Şimdi Ara

Hangi ipad ne zaman alınmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bütçem 3000 civarı bu yüzden ipad 10.2 düşünüyorum amacım internette gezinmek dizi film ve asıl olarak ders çalışmak
    bunun için bu yeterli olur mu 3-4 yıl kullanmak istiyorum sorun olmadan tek endişem ekranı küçük geliyor biraz alışır mıyım

asıl sorumsa ne zaman alınmalı sizce galiba bir öğenci indirimi oluyormuş o ne zaman başlıyor ve beklemeye değer mi ne kadar indirim olur bi de eylülde yenisi çıkarsa onu beklemeye değer mi aynı fiyattan mı gelir

• bir an evvel al tr de fiyatlar hep artıyor.
  • Dediğinİz işler için 7.nesilin performansı rahat 3-4 yıl yeter. Bir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Ekranını gidip bir apple store’da test etmenizi öneririm ama bu dönemde gitmem diyorsanız incelemelere bakın derim. Şahsi fikrim ise bence oldukça parlak, canlı ve büyük bir ekranı var kesinlikle küçük değil. 22 haziran’da apple etkinliği olacak orada yeni ipad’ler tanıtılacak. 8.nesil a12 işlemciyle gelebilir diyorlar bence aceleniz yoksa bu yaz sonunda bir başka etkinlik olacak orada 8.nesil yüzde yüz tanıtılmış olur, bu etkinlikleri bekleyin bence.
  • https://buyersguide.macrumors.com/ Tabi Türkiye şartlarında fiyatların her geçen gün arttabileceğini düşünmek lazım.
  • anladığım kadarıyla ipad 7 gayet yeterli olacaktır bu durumda ama okula dönüş kampayası istediğim gibi olursa oradan air da alınabilir 4000lik air 3500e inse kulaklık hediyesiyle 2800 e falan gelmiş olacak ki bence çok iyi
  • Ekranı kesinlikle küçük değil. Hatta zamanla bazı kullanım durumlarında pişmna bile olucaksın diyebilirim ekranın büyüklüğünden. Yarı büyüklükte bir tablet gördüğüne iç geçireceksin ne kadar hoş diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ruhenzenci

Ekranı kesinlikle küçük değil. Hatta zamanla bazı kullanım durumlarında pişmna bile olucaksın diyebilirim ekranın büyüklüğünden. Yarı büyüklükte bir tablet gördüğüne iç geçireceksin ne kadar hoş diye.
    Bir yandan slayt açıp bir yandan not uygulaması açmayı planlıyorum ondan çok küçük olmasın istiyorum şuan tek arada kalmam air için indirim beklemeye değer mi 7 alıp geçsem mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnci6 -- 21 Haziran 2020; 15:31:2 >
  • arkadaşlar yardımcı olabilirseniz sevinirim eğer ipad alırsam laptobu satacağım için tek cihazım o olacak bu ilerde sıkıntı çıkarır mı arar mıyım bir dizüstünü

aklıma gelenler

torrent vb bir şeyler indirmek kısıtlı ama çok kullanmadığım için önemlim değil pek

bir şeyler yazmak daha zor gibi ama yazmayla da pek işim yok

film sitelerinde bir sıkıntı oluyor mu 720p vs

ekleme yapabilirseniz sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.