Şimdi Ara

hangi marka ti4200 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
320
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • SLAYER DOSTUM MSI DA KULLLANDIM GAYET GUZELDI ODA AMA ASUS DAHA KALITELI KARTLAR URETIYOR HEM OC AÇISINDAN HEMDE HIZ BAKIMINDAN ASUS DERIM ONCEKI MSI DAN KATKAT DAHA IYI SU ANKI ASUSUM ONCEDEN MSI ILE TAKILDIGIM OYUNLARDA BU KART 1600*1200 DE OYNUYOPRUM BUTUN OYUNLARIMI HİÇ TAKILMA YAVASLAMA BIR SEY YOK GAYET HGIZLI BIR ŞEKILDE OYNUYORUM ASUS DERIM SAYGILAR MSI İLE 14K YAPMISTIM AMA ASUSLA 15.5K 16K LARDAYIM EVDE TEL OLMADIGI İÇİN EVDEN NETE GIREMIYORUM VE LINK VEREMIYORUM YENI EVLENDIM VE TASINDIGIM İÇİNB TEL BAGLKANMADI TELI BAGLATAYIM ONDAN SONRA LINK VERICEM ZATEN SUREKLI ŞİRKETTEN BAGLANIYORUM SU ANDA NETE NEYSE ASUS DERIM DOSTUM SAYGILAR ISTERSEN VEREYIM BENIM KARTI SANA MALUM YENI EVLENDIK PARA LAZIM :)))
  • Bence elindeki Palit Daytona kalsın . Onun yerine daha çok biriktirim yeni çıkan 9800 'lerden alıp 9800 Pro'a overclock'lamak çok daha mantıklı gözüküyor bence . Sonuçta Ti4200 chipsetli kartın pek de bir şey değişçeğini sanmıyorum görüntü kalitesi açısından hız olarak da pek farketçeğini sanmam . Sonuçta elineki kartta fena değil .
  • yorumlar .ç.n saolun ama ben zaten kartı mecburi deiştirmek zorundayım çünkü uyumsuzluk problemim var ve fiyat vermeden msı veya leadtekle deiştirebileceğim

i3attery o dediğin 9800lere verecek param yok şuanda seneye artık

saygılar hepinize
  • ya ben asus V9280S hayran kaldım nerden bulabilirim bu kartı ve fiyatı nedir bilen varmı? bulabilirsem bu kartı alacam ama bulamazsamda msı dan şaşmayacağım[bandt]
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.