Şimdi Ara

HANGİ MODELLERDE EKRAN ÇATLIYOR ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    ÇOK SERT BİR ZEMİNDE Mİ ÇATLAMA OLUYOR YOKSA HER TÜRLÜ ÇATLIYOR MU ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sorunu tam anlamadım ama dusmeye bagli olarak her telefonun ekrani catlar. Vallahi arkadasimda lumia var. Lumia icin ekran kirilmasi zor diyorlardi. Arkadasim birisine sinirlenip telefonu vurdu yere ekran paramparça
  • Bende ace var birkere sinirlenip duvara fırlattım duvara çarptı yere düştü ve hiçbirşey olmadı ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Adolf.Hitler

Hocam sorunu tam anlamadım ama dusmeye bagli olarak her telefonun ekrani catlar. Vallahi arkadasimda lumia var. Lumia icin ekran kirilmasi zor diyorlardi. Arkadasim birisine sinirlenip telefonu vurdu yere ekran paramparça

hangi modeliymiş o :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon ekranlarında genelde Gorilla Glass çizilmeye ve kırılmaya ''dayanıklı'' koruyucu cam kullanılır.Fakat bu koruyucu belirli bir oranda mukavemet gösterir,onun haricinde bu ekranlarda kırılır.Kısacası Samsung ''Youm'',LG ekranları gibi esnek ekranlar yaygınlaştığında,ekran kırılması gibi bir durum ortadan kalkacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: doqusss

quote:

Hocam sorunu tam anlamadım ama dusmeye bagli olarak her telefonun ekrani catlar. Vallahi arkadasimda lumia var. Lumia icin ekran kirilmasi zor diyorlardi. Arkadasim birisine sinirlenip telefonu vurdu yere ekran paramparça

Nokia Lumia 920 imis hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doqusss

quote:

Nokia Lumia 920 imis hocam

:D oda atmasaymış.d

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HDogus -- 7 Ocak 2014; 7:11:46 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.