Şimdi Ara

Hangi Meyve Suyu? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
0
Favori
12.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lewel123

Arkadaşlar Bizim İzmir kemalpaşa da şeftali bahçemiz var.Yaklaşık 7 dönüm filan..Güzel Olan seftalileri Şeçiyoruz tek tek ayıklıyoruz.Ve onlar İhracata Gidiyor..Ama Nerde çürük kurtlu Ezik büzük Şeftali var.hepsini ayrı kasalara atıyoruz.Onlarda Kilosu 30 kuruştan Dİmes fabrikasına satıyoruz.....Ben bunu Markayı kötülemek için demiyorum.Ama Gerçek böyle....Başka markaları bilmem...

Doğru mu diyon la?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galabancia

quote:

Arkadaşlar Bizim İzmir kemalpaşa da şeftali bahçemiz var.Yaklaşık 7 dönüm filan..Güzel Olan seftalileri Şeçiyoruz tek tek ayıklıyoruz.Ve onlar İhracata Gidiyor..Ama Nerde çürük kurtlu Ezik büzük Şeftali var.hepsini ayrı kasalara atıyoruz.Onlarda Kilosu 30 kuruştan Dİmes fabrikasına satıyoruz.....Ben bunu Markayı kötülemek için demiyorum.Ama Gerçek böyle....Başka markaları bilmem...

Doğru mu diyon la?

Durum böyle kardeşim....Tarımla uğraşan bi yakının Tanıdıgın filan varsa sorabilirsin...Ama başka markalar nasıl yapıyor inanın hiç bilmiyorum..

• JUSS meyve suyu hakkında ne düşünüyorsunuz?
  • Cappy Pulpy
  • quote:

Diğerleri de aynı, merak etme. Ben zaten meyve suyu içen birisi değilim, mevsiminde taze meyve yerim. Yalnız Dimes, diğer markalar gibi yapay tatlandırıcı ve boya kullanmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Paramedik 112 -- 15 Ağustos 2011; 16:26:33 >
  • Hepsi yalan sen meyve suyu sıkma makinesi al içine at şeftaliyi altından suyu çıksın ama köpüklü oluyor nedense
  • cappy panpa. :(
  • juss elma suyu
  • cappy nin fabrikasına gezmeye görtürmüştü okulumuz. adamlar eldivenle çalışıyor çürükleri ayıklıyordu.gözlerimle gördüm. ama lezzet olarak tamek te çok iyi.lezzeti geçtim de içiniz rahat etsin istiyosanız cappy böyle.
  • tank şeftali
  • bence meyöz
  • Cappy bana boyalı şekerli su gibi geliyor.
  • quote:

bütün meyvesuyular zaten çürük-ezik meyvelerden yapılıyor. bizim de akrabaların şeftali bahçeleri var baya. güzelleri toplar yeriz hep ezikleri vs. meyvesuyu fabrikalarına satarlar. bu işler böyledir.

ayrıca şeftalide kimse dememiş ama içim ve tamek iyidir. kırmızı meyveler (özellikle vişne) içecekseniz kesinlikle dimes premium. karışık içecekseniz tamek kahvaltım. kayısı da tamek ve içim. ananas da cappy den başka olmadığı için mecbur cappy diyorum. elmalı meyvesuyu da dimes ve jucy
    .

ayrıca nar suyu içen var mı devamlı? hangi marka daha güzel. bi ara ersu mu ne vardı. o tek satldığı için ondan içiyodum artık onu da bulamıyorum. nar suyu en güzel meyvesuyudur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trk. -- 15 Ağustos 2011; 17:39:28 >

• quote:

JUSS meyve suyu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Erikli nin yan sanayi kuruluşu. Güzeldir.
  • cappy dediğiniz toz su karışımı gibi birşey,özge meyvesuyu ile kıyaslanabilir ancak
  • dimes varken yani sizde :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: trk.

quote:

bütün meyvesuyular zaten çürük-ezik meyvelerden yapılıyor. bizim de akrabaların şeftali bahçeleri var baya. güzelleri toplar yeriz hep ezikleri vs. meyvesuyu fabrikalarına satarlar. bu işler böyledir.

ayrıca şeftalide kimse dememiş ama içim ve tamek iyidir. kırmızı meyveler (özellikle vişne) içecekseniz kesinlikle dimes premium. karışık içecekseniz tamek kahvaltım. kayısı da tamek ve içim. ananas da cappy den başka olmadığı için mecbur cappy diyorum.

ayrıca nar suyu içen var mı devamlı? hangi marka daha güzel. bi ara ersu mu ne vardı. o tek satldığı için ondan içiyodum artık onu da bulamıyorum. nar suyu en güzel meyvesuyudur.

Ayrıca ezik olan meyvelerde hem daha fazla su çıkar, hemde çok daha tatlıdır. Ezilenlerin çoğuda aşırı olgunlaşmadan dolayı bazı bölgelerden yarılıyor ve eziliyor.

•  Hangi Meyve Suyu?
  • cappy çok iğrenç geliyo bana bimdeki meyve suyularına alıştım tadı da çok güzel içilir
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Le'şeftali

la de get :D o jucy la :)

Neyli istersin????

Hangi Meyve Suyu?

şeftali

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.