Şimdi Ara

Hangi Marka Klima Nereden Alinmali (Rehber Onerisi)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
1.747
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Klimadan pek anlamam, ancak arayisim ve forumdaki arastirmalarim sonrasinda klima piyasasinin cok degisken oldugunu farkettim. Ozellikle buyuk teknomarketlerde satilan klimalarda araya giren iki tedarikci oldugu icin (Klimayi teknomarkete getiren distributor ve marketin kendisi) biz son kullanicilarin yarar/para orani dusmekte. Tabii cogu teknolojik urunu bu marketlerden almaya aliskin bizler bu karari verirken cok da dusunmuyoruz isin dogrusu. Burada bahsettigim tutarlar ornek olarak soyluyorum 3000lik bir klimanin 2400-2500 lere lainmasi gibi. Kisacasi teknomarketten almak yerine eger son kullaniciya satislari var ise direk distributorden almaktan bahsediyorum. Herkesin bir butcesi var elbette ama bu miktarlar hic de kucuk miktarlar degil, para kolay kazanilmiyor malum

Uzun lafin kisasi, isi bilen, ilgili arkadaslarin yardimiyla guzel bir liste olusturulursa yeni klima alacak arkadaslara onemli bir katki saglar diye dusunuyorum. Hangi marka klima nerelerden en uyguna alinir gibi kisacasi.
    Benzer bir konu gormemistim, gozumden kactiysa affola

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cause_of_death -- 28 Haziran 2014; 1:12:21 >

• cause_of_death C kullanıcısına yanıt
    Evet bende katılıyorum arkadaşa eğer yardımcı olursanız sevinirim. Ilk defa Klima almak zorunda kaldım çünkü Urfa ya Yeni taşındım Allahım bu ne sıcak memleket

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.