Şimdi Ara

Hangi Net ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar net bağlatmayı düşünüyorum hangisini önerirsiniz hem uygun hem sorunsuz bir net istiyorum.Kullanım şekli iki kişiyiz evde eşim ve ben ağırlıklı olarak sosyal medyayı kullanıyoruz pek film izlemek gibi aşırı oyun falan gibi tutkularımız yok sadece 2 yaşındaki kızım yemek yerken video izlemeden yemek yemiyor oda sadece yemek yerken hangi neti öneriyorsunuz??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Binanızda ana altyapı sahibi hangi firmalar varsa onlardan birini seçin. Gerisi erken yaşlanma, saç dökülmesi, psikolojik sorunlar gibi yan etkilere sahip...
  • quote:

Orijinalden alıntı: zulu123

Binanızda ana altyapı sahibi hangi firmalar varsa onlardan birini seçin. Gerisi erken yaşlanma, saç dökülmesi, psikolojik sorunlar gibi yan etkilere sahip...
    O sevenlerden dolayı bende bir ön araştırma yapmak istedim çoguda taahhütlü olduğu için yanlış seçim yapmak istemiyorum

• Merhabalar, vodafone fibermax çalışanıyim, bize özel tarifelerden yararlandirmak isterim. Adresinizi ozelden paylaşırsanız, özel tekliflerimizi sunabilirim size

• SonOsmanli46 kullanıcısına yanıt
    Binanizda sadece xdsl hizmetinden yararlanabilirsiniz. Forumdaki tahhutsuz internet veren firmalara bakın isterseniz. Xdsl de onlar daha uygun gibi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.