Şimdi Ara

Hangi Mevkii Secmeliyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaşım 15 boyum 170 kilo 55 fitness a gidiyorum kilo almak ve kas için fizigim yerinde vücudumun altyapısı vardı zaten fitness da da biraz daha geliştirdim kendimi bildim bileli futbol oynarim. Mahallede, okulda, halı sahada ne çok iyi ne de çok kötü oynuyorum ortalamanın biraz üstünde bir oynayisim var teknigim sıçramam şutum ve hızım iyi fakat çalımlarım çok iyi degil nerede oynayacağım konusunda çok kararsizım nerede oynamam gerektiği hakkında herkes bir şey söylüyor top kapmam da idare eder fitness ile de uğraştığım için bacak kaslarım da hemen hemen iyi.
    Benim mevkiim neresidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tam bi sağ bek oyuncususun

• cm de oynarsin. yerli veratti seni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hali sahada kaleye geçersin

• sen mevki seçmezsin mevki seni seçer adamlar seni her bölgede oynatır.
  • Galatasaray'a kapak atmak istiyorsan, Sağ Bek ol.

• Ön libero oyna vitor hoca 1860 a alır seni.

• Kurtkoy taraflari cok degerleniyor hocam

• Mevkiyi sen seçemezsin hocaların seni özelliklerine uygun mevkide oynatır. Yani arkadaşın dediği gibi mevki seni seçer. Mevkilerde oynayacak oyuncularda mevkisine göre belli başlı temel özellikler aransa da bir mevkide farklı tarzda, stilde oyuncular oynayabilir. Örneğin çok iyi çalım atıyorsun diye illa on numara oynayacaksın diye bir şey yok bek de olabilirsin, neticede çok iyi çalım atan bekler de var. Gerek takımın ihtiyaçları gerek senin özelliklerine ve hocanın tercihlerine göre değişebilecek bir durum, sen karar veremezsin.

• Editleme yokmuş aklıma gelmişken yazayım.

Misal ben zamanında Fenerbahçe futbol okuluna gitmiştim kısa bir süre. Kendimi forvet olarak hayal ederdim öyle de oynardım ama orada beni stoper ve orta sahada oynattılar. Tabi sonra olmadı ben de halı sahalarda defansta oynamaya devam ettim :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.