Şimdi Ara

Hangi navigasyonu kullanmali? Google, yandex, apple ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
8.741
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Guncel durumlarina bakarsak; Kestirme yol tavsiyeleri, varis zamani tahmini, yanlis sapaklara sokmamak, nokta atisi yapmak, sokak-kurum ismi girerek konum bulmak konularinda hangi uygulama digerlerinden daha basarili?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bahsettiğiniz konularda özellikle kurum sokak vs girme olayında Apple berbat. Sırasıyla apple<yandex<google

Son zamanlarda bir çok navigasyonu denedim Google gerçekten başarılı. Özellikle Tahmini varış zamanında gayet iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Onceden tartismasiz yandex derdi herkes. Galiba google bayagi bi atak yapmis.

• Ben halen igo+ başarsoft kullanıyorum. Şimdiye kadar aklımda kalmış bir sıkıntı yaşamadım.
  • Yandex eskisi gibi değil. Yanlıs gosterdigi zamanlar olmaya basladı. Trafik olan yerlere sokmalar. Google a dönücez bu gidisle.

• Beyler google a çok dikkat edin. Bilhassa ilçelerde petroldür, müdürlüktür, devlet daireleri çok yanlış etiketler var. Bp ğetrol var diye dağın başına çıkmışlığım oldu. Oraya onu ekleyen adamın kulaklarını çok çınlattım. Benzinim de bitiyordu 0 gösteriyordu. Allahtan kalmadım yolda.

Diğeri de ödemişten nazilli yazmıştım. Tren yolundan geçip tarlaya soktu. Ha çıkacaz ha çıkacaz derken derenin yolu kesmesiyle devam edemedik. Geri de dönemedik, geri geri baya gitmiştim.

Özeti google haritanın allah bildiği yapsın.

• Cihazda here yandex ve google var, tek tek hepsinden kontrol ederim bilmediğim bir yer ise, sonra yeri ezberleyip ona göre yolculuk yaparım. Karınca yuvası gibi sokak aralarında ise en yakın yere gidip geri kalanı tabanvay hallederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yandex iyidir. Fazla yer işareti yok ama trafik ve hız için on numara.

• Yandex 2016 Kasımda Gaziantep havalimanından Gaziantep Kalesine saçma sapan yerlere saptırdı, alemcilerin arasına düştük çoluk çocuk. Sağa çektim direksildim ve apple haritalar ile devam ettim. Şimdi ise andorid kullanıyorum ve sadece google var. Yandex çöp bile değil benim için.

• Yandex ile Kayseri'de Forum Kayseri diye aratip bu yola çıktım beni atıl bir yere götürdü sonrasında Google a geçtim şimdi yüklü bile değil Yandex

• Yandex kullanıyorum iyidir ama son zamanlarda saçmalamaya başladı baya şikayet vardı. Kısa zamanda 2 update geldi düzelmiştir umarım. Apple pek iyi değil google daha iyi.

• Sygic öneririm. Internet sorunu yok haritaları indiriyorsunuz sadece konum istiyor. Fiyatda uygun. Bursadan romaya kadar sorunsuz bu navigasyon sayesinde gittim.

• 1- Google

2- apple

3- Yandex

şeklinde olur bence, yandex önceden iyiydi ama şimdi yaramaz o kadar.

• Bing Maps kullaniyordum, Ankara'da 2 3 defa ters yone girince Google Maps'in degerini anladim. Apple Maps cok geri bu konularda.

Bu arada Google Maps, Basarsoft ile calisir.

Kamu binalarinin tasinma durumlari oldugundan yanlis yola saptirabilir, normaldir. Yeni yere uyum da uzun surebilir zira vatandas bile bu konuda uyum saglarken baya bir sıkıntı cekiyor.

• ne kadar berbat olsa da yandex kullaniyorum sirf sarji az yiyor diye. zonguldakta magara aradim lc waikikiye goturdu bi de sehir merkezinde cuma aksami trafigine soktu. kayseride bi avm aradim acayip bi sokaga soktu. kizilcahamamda en yakin benzinlige ayarladim milattan once kapatilmis istasyonun arka sokagina goturdu yolda kalicam diye o kadar stres yaptim. en son 2 gun once gece burger king aradim, cayyolu tarafinda sitelerin oldugu bi tarafa yonlendirdi, inanmayip googledan baktim o da onayladi ama tabiki babalari aldik yine. unutmusum gecen yaz erciyesi arattim beni %18 egimli dik yokusa goturdu. sayesinde araba 110 dereceye kadar cikti ve kayserinin uckagitci esnafiyla tanismis olduk. yenisi 100 lira olan radyatoru sadece temizlemek icin 250 lira istedi ve bu araba boyle uzun yola gitmez falan dedi, yaptirmadim tabi 15000 kmdir de ayni radyatoru kullaniyorum

• Here ve Google maps

• Here yandex ve Google üçüde var önce yandex kullanıyordum şimdi google açıyorum.

• Google yaklaşık 1 senedir çok çok iyi.

• google arada saçmalsa da yeterli şu anda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Google Başarsoft un alt yapısını kullanıyor.

Keza yandex de öyle.

Başarsoft Türkiye’de bu işin en fazla veri (harita noktası ) sağlayan (POİ) şirketi.

Araçları çok ve sürekli dolaşım halindeler.

O yüzden Altyapısında Başarsoft olan haritalar daha güvenilir olur.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.