Şimdi Ara

hangi modemi önerirsiniz?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hazır konu internet ve modemlerden açılmışken..

Telekomun şu indirimli (29 milyonluk) tarifesine abone olmak istiyorum.

Ancak hangi marka modem alcam??

Genelde Zoom iyi diye duydum ama onun 3x, 4x i filan varmış.

Ev kullanıcısı için hangi modeli uygun olur? ya da başka bir marka mı tavsiye edersiniz?

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

• speedstream Siemens ucuz ve güzel
  • zoom4X oneririm ama telekomun o 29milyonluk tarifesini onermiyorum!!! sen bilirsin ama eger cok yukleme yapıyorsan (ki ben gunde 500-600MB dan asagı yukleme yapmıyorum,) kesinlikle 20milyon daha koy ustune digerini al.cunku limitli tarifede limiti bir astınmı her MB da 10milyon ekliyor telekom.cok kazık bise bence
  • Zoom4X veya 5X tavsiye ederim.
    Ben Nisan sonundan bu yana Zoom5X kullanıyorum ve oldukça memnunum. Ev kullanıcısı olduğunu yazıyorsun sana 4X al derim.
  • kesinlikle asus
  • zyxel...
    yada zoomx5 kullan...
    zyxel de iyidir :))
  • zyxell 630 serısı kullanıyorum 8 aydır falan hıc sorun yok tas gıbı...
  • Zyxel
  • ben hiçbişi önermiyorum kendin karar ver ve parana göre uygun bişi al...
  • C-net Derim 4portlu Usb Ethernet Var ve 60+kdv

Not: Bu öneriyide elli kişiye yaptım haa
  • ev kullanıcısı için ZOOMX5 kesinlikle gerekmez...

ve diger arkadaslar gibi,29milyonluk tarifeye bende karsıyım...
  • zoomX5 =http://www.sanalmagaza.com.tr/biggshop/product.asp?ID=14079&Node=1322

LİNKTE DE BELİRTİLDİĞİ ÜZRE "ÇOK KULLANIM İÇİNDİR"
  • quote:

Orjinalden alıntı: seneryavas

zoom4X oneririm ama telekomun o 29milyonluk tarifesini onermiyorum!!! sen bilirsin ama eger cok yukleme yapıyorsan (ki ben gunde 500-600MB dan asagı yukleme yapmıyorum,) kesinlikle 20milyon daha koy ustune digerini al.cunku limitli tarifede limiti bir astınmı her MB da 10milyon ekliyor telekom.cok kazık bise bence

Her GB olacaktı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: aloneangel

hazır konu internet ve modemlerden açılmışken..

Telekomun şu indirimli (29 milyonluk) tarifesine abone olmak istiyorum.

Ancak hangi marka modem alcam??

Genelde Zoom iyi diye duydum ama onun 3x, 4x i filan varmış.

Ev kullanıcısı için hangi modeli uygun olur? ya da başka bir marka mı tavsiye edersiniz?

İlgilenen herkese şimdiden teşekkürler.

zoom'un x5 lerini sakın alma başın cok ağrır.. su an calıştığım yerde ne kadar x5 sattıysam hepsinini servisine tekrar tekrar gönderdim. tavsiyem arkadaşlar apachi şaşmayın...
  • zyxel kullanıyorum sorunum yok
  • evde kullancaksan zoom pci al söyliyim.ben 1 senedir kullanıyom çok iiyyi.bende de 256lık var.x5 x4 alma gereksiz şeyler onlar.bak sana fx6800 ultra al derim bu gerekli ama eternet,usb gereksiz hiçmii farkı yok,yani modemin en iyisi diye bişey yok.pci modemleride ethernet kartıyla çok kullanıcı haline getiriyosun.ama bir pc varsa zaten yeter.diğerleri yer kaplıyor,kablo derdi ve adaptör fazlalığı var.düşün taşın.Bi de iyi modem alınca sanki internete daha iyi,hızlı bağlancağını sananlar da var sen onlara bakma

Atasözü;Kontorlu hat,kotalı internet kullanma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xpclient -- 22 Aralık 2004, 22:35:23 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Turqie

ev kullanıcısı için ZOOMX5 kesinlikle gerekmez...

buna kesinlikle katılmakla beraber, benim net önerim sudur:

pahallı modem iyi performans verecektir diye bir kural yoktur bence, cok ucuza kacmamakla birlikte ortalama birsey de gayet iyi performans verebilir, asıl önemli olan evinin porta uzaklıgı ve hattının temizligidir. kolay gelsin...
  • zoomX3;sanırım sen TAVSIYENI çokktan yapmışsın
  • Cevap yazan herkese teşekkürler..

Malum şimdi de fiat araştırmasına başlamak lazım..

Bu arada günde 2 saatten fazla internete girecek zamanım yoksa ve film falan indirmiyceksem (belki arada mp3 indirebilirim) 29 luk tarife daha uygun diil mi?

Gerçi telekoma sormak lazım ama 29 luk la başlayıp, 1-2 ay sonra 49 luğa geçme şansı vardır dimi??
  • Zyxel Öneririm. 2 Adet Var Zyxel Prestige 650R Sorun yaşamadım hiç
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.