Şimdi Ara

Hangi Laptop'u Nereden Alabilirm

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
1.167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar,biraz araştırma sonucu Pcdepo dan toshiba almaya karar verdim ama
    Pcdepo'da -1500TL Toshiba (Sıradan günlük kullanım için aradğım) neredeyse yok,

Pcdepo gibi Guvenillir satış yeri olarak neresi önerirsiniz ,veya, Teknik servisi sorun cıkarmayacak başka bir marka da olabilir.

• Pcdepo, hizlial.com, ereyon.com gibi siteler güvenilirdir. Hepsiburada.com bunların babasıdır ama en son laptop alınacak yerdir. Siparişler 1 haftada gelir, kullanılmış ürün yada ölü pikselli ürün gelme ihtimalide yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Pcdepo, hizlial.com, ereyon.com gibi siteler güvenilirdir. Hepsiburada.com bunların babasıdır ama en son laptop alınacak yerdir. Siparişler 1 haftada gelir, kullanılmış ürün yada ölü pikselli ürün gelme ihtimalide yüksek.

Onlarında Pc depo gibi müsteri memnuniyeti iyimidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __By_Sinan__

quote:

Pcdepo, hizlial.com, ereyon.com gibi siteler güvenilirdir. Hepsiburada.com bunların babasıdır ama en son laptop alınacak yerdir. Siparişler 1 haftada gelir, kullanılmış ürün yada ölü pikselli ürün gelme ihtimalide yüksek.

Onlarında Pc depo gibi müsteri memnuniyeti iyimidir.

Ürün bozuk çıkarsa tabiki iade alıyorlar isterseniz para iadeside yapıyorlar ama çok çok ağırlar. Şöyle örnekler vereyim, ürün para iadesi 15 gün, ürün değişimi ise 2 hafta kadar sürebiliyor.
  • Anladım, şu an için uzun suruyormus diyebilirm. Acil lazım oldugu için.

Başka bi markaya yönelip ,Pcdepodan alabilrdim ama marka da seçemedim,samsung a gidip geldim bi ara:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -observer- -- 30 Ocak 2010; 1:19:51 >
  • quote:

Anladım, şu an için uzun suruyormus diyebilirm. Acil lazım oldugu için.

Başka bi markaya yönelip ,Pcdepodan alabilrdim ama marka da seçemedim,samsung a gidip geldim bi ara:

Birde asuslara bakın derim. Sonuçta asus en az arızalanan laptop olarak biliniyor doğal olarak servisle falan pek işiniz olmayacak
  • OK, onuda bi inceleyeyim.
  • Hızlılık ve kullanıcı memnuyeti konusunda teknomarketim i de listene ekleyebilirsin..
  • Arkadaşlar Vatan'dan
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-r522-js04tr-r522-core2duo-t6600-2.2ghz-3gb-320gb-1024mb-hd4650--15.6-dvdrw-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=41727

Bunu almaya karar verdik ama Yanında windovs CD si vermiyolarmış normalmidir.?
  • quote:

Arkadaşlar Vatan'dan
    http://www.vatanbilgisayar.com/samsung-r522-js04tr-r522-core2duo-t6600-2.2ghz-3gb-320gb-1024mb-hd4650--15.6-dvdrw-w7bas/productdetails.aspx?I_ID=41727

Bunu almaya karar verdik ama Yanında windovs CD si vermiyolarmış normalmidir.?

Hiçbir laptopda sana cd vermezler oem lisans etiketi olur laptop arkasında. O lisanslarıda ancak recovery yaparsan kullanabiliyorsun aynı sürüm işletim sistemini farklı cd den kurup alttaki keyi girsen bile lisansı kabul etmiyor. (Ben yaşadım 3 kez bu durumu)
  • quote:

Hiçbir laptopda sana cd vermezler oem lisans etiketi olur laptop arkasında. O lisanslarıda ancak recovery yaparsan kullanabiliyorsun aynı sürüm işletim sistemini farklı cd den kurup alttaki keyi girsen bile lisansı kabul etmiyor. (Ben yaşadım 3 kez bu durumu)

Saol bilgi için ,Bazıları veriyo da -Verilen Cd ler recovery Cd si oluyo demk.
  • quote:

quote:

Saol bilgi için ,Bazıları veriyo da -Verilen Cd ler recovery Cd si oluyo demk.

Doğrudur driver yada içinde hazır işletim sisteminin kurulu olduğu fabrika çıkışı kurulum cd sini veriyorlar onu kurduğunda oem lisans otomatik olarak aktif oluıyor ancak bilgisayardan biraz anlayan biri bilgisayarı ilk geldiği gibi o şekilde kullanmaz çünkü gereksiz onlarca program yüklü bilgisayar oldukça ağır açılıyor bu yüzden en güzeli temiz bir format. Lisansa para veriyoruz ama hiçbir işimize yaramıyor.
  • Kendimiz Kurulum Cdsi yapabiliyormyuz peki. Lazım olacak çünkü.
  • quote:

Kendimiz Kurulum Cdsi yapabiliyormyuz peki. Lazım olacak çünkü.

Acronis True Image ve benzeri programlarla sistem yedeğini dvd'ye kaydedebilirsin..
  • Ok, tşkler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.