Şimdi Ara

Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
337
Cevap
11
Favori
11.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kağıdın üzerine çizebilen, yazabilen her hangi bütün kalemleri kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _iplenmeyenadam_

Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

iki senedir kullanıyorum hala taş gibi mübarek

bende de koyu mavi olanı var, cidden sağlam kalem.

•  Hangi kalemi kullanıyorsunuz ? [SSli]

Siyahı bu aralar 0.5 bi kalem almayı planlıyorum bunun fiyatlarında önerisi olan varmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kurşun kalem kullanıyorum muh 1inci sınıfta rotring ttakımından eser kalmadı hepsi kayboldu su anda arayıştayım iyileride cok pahalı
  • Bu mikronun turuncusundan var arkadaş verdiydi bence kaleme para verilmez (2 yıl önce şu üçgen faberlerden 18 liraya alıp 1 kaç ay sonra bozulunca) buda aynı dayanıyo üçgen faberde (BANA)
  • Yalan söylüyorum sanıyorlar ama değil bir rotringe 10 lira verecek param yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yaklaşık 10 senedir aynı kalemi kullanıyorum 3. kalemim yakında bozulacak gibi tekrar aynısı mi yoksa farklı bir kalem mi alsam bilemedim doğrusu ellerim biraz büyük olduğu için rotring gibi ince olan kalemlerle yazamıyorum.Tavsiyeniz var mıdır ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Bane

Yalan söylüyorum sanıyorlar ama değil bir rotringe 10 lira verecek param yok

Olsun kardeşim

• JustLikeOldTimes kullanıcısına yanıt
    ilk kasa Tikky kullanan var mı diye hep merak ederdim
    bende dedemden kalma 0.7 var. mekanizma sapasağlam, bir tek metal kısmın sürttüğü yerler kasayı aşındırmış, kötü duruyor.
    ama onun dışında mükemmel bir kalem.
  • [__Zahid__] kullanıcısına yanıt
    Marka/model nedir ? Güzel kalemmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

ilk kasa Tikky kullanan var mı diye hep merak ederdim
    bende dedemden kalma 0.7 var. mekanizma sapasağlam, bir tek metal kısmın sürttüğü yerler kasayı aşındırmış, kötü duruyor.
    ama onun dışında mükemmel bir kalem.

Eğer ki çok eskiden kalma varsa hala vardır. Son 10 yıldır piyasa da her türden her renkten orjinal eski tikky kalemlerin çakması satılıyor. Rengarenk her çeşidi mevcuttu. O nedenle eğer baya önceden kalmadıysa büyük ihtimal sahte oluyor ve mekanizmaları uç sıkışması vs. gibi basit sorunlardan bozuluyordu. Sizinki orjinal olduğundan bir sıkıntı yaratmamış,inşallah daha da kullanır sizde kendi torununuza bırakırsınız.
  • Petrol yeşili 2011
  • grafik tablet kalemi
  • quote:

Orijinalden alıntı: _iplenmeyenadam_

iki senedir kullanıyorum hala taş gibi mübarek

Yanlış hatırlamıyorsam bu kalemin beyazını 5-6 yıldır kullanıyorum. Bana mısın demiyor hala

• hazır kalemden konu açıllmışken . arkadaşlar kendi yazımı nasıl güzelleştirebilirm.çok hızlı yazıyorum .o kadar uğraştım yazımı düzeltemedim.her yolu denedim.y
  • Zig Zag kullanıcısına yanıt
    Benim de ust kapaga biri diş geçirmiş kim yaptiysa saygiyla aniyorum
    onun disinda mekanizma sapasaglam o klik sesi icin bile kullanirim iyi saklamak lazim

• nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Harflerini küçülterek ve biraz yavaşlayarak yazını düzeltebilirsin,sonra zamanla hızlanıyorsun tekrar zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KASAP1910 -- 25 Ekim 2014; 0:41:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ankaragucu1910

Harflerini küçülterek ve biraz yavaşlayarak yazını düzeltebilirsin,sonra zamanla hızlanıyorsun tekrar zaten.

ya sola eğik yazmaya çalışıyorum .düz yazmaya çalışıyorum.nette baya araştırmıştım, yan eğik çizgiler falan çalıştım.ama baktım faydası olmuyor bıraktım.insan alışmış terkedemiyor elim alışmış artık.ama yazımı düzeltmek istiyorum.
  • nevercollapsed kullanıcısına yanıt
    Alışmış olman süreci zorlaştırır ama imkansız hale getiremez, harfleri biraz küçült ve italik yazmayı düşünme düz yaz. Acele etmeden biraz alıştırma daha sonra hızlanırsın.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.