Şimdi Ara

Hangi Modemi Seçmeliyim ? (ADSL/VDSL ve Fiber Destekli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Eski modemimi elden çıkardığımda yerine ADSL/VDSL ve Fiber destekli olacak şekilde bir modem almak istiyorum, Fiber'i görmek hayal;ama olsun. Aşağıdaki iki modem arasında kaldım sizce hangisini seçmeliyim?
    Şu an kullandığım modem ADSL2+ destekli TpLink modem, memnunum sıkıntı çıkarmadı hiç. Eğer Asus'u seçersem orun yaşar mıyım?
    http://urun.n11.com/adsl/asus-dsl-n16-300mbps-ewan-vpn-vdsladsl-fiber-modemrouter-P172722846?cid=604001&gclid=Cj0KEQjwofHHBRDS0Pnhpef89ucBEiQASEp6LBAjZptNWP-BbBs8auSYLeQpW1hYofkYgWF1kF980xwaAtej8P8HAQ&gclsrc=aw.ds
    http://www.hepsiburada.com/tp-link-td-w9970-300-mbps-n-kablosuz-4-port-2x5dbi-1xusb-wps-ewan-fiber-destekli-vdsl2-adsl2-modem-router-p-BD803594?magaza=Minimarketim

• ben de araştırma aşamasındayım hocam herkes asusu çok övmüş. tecrübeli arkadaşların yorumlarını ben de bekliyorum
  • Asus ve Zyxel çok övülmüş ama farklarını ve modelini belirlemek zor. Pek de anlamam bu teknik işlerden Bi anlatan olsa
  • quote:

Orijinalden alıntı: auzdil

Asus ve Zyxel çok övülmüş ama farklarını ve modelini belirlemek zor. Pek de anlamam bu teknik işlerden Bi anlatan olsa

neyi merak ettiniz
  • ben dsln17u ürünü nü kullanıyorum. memnunum cihaza ortalama 15 makine bağlanmakta çekim alanı olarak da iyi bir üründür. dsln16 ortam şartına göre çekim alanı daha iyi olabilir.
  • dsl n16 da torrent desteği var mı, yada firmware ile eklenebiliyor mu acaba?
  • NEWEST kullanıcısına yanıt
    N16 da yok DSL-N17U da torrent var.
  • VDSL kullanıyorum, AC olursa daha iyi olur. USB port printer paylaşımı için önemli. Wi-Fi kapsaması geniş olmalı 3 katlı bir ev
    Buna göre ASUS un hangi modelini F/P tavsiye edersiniz ?

12-14-16-17 hangisi ?
  • Asus N16 firmware güncellemesi yaparak Torrent desteği özelliği kazandıramayız değil mi:)
    N16 ile N17 arasında kullanabileceğimiz sadece Torrent özelliği var gibime geldi, ve fiyat olarak 100 TL, %40 fark var gibi.

Sinyal kapsamı iyi olan modem hangisidir?

SevgiSaygı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.