Şimdi Ara

Hangi Mühendisliği Seçmeliyim ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar.Ben üniversite sınavına hazırlanıyorum ve mühendislik düşünüyorum.Sizce hangi bölümü seçmeliyim,hangisinde iş imkanı ve maaşlar daha fazladır?
    Üniversite olarak Koç,Bogaziçi yada ODTÜ düşünüyorum.İngilizce ve b1 düzeyinde almanca biliyorum ayrıca ileride işime yarayacağını düşündüğüm için C dersleri alıyorum.Mezun olduktan sonra özel sektörde çalışmayı düşünüyorum.Lütfen tavsiyelerinizi eksik etmeyin şimdiden hepinize teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ivalue I kullanıcısına yanıt
    makina mühendisliğini seç
  • The Phoenix kullanıcısına yanıt
    Makine mühendisliğini seç demenin nedeni nedir popüler başlıklardan birinde makine bitmis deniyor doğru mudur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ivalue

Makine mühendisliğini seç demenin nedeni nedir popüler başlıklardan birinde makine bitmis deniyor doğru mudur

ya onun ben ta ... sanki odtü'den mezun olmuş adam. insanlık devam ettiği sürece makina mühendisliği ölmez. bu tüm temel mühendislikler (elektrik-elektronik, makina, inşaat, kimya) için geçerlidir ve hepsi bunlardan türemedir. Örneğin makina mühendisliğini bitirip yüksek lisansını o alanda yaparsan uçak veya endüstri mühendisi olabilirsin. üretim olan her alanda makina mühendisi olmak zorundadır. MÜHENDİSLİK = MAKİNA MÜHENDİSLİĞİ.

ama kazanabiliyorsan odtü eee yaz
  • Bu sitede gerekli bilgiler var ziyaret ederseniz Mühendislik Bilgileri

Ayrıca öğrenciyim internetten ek gelir elde etmek istiyorum para kazanmam lazım derseniz de clixsense sitesini duyurayım gerçekten çok güvenilir olan bu site anket doldurmaya ve görev yapmaya bakıyor türkiyeden oldukça çok kullanıcıya sahip bu siteye tıklayarak ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbelen03 -- 1 Ocak 2018; 14:45:46 >
  • bu birazda hedeflerinin ne olduğuna bağlı yurtdışımı düşünüyorsun, işte ne yaparak vakit geçirmek istiyorsun
  • endüstri için;
    -insan ilişkilerim iyi
    -üretimde çalışamam
    -çizim programları ile aram pek yatkın değil
    -ik ,strateji geliştirme,pazarlama-satın alma departmanlarında da çalışırım illa mühendislik ile ilgili olmasına gerek y
    -öğrencilik hayatım temel mühendislik(makine,inşaat,elektrik) öğrencilerine göre daha rahat geçsin,az çalışayım diyosan endüstri yaz

makina için;
    -çok sosyal değilim
    -çizim programları,hesaplama,tasarlama ile aram iyi diyosan
    -usta işçi tenikerlerle iyi anlaşırım
    -üretimi,ar-ge'yi severim diyosa makine yaz.

elektrik elektronik için;
    -yazlımı
    -pc'yi donanamı,robatiği seviyorsan yaz.

Diğerleri hakkkında o kadar bilgim yok.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.