Şimdi Ara

Hangi iphone'u alırsınız? 5S? 6? 6S?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iphone geçmenin arifesindeyim. Aslında anket açacaktım ama sanırım kapatmışlar. Yorumlara göre bakarım artık
    Yeni tanıtılan iphone 6'lara bakarak
    Hangi iPhone'u alırsınız?
    iPhone 5S (32GB) 1949 TL
    iPhone 6 (64GB) 2649 TL
    iPhone 6 Plus (64GB) 2949 TL

Bol bilgi için :http://www.apple.com/tr/iphone-6/

• 5s yada 6s bekle s serileri daha iyidir
  • Tasarim olarak begenip begenmemek disinda yeni iyidir. Daha uzun destek ve omurlu olur, 6 plus derim ben.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5s kullanıyorum babama 6 alıcaz ama ben alırım gibime duruyor 6 yı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • syncsta kullanıcısına yanıt
    Yuhunuz Hocam daha 1 yıl + 1 - 2 ay var 6S'lere
    Bir kaç hafta bekleyip yada 6'lar Türkiye'ye geldiğinde 5S'te alabilirim, çok kararsızım.
  • 5S'in tasarımı daha güzel ama görünümle ilgili bir sıkıntım yok, hava atmayı hiç sevmediğim için masaya bile koymam telefonu.
  • 5s kullanan biri olarak 6+ diyorum hem de 64 ama hiç sevmedim 32 yi bilerek çıkarmadılar zaten 32 64 128 diye gitse kimse 64 için fazla para vermezdi şimdi hem tablet niyetine deyip extra hafıza parası çıktı. Tamamen duygusal

• 32 GB 5S düşünüyorum yalnız sitede dediğin fiyattan yüksek.
  • Hocam bu saatten sonra 5S almak çöp yanlış anlamayın küçük ekran tasarımını falan seven alsın mükemmel telefon ama yenisi çıkmışken eskiye bakılmaz 6 Plus efsane sağ böbreğimi sol böbreğimi satsam karar veremedim

• Büyük hayallerle bekledik 6'yı ama fiyatı yüzümüze vurdu. 5S'e kaldık (Bu arada apple store da neden 64GB yok 5S'in ?)
  • 5 kullanıyorum ve Apple'ın iPhone 4'ten günümüze kadar gelen ve 5s'te veda ettiğimiz telefon kasasını bozduğuna çok üzüldüm.Eğer alırsam 6 alırım.
  • Che Guevara. kullanıcısına yanıt
    64 GB'ı kaldırmışlar.
  • Birisi fiyatın düştüğünü söylemişti ona istinaden yazdım.
  • applem26 kullanıcısına yanıt
    Fiyat düşmüş diyorlar.
  • Bi anlamda haklısın.
    5S 2100 TL ama i6 2650 TL = 4.7 inç ekran + daha büyük pil + daha iyi kamera + daha iyi donanım + iki katı depolama alanı için 550 TL değer mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi infom@n -- 10 Eylül 2014; 0:24:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: infom@n

Bi anlamda haklısın.
    5S 2100 TL ama i6 2650 TL = 4.7 inç ekran + daha büyük pil + daha iyi kamera + daha iyi donanım + iki katı depolama alanı için 550 TL değer mi?

Hocam A8 var bi kere ramde 2olmuştur (olmamışsa yazık zaten) bide +1 yıl destek alcak 1 yıl fazladan yani hertürlü deger ama durum yoksa almayın israf

• Hocam mantıklı olana kara vermeye çalışıyorum. iphone'larda RAM sıkıntısı oluyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Otavukcuglu

quote:

Bi anlamda haklısın.

Hocam A8 var bi kere ramde 2olmuştur (olmamışsa yazık zaten) bide +1 yıl destek alcak 1 yıl fazladan yani hertürlü deger ama durum yoksa almayın israf

Dostum kusura bakma ama önümüzdeki 5 yıl içinde (iki telefonda bitince artık) A8 ike yapıp A7 ile yapamadığın hiçbir şey olmayacak. İP6 zaten 1 gb ram belki plus 1.5-2 olabilir. O da 2600+ lira fiyatı var. 1 sene için o para verilmez. Ki s serisi olmayanlar problemli çünkü yeni kasa sıkıntı oluyor. S şerde düzeltiliyor problemler. Şu an 64 gb 5s in verdiği keyifi veremez. Kamera aynı kamera 5s le bu arada.

• quote:

Hocam mantıklı olana kara vermeye çalışıyorum. iphone'larda RAM sıkıntısı oluyor mu?

Kesinlikle kullanımda olmuyor ama neden fazla olmasın neden 20 uygulama aynı anda acabilecekken 10 tane acalım

• quote:

Hocam mantıklı olana kara vermeye çalışıyorum. iphone'larda RAM sıkıntısı oluyor mu?

Olmaz dostum olmaz. Apple gerçek multitasking vermiyor zaten. Yani bir programdan diğerine geçince önceki arkada çalışmıyor donduruluyor. 10 değil istersen 50 uygulama aç KAS-MAZ.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.