi bir bütçem var, şuan TT kullanmaktayım ancak sabit bağlantım yok telefonumun interneti ile online oyun vs oynuyorum ve yeri geldiği zaman YouTube vs izliyorum.70 TL'ye dakika vs önemli değil en fazla interneti hangi operatörden nasıl alabilirim ? Genç paketleri de olur yaşım tutuyo. 70 TL üzerine de çıkma şansım var tabi ki paket aklıma yatarsa teşekkür ederim şimdiden

• Vodafone digital pass ım 7 tarifesi 70 lira
    Veya yaşın 26 dan küçükse saçma güzel 16 tarifesi + 2 gb hediye..49 lira

Çok avantaji bu tarifeler ve uygulamalar interneten yemiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EcheLoN_ -- 4 Ekim 2019; 19:1:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redli 25 Gb al bence 79 Lira 😃

• Vodafone oralarda iyiyse onu tercih et, en azından video pass paketi alıp sınırsız youtube kullanırsın.

• O kadar çok paket var ki insanın kafası karışıyor. 30 Günüm kaldı taahüt bitmesine, öneriler için tekrar teşekkürler.
  • Vodafonedeki 25 GB ile Turkceldeki 25 GB paketi bir tutma. Vofafonede tarifen 25GB'dır ve Bana Ne Var zımbırtısından 5 ay internet çıkmaz. Turkcellde ise paketin 25 GB ise,paketten hariç ayda en az 5GB beleş hediye internet gelir. Bu bazen 20 GB'ı bile geçer.
    Turkcell ile Vodafone internet kalitesi arasında çok fark var. Güven ve sahtekarlık konusunda ise vodafone hakkında burada yazamadıklarım var.
    Eğer olur da Turkcell'e karar verirseniz:
    Eğer numaranızı taşıyacağınız zaman kampanyalar devam ederse, Faturalı GNÇ PRO paketi ile 19 GB internet alırsınız hediyeler hariç.
    Bu paketin yanında eğer o gün devam ederse ayda 9TL'ye şampiyon paket alırsınız,Şampiyon paketteki goller cepte aylık paketi ile ayda en az 7GB internet gelir. 10 GB gelme ihtimali de yüksek.
    GNÇ Çatlat ,Salla Kazan, Surptiz Nokta, Goller Cepte ve diğer hediye internet araçları derken ayda en az 5GB rahat beleş internet gelir.
    GNÇ Pro 59 TL + 9 TL Şampiyon paket = 68 TL.
    68 TL ödeyerek ayda en az 32 GB internet kullanacağınızı sanıyorum.
    Bu taktiği yani bu sistemi profilimde yer alan Turkcell konusunun ilk sayda ilk yazısında ve bu hafta 2 gün önce sanırım sondan 2. sayfada detaylı anlattım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emekli Komutan -- 6 Ekim 2019; 6:54:28 >

• Vodafone kullanmış biri olarak Turkcell derim.

• Bazen hız yavaş olabiliyor, TURKCELL de sıkıntı olmaz.

• Arkadaş turkcelldeyim internet mok gibi diye vodafonea geçeyim dedim herkes çok yavaş diyor. Anlamadım gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: Emekli Komutan

Vodafonedeki 25 GB ile Turkceldeki 25 GB paketi bir tutma. Vofafonede tarifen 25GB'dır ve Bana Ne Var zımbırtısından 5 ay internet çıkmaz. Turkcellde ise paketin 25 GB ise,paketten hariç ayda en az 5GB beleş hediye internet gelir. Bu bazen 20 GB'ı bile geçer.
    Turkcell ile Vodafone internet kalitesi arasında çok fark var. Güven ve sahtekarlık konusunda ise vodafone hakkında burada yazamadıklarım var.
    Eğer olur da Turkcell'e karar verirseniz:
    Eğer numaranızı taşıyacağınız zaman kampanyalar devam ederse, Faturalı GNÇ PRO paketi ile 19 GB internet alırsınız hediyeler hariç.
    Bu paketin yanında eğer o gün devam ederse ayda 9TL'ye şampiyon paket alırsınız,Şampiyon paketteki goller cepte aylık paketi ile ayda en az 7GB internet gelir. 10 GB gelme ihtimali de yüksek.
    GNÇ Çatlat ,Salla Kazan, Surptiz Nokta, Goller Cepte ve diğer hediye internet araçları derken ayda en az 5GB rahat beleş internet gelir.
    GNÇ Pro 59 TL + 9 TL Şampiyon paket = 68 TL.
    68 TL ödeyerek ayda en az 32 GB internet kullanacağınızı sanıyorum.
    Bu taktiği yani bu sistemi profilimde yer alan Turkcell konusunun ilk sayda ilk yazısında ve bu hafta 2 gün önce sanırım sondan 2. sayfada detaylı anlattım.
    Vodafone Red 20 paketteyim, video pass ve iletişim pass falan hepsi var. Taahhüttüm bitiyor.
    Turkcell e geçme düşüncem var, Vodafone interneti yavaş, bazı bölgelerde. Ankara’da yaşıyorum mesela Mogan parkına gidiyoruz pikniğe YouTube bile izlenmiyor çok yavaş, Video pass ın bi anlamı kalmıyor. Sincan Yenikent’te akrabam var orda 2mbit hız alamıyorum, ben Batıkent’e oturuyorum burda hız fena değil 27-28 mbit falan çıkıyor ama zaten evde Superonline fiber var.
    Red muadili tavsiye edeceğiniz paket var mı Turkcell de.

• Video PASS cazip geldiği için ve sabit internetim olmadığı için tercihimi Vodafone'dan yana kullandım şuan olduğum yerde YouTube'dan 720P rahat izleyebiliyorum.15 GB Red tarifesi + Gamer Pass aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: byMyzz

Video PASS cazip geldiği için ve sabit internetim olmadığı için tercihimi Vodafone'dan yana kullandım şuan olduğum yerde YouTube'dan 720P rahat izleyebiliyorum.15 GB Red tarifesi + Gamer Pass aldım.
    Hocam iyi etmişsin umarım sorun yaşamazsın. Herkes vodafonedan şikayet ediyor da kimse turkcelldeki fiyat pahalılığı veya vodafone pass muhabbetini söylemiyor. Ben de vodafonea geçeceğim umarım sorun yaşamam. Sırf pass olayı var diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: Manojok

Hocam iyi etmişsin umarım sorun yaşamazsın. Herkes vodafonedan şikayet ediyor da kimse turkcelldeki fiyat pahalılığı veya vodafone pass muhabbetini söylemiyor. Ben de vodafonea geçeceğim umarım sorun yaşamam. Sırf pass olayı var diye.

Alıntıları Göster
    3 Gündür kullanıyorum, bir sorun yaşamadım.Pass olayı benim için büyük avantaj ve ayrıca mobil veri ile oyun oynuyorum, TT'ye göre ping değelerim 20 MS düştü.

• turkcell paketlerinde avantaj var yaşın da tutuyormuş öyle demişsin o zaman gnç yi öneririm sana hem interneti bol hem de bütçenede uygun bu paket senlik gibi https://www.turkcell.com.tr/gnctrkcll/tr/paket-detay

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slmbengoksu -- 25 Ekim 2019; 9:58:11 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.