Şimdi Ara

Hangi Monitoru Secmeliyim Lutfen Yardim...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

i5 4460 islemci, rx 580 8 gb ekran karti, 16 gb ddr3 ram ve asus h97m pro ana kartim var. 27 inc 144hz bir monitor almak istiyorum ama marka ve model konusunda kararsiz kaldim. butcem 2000tl dir. Bu konuda yardimci olucak arkadaslara simdiden tesekkur ederim.

• 27" alacaksan
    2k alman daha mantıklı olur
  • Hocam goruntulerde cok fazla piksellenme olur mu eger 1080p alirsam ? Birde bu sistemim 2k icin uygun degil fazladan bosa masraf yapmis olur muyum? Yarrdimci olursaniz cok sevinirim.Benim almayi dusunduuguum monitor bu ama https://www.amazon.com/AOC-C27G1-Frameless-DisplayPort-Adjustable/dp/B07GD5XG5G
  • barbar88 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende üstte ki arkadaş gibi 1440p almandan yanayım hatta nakit vereceksen o fiyata çok güzel ikinci el alternatifler de bulabilirsin,bulunduğun şehirde satan birisi varsa gidip elden görüp test ederek alabilirsin. Sıfır olarak 1440p 144hz o bütçe aralığında biraz kısıtlı. Eger 1440p alırsan şimdilik sistemin yetmediği yerde 1080p ye düşürüp kullanırsın ilerde sistemi yükselttiğinde 1440p kullanmaya başlarsın. Ama ben sistemimi yükseltmeyi düşünmüyorum dersen 24-25" 1080p 144hz almanda fayda var diye düşünüyorum zira 27" de 1080p nin piksel yoğunlugu biraz sırıtıyor gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wolwes -- 28 Aralık 2018; 8:31:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbar88

Hocam goruntulerde cok fazla piksellenme olur mu eger 1080p alirsam ? Birde bu sistemim 2k icin uygun degil fazladan bosa masraf yapmis olur muyum? Yarrdimci olursaniz cok sevinirim.Benim almayi dusunduuguum monitor bu ama https://www.amazon.com/AOC-C27G1-Frameless-DisplayPort-Adjustable/dp/B07GD5XG5G
    pikselleme olmaz
    almayı düşündüğün monitör güzel
    sistemin 2k yı kaldırır kaldırmazsa da fhd de oynarsın

• Yardimlariniz icin cok tesekkur ederim arkadaslar. Linkini yolladigim monitoru almaya karar verdim.

@Gleaner
    @wolwes
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.