Şimdi Ara

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
6
Favori
15.973
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !

(En Son Oy Tarihi: 21.1.2024)
Giriş

MSI MPG A850GF 850 W 

Asus ROG-STRIX-750G 750W

Fsp Hydro G Pro HG2-750 80+ Gold

Adata XPG 750G-BKCEU Core Reactor 750W 80+ Gold

Bunlardan birini seçebilirsin yeni ve güncel üretimli diye biliyorum, Seasonic'i çıkardım ithalatçısı maalesef Akortek (Teknobiyotik) bir sorun yaşarsan psu'yu unut, Sharkoon bu modellere göre zayıf kalıyor ve kendi kullandığım Corsair RM750x modeli de eskidi bana göre, sorunsuz kullanıyorum uzun süredir tabi o ayrı.

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Evet çok özel bir psu dur.

• LEON-X kullanıcısına yanıt

Adata XPG 750G-BKCEU Core Reactor 750W 80+ Gold

Bunu aldım hocam. Çok teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • korayakbiyik kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun güzel seçim kardeşim Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• Bende Cougar CGR-GS-750 GX-S 750W 80+ Gold var. 1.5 sene önce aldığımda 800 civarındaydı, fiyatlar ikiye katlanmış. İlk başlarda tuhaf bir fan sesi vardı, garantiye gönderecekken ses kesildi ve bir daha da yapmadı. Kablolar tamamen siyah, örgü kılıf içinde ve bu kılıf bence biraz sert ama çok sağlam.

• Tagan kullanıyorum ankete katılamadım ileriye dönük olsun diye corsair rm750x alacağım galiba ihtiyacım olmamasına rağmen psu bence ucuza kaçılacak birşey değil.

• Selamlar hocam , yazın sonundan beri corsair rm 750 olan bu versiyonu kullanıyorum ( bütçe o zaman rmx modeline yetmemişti ) rtx 3070 ve 5800x ile , o zamandan beri kahrımızı sorunsuzca çekiyor:) Oy kullandım, galiba başı şansa corsair çekiyor yanlış görmediysem :) Bu konu güzel ve yararlı, arkadaşlar almayı düşündükleri psunun kullananlar tarafından da yorumlarını görüyor karar veriyor. Eline sağlık hocam.

• VETERINARY kullanıcısına yanıt

Tagan kalitelidir. Eger çok yeni bileşenleriniz yok ise degişmeye gerek yok. İyi psu lar her zaman dayanikli oluyor tozlarini vs temizledikçe gittigi yere kadarda kullanilir bence. Bende şuan ocz fatality 750w var eski yadigar bi 5 sene daha gider  Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• Evet dediğiniz gibi uzun ömürlü oluyorlar hemde verimlilikleriyle uzun vadede maliyetlerini çıkartıyorlar şuan elimde rm750x, rm650, birde tagan 500 var. Sanırım rm650 ile devam edip diğerlerini elden çıkaracağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 aydır kullanıyorum, fanı sessiz çalışıyor ve sistemi sorunsuz besliyor.

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !inventus
    COOLER MASTER MPE-7501-ACABW 750W 80+ BRONZE kutusuz Güç kaynağı - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11908
  • Erhan1982DZC kullanıcısına yanıt

1548 kişi oy kullanmış ve %22 ile Corsair şuan da birinci sırada kardeşim Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• İlk üç sıralama;

Corsair: 22% (345)

Fsp: 12% (188)

High Power: 10% (164)

• Emektar 11 yıllık psum gözümün nuru OCZ fataliyim şoparım Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !  Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !  hakkın rahmetine kavuşunca buradaki ilk 3 sıraya inat 3 ay önce yine bir Seasonic Focus Plus Serisi 850W 80Plus Gold aldım Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

Konu sahibi Eski dost bizi unutup hatır için bile laf atmasa da biz eskiden verdiği değerli bilgiler ve rahmetli ocz psu mu acemiyken kasaya ters taktığım günlerde verdiği doğru montajı bilgisi hatırına konusuna katkıya devam edelim dedik Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 1 Haziran 2022; 4:11:55 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt

Kardeşim merhaba, uzun zaman ayrı kalmıştım forumdan iş güç vs. derken vakit bulamıyorum eskisi kadar Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! , yeni psu'un hayırlı olsun güzel seçim, uzun yıllar seni götürecek bir seri, katılımın için teşekkür ederim Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• @mito1172 Hocam bende de OCZ OCZ600SXS StealthXStream 600W modeli vardı kaç sene oldu alalı hatırlamıyorum bile  Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! Hala duruyor.

Yeni ekran kartı alınca sıkıntı çıkmasın diye şu ürünü aldım çok memnunum. Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !inventus
    PHANTEKS PH-P750G 750W AMP Serisi Full Modüler 80+ GOLD tak çıkar kablolu Güç kaynağı - inventus
    https://inventus.com.tr/mi_products/Product.aspx?PID=11870
  • ByMurat_ kullanıcısına yanıt

seninki tam modüler olanmış bendeki yarı modüler olan 550w ocz fataly di ama çok kaliteliydi ve o fiyata bu kalitede psu artık rüyanda bile göremezsin Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 2010 yılında 120 tl civarına almıştım Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

Ocz Fatal1ty 550W Gamer Modüler Power Supply OCZ550FTY-EU Fiyatı (hepsiburada.com)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 2 Haziran 2022; 16:42:45 >
  • Xigmatek thermaltake ve silverstone

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Modality -- 18 Haziran 2022; 14:51:7 >
  • Modality kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim katılım için Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• Yukarı diyelim.

• Görmeyenler için yukarı alalım konuyu Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! 

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.