Şimdi Ara

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket ! (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
427
Cevap
5
Favori
16.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
59 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !

(En Son Oy Tarihi: 21.1.2024)
Giriş
  • highpower candır sanırım 6 seneyi geçti 750w 80+ kaç işlemci degişti sistem degişti ekran kartı degişti hala taş mahsallah
  • 1202 oy olmuş toplamda
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    Yine sizle konuşmuştuk bende bugün bunu sipariş ettim. R5 3600 ve 5700 gaming x'i besleyecek. Şuan oy kullanmaya hak kazandım galiba  Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImKeynes -- 25 Haziran 2020; 0:21:57 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • @ImKeynes

Hayırlı olsun hocam iyi günler de kullan
  • PSU'dan yana iki ufak talihsizlik yaşadım.Sistemimi ilk kurduğumda Corsair VS 550 tercih etmiştim, PSU sorunlu çıktı, iade edip FSP Hydro 600W aldım. Onu da 5-6 ay kullandıktan sonra fanı ciddi derecede tıkırtı- sürtünme sesi yapmaya başladı, garantiye gönderip 1 ay sistemsiz kalmak yerine fanını SP120 ile değiştirdim, lakin tedirgin olup FSP'yi de emekli ettim.

En sonunda Corsair RM750'ye geçtim, şimdilik gayet memnunum.
  • Yıllardır hep enermax kullanıyorum. 3 farklı modelini kullandım. Hiç sıkıntı çıkarmadılar.
  • Enermax gerçekten de kaliteli
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz196

Yıllardır hep enermax kullanıyorum. 3 farklı modelini kullandım. Hiç sıkıntı çıkarmadılar.
    Bi cok firma ayrisatmazken fabrikadan sllevli kablo sattigi yillarda epey sukse yapmisti.
    Test videolarinda agzimiz acik bakardik..

Yanilmiuorsam gtx 6xxx 7xxx radeon 19xxx zamwnlariydi..

Tabi sonra arsaya wvm yapilinca..

Her modelden 3 er 5 er..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gittim sordum linusta Yeni vs650 ile Fsp 600w hydro k bronze adamlar rtx 2060 6gb için bile önermedi.

• Corsair hx1200 platinum

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

Gittim sordum linusta Yeni vs650 ile Fsp 600w hydro k bronze adamlar rtx 2060 6gb için bile önermedi.

Fsp hidro neyse de vs ile anca serid led yakarim..

• kunGFu kullanıcısına yanıt
    2 3 mesajdan sonra kumasini anladigimdan laf anlamayacagini yazip konuyu kapamisti..mesajlara bakilirsa ayni kisi olabilir..
    Firmayla alakasi bile sorhulanmali.zira biri bu sekilde savunmakla markasi daha antipatik yapacagini bilit.akki melekesi yerindeyse tabi..

• sething S kullanıcısına yanıt
    5700xt ye önerenler var vs serisini..

• quote:

Orijinalden alıntı: Timeguard

5700xt ye önerenler var vs serisini..

Saka sak cilar..

Bi ara ha bire yazdik kasnaj gibi 7xx 8xx 1xxx gerek yok.

5xx 6xxluk g2 mk2 mk3 sea x leadex 2 vs single rail gibi gold psular 3770k 4790k li gtx 7xx 9xx li sistemlere yeter diye.papagan gibi yaxilinca millette nasilsa corsair e 550w daha ne olsun..

Psu sistemin kalbidir..

Duzgun atmiyorsa dual cpu 256gb ram olsa ne yazar..

• sething S kullanıcısına yanıt
    Psu larda dönen filimler hiç bir bilgisayar parçasında dönmüyor.

Gerçek rtx 2080 diye bir kavram yok ama malesef ister istemez kullanılan gerçek 500w (eksik ve eski bir tabirde olsa) gibi kavramlar heralde sadece psu için var.

O çin malı sahte ekran kartlarını saymıyorum.

Bildiğim modeller var beni üzmemiş onlar üzerinden gidiyorum çok değiştirmiyorum..

• Teşekkür ederim katılımınız için
  • LEON-X kullanıcısına yanıt
    elimde 2 adet vardı aslında. Asus x99 A ve 6950x işlemci ile kullanılıyor idi. taki anakart ve power patlıyana kadar. Anakarttaki hasar yapılamıyacak kadar idi malesef. keza psu da öyle bildiğin kablolar felan eridi. tabi vektron a yolladık garanti dışı dediler corsair yazdım ve yolladım yenisini dhl ile yolladılar. kendi adımıza yolladık şirket adına yollamadık fakat bizden ithalat vergisi istediler 300 dolarlık ürüne 2000 dolar vergi istiyorlar bizde birşey yapamadık tabi. geri gitmiş psu bende tekrar yazdım ne yapacagız diye bakalım. buda böyle bir anım işte
  • Be Quiet! BN284 Straight Power 11 850W 80+Gold modeline geçtim 2 gün önce, 8+8 pinli vga güç kablosu psuya oturmuyordu iki 8 pini ayrı bağlamam gerekti kendilerine mail attım bu konuda onun dışında memnunum.
  • Vektron zaten satış sonrası hizmette sıkıntılı firma, psu'yu kullanıcı o hale getiremeyeceğine göre geriye üründe ki kusurlu üretim kalıyor, şimdi zaten işin kolayını bulmuşlar ne olsa kullanıcı hatası, hiç üründe hata arayan yok, aynı cep telefonu gibi elinden düşürdün mü o cihaz çöp oluyor, sanki hiç düşürmeden kullanacakmışız gibi.

Corsair TR'nin aslında bu sorunu çözmesi lazımdı, Vektron'dan direk değişim yaptırıp, sonradan gelen malı da stoğa aldıracaktı, sanki kendi ceplerinden çıkıyor bunun parası, cidden şu ülkedeki hiç bir firmadan bir şey almamak lazım, Amazon TR'den alıyorum artık her şeyi.
  • Hayırlı olsun gayet güzel psu, kabloları resimdeki gibi alt alta taktınız değil mi ?

Hangi marka güç kaynağını (PSU) kullanıyorsunuz ? Anket !
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.