Şimdi Ara

Hangi marka TV ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 4
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 58 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 5
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • berkozino (4 mesaj) GLODIO (2 mesaj) reasdmusti (2 mesaj) CATBALCA (2 mesaj) zalım23 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (4 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    448 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar merhaba salona TV alıcazda 120 ekran civarı ben televizyonlar hakkında pek bilgi sahibi olmadığım için sizce hangi markayı almalıyız LG SAMSUNG PHİLİPS arasında kaldım ben, bu konuda bilgi sahibi olanlar yorum yaparlarsa sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    hdd ve usb bellekle, film sitelerinden film izleyeceksen LG kötü seçenek yetersiz hafıza hatası ile sinir hastası yapar... SONY, SHARP, PANASONIC v.s. bak...
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Teşekkürler ilginiz için samsung ve philips nasıldır sony lere baktımda fiyat olarak pahalı geldi biraz benim için görüntü kalitesi daha önemli filmleri genelde laptop ı tv ye bağlayarak izlediğim için çok sıkıntı olmuyo

|
    |
    GLODIO kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    609 Mesaj
    KAÇ İNÇ İSTİYORSUN
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

120 ekran o da 47 inç falan oluyo

|
    |
    reasdmusti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    609 Mesaj
    bunu al ozaman su an bu fiyat performans olarak en iyi tv bu

bir daha bu fiyata olmaz

http://urun.gittigidiyor.com/ses-goruntu/samsung-48ju6570-4k-uhd-smart-led-tv-185430566
  • Yüzbaşı
    448 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

bizimkiler internetten tv almazlar hayatta mağazadan alıcaz çok aşırı bi fiyat farkı olmazsa buna bakabiliriz Samsung a bakalım biz o zaman teşekkürler :)

|
    |
    reasdmusti kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

iyidir... internetten almasanda internetten bak yorumlar bir miktar fikir verebilir....
    |
    |
    berkozino kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    hepsiburadadan alabilirsin sorun çıktığında iadede zorluk çıkarmazlar..
    |
    |
  • Onbaşı
    28 Mesaj
    BEN SAMSUNGU TEK GEÇERİM NEDENİ İSE KANAL GEÇİŞLERİ OLSUN GÖRÜNTÜ KALİTESİ VE SAĞLAMLIK OLSUN SAMSUNG EN İYİSİ BENCE 120 EKRAN ALACAKMIŞSIN MADEM EN İYİSİ BENCE 48J6370 SADECE 3D YOK BU TV DE ZATEN 3D GEREK YOK TAVSİYE EDERİM ALTTAKİ VİDEO DA TV'NİN KULLANICI TARAFINDAN ANLATIMI VAR BAKMANI TAVSİYE EDERİM KARDEŞhttps://youtu.be/fhr1RnD_31Q

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cesurtemel -- 28 Eylül 2015; 16:56:34 >
  • Yarbay
    2147 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: GLODIO

hdd ve usb bellekle, film sitelerinden film izleyeceksen LG kötü seçenek yetersiz hafıza hatası ile sinir hastası yapar... SONY, SHARP, PANASONIC v.s. bak...

LG webos 2 li televizyonum var işletim sistemi şu an için en stabil işletim sistemi .Ne taktıysam okudu .Netten herhangi bir dizi sitesinden dizi izliyorum .Tam ekran ,ileri geri takılma dahi olmuyor. Webos 2 kesinlikle çok iyi ama görüntü kaitesi dersen Philips derim fakat onunda android çok problemli . Her iki yorumumda kendi deneyimimdir
    |
    |
  • Yarbay
    2147 Mesaj

Curved olmasaydı düşünebilirdim . Curved olmayan bir Samsung önerebilirmisiniz 3500TL maksimum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CATBALCA -- 28 Eylül 2015; 17:05:00 >
    |
    |
    cesurtemel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al
pubg mobile uc
En ucuz kedi maması fiyatları
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.