Şimdi Ara

hangi marka ssd?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 120 yada 128 gb ssd almayı düşünüyorum ne önerirsiniz ? hangi marka daha iyidir ?

• Corsair den şaşma derim force GT serisi kullanıyorum süper performansı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ocz alma ne alirsan al. 0 derecenin altinda calismiyormus oda sicakliginda bile calismiyor benimki. Bios gormuyor falan. Normalde vertex 4 tavsiye ediyordum ama artik ocz tavsiye etmeyecegim...

• Samsung 840 pro şu anda 4k açısından açık ara farkla önde tek geçerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: letsxxx

Samsung 840 pro şu anda 4k açısından açık ara farkla önde tek geçerim

+1

• Toshiba düşünebilirsin.

• Corsair GT veya GS serisi
  • corsair ve samsung markalarından seç
  • pc toplayacaktım bu başlığı o yüzden açtım ama toplayamadım hazır aldım (bu da toplama). o yüzden ssd seçme olanağım olmadı :D ama bu ssd de güzel windows 8 64 bit 8.0 puan verdi. genede teşekkürler arkadaşlar ilgi gösterdiğiniz için ;)
  • Corsair diyorum, hatta geçen forumda bir anket yapmışlardı yanılmıyorsam Corsair 1. gelmişti
  • Son 3-6 aydır birçok bilgisayar ve web sunucularında kullanıp edindiğim tecrübelere göre, şu an piyasanın en sağlam 2 ssd modeli var.

1. Samsung 840 Pro serisi
    2. Corsair Neutron GTX serisi

Yedek aday ise ilk günkü performansını 3-4 sene sonrada gram eksilmeden koruyabilen intel ssd serileri.

Gerisi fıs

Ocz nin yakınından geçmeyin, bu ay 2 tanesini daha emekli ettik, 260 mb/s den 60 mb/s hıza düşen hızları yüzünden, 2 yılda bu hale geldiler, parayı çöpe attık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi donanımcı123 -- 21 Ekim 2013; 0:49:43 >
  • donanımcı123 kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.