Şimdi Ara

Hangi iPad’i almalıyım ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
4.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Teşekkür ederim dostum yo parmak izinden yana bir sıkıntım olmaz ben seviyorum ya hoşuma gidiyor hızlı zaten arada takılma yapsada yinede güzel yani olsun o kadarda face ıd bile arada takılıyor :)) Çok yer kaplıyor mu dosyalar sizde ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablete ekran koruyucu olur mu hocam, yazma kalitesini düşürmez mi ?

• Evet hocam o yüzden tekrar ettim yanlış bir tercih yapmamanız için şimdiden hayırlı olsun :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • hocam ben her komite önceki slaytları sildiğim için ve slaytları pdf formatında topladığım için yer sıkıntısı olmuyor. pptx yani powerpoint halindeyken fazla yer kaplıyor dosyalar. benim telefon 32gb olmasına rağmen 15i boş onun için 64gb fazlaca yetiyor bana :) eğer fazla yer kullanıyorsanız bile 64ü doldurmak zor bence

• Yakında ipad Air 4. nesil mi çıkacak bir fikri olan var mı?

Ya da Koronadan ötürü Piyasada İpad Air 3 tedarik sıkıntısı mı yaşanıyor?

• Evet hocam bende dikkat ettim air 3 yok sanki piyasada.

• Valla hocam telefon 128gb ama dolmuyor zıkkım 64 yeterli gelir bencede.

• apple’ın sitesinde gönderim 2-3 hafta yazıyor muhtemelen tedarik sıkıntısı var.

• biuu kullanıcısına yanıt
    Yok hocam Air 4 ile ilgili bir durum değil çok fazla talep var şu anda f/p bir ürün olduğu için. Apple pencil de öyle.

• iPad 7. Nesil düşünüyorsan belki yardımcı olur
    https://www.youtube.com/watch?v=ByPTXJd5jpc&feature=youtu.be

• kryptox kullanıcısına yanıt
    Siz mi çektiniz hocam ? Gayet güzel bir video olmuş, teşekkür ederim.

• Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Don Corleoone

Tablete ekran koruyucu olur mu hocam, yazma kalitesini düşürmez mi ?
    Bu yüzden tavsiye alırsınız dedim zaten, ben 2.el aldım üzerindekinin markasını bilmiyorum ama kalemle yazmada sorun oluşturmuyor, bana satan kişi ilk aldığı ekran koruyucunun sorun çıkardığını söylemişti.Ben iPad pro 2.nesil ve 2.nesil Apple Pencil kullanıyorum ama bahsettiğiniz ihtiyaçlarınız için 3.nesil iPad Air gayet yeterli.

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Onların fiyatları nasıl ? Birde 2. El olunca sorun olmuyor mu ?

• Ben yine buradan (donanimhaber) refaransları çok iyi bir arkadaştan aldım (ürünün garantisi süresi de uzundu) başka türlü ikinci el tercih etmezdim. Kalem kullanım tecrübesini olumsuz etkilemeyen ekran koruyucu fiyatlarını ben de bilmiyorum maalesef ama buradan yazın yine yardımcı olan bir arkadaş olur. iPad Pro ana konusunda da yazıyor olabilir.

• yekzan Y kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• Naptın hocam karar verdin mi iPad için

• Valla hocam dediğim gibi ya 128gb 7.nesil alacağım iş görür ya da 64gb air 3 ama aklımda şu var telefonum 128gb 32 gblık 7.nesil ipad alsam kurtarır mı fazla dosyalarımı telefona atarım ? Şimdi 2/2.5 bandında alırım o tableti kalemde bi 600 2.5/3 arası mal olur 32 lik alsam ama 64luk air3 alsam artı kalem 4/4.5 olacak çok oynuyor bilemedim şimdi sen ne diyorsun ?

• 2. El prolar nasıl veya air 3 le düz ipadın 2. Elleri temiz oluyor mu ?

• Hocam 32GB iPad kesinlikle kurtarmaz diyebilirim tecrübe ettim daha önce. 128GB 7. Nesil alsanız Air 3 ün fiyatına çok yakın. 3200 TL 700 de kalem 4000 i buluyor yine. Air 3 ü 3.500 e yakalarsanız Apple Store dan da kalemi alırsınız, hemen hemen yine aynı fiyata gelecek ki gelmese bile alacağın Air 3, 7. Nesilden en az 2-3 sene daha uzun gidecek parasını çoktan çıkarmış olacak. Aradaki işlemci farkı ve tam lamine ekran özelliği göz ardı edilemez. Tam lamine ekran Pencil ile yazarken yazım hissiyatını çok daha gerçekçi yapıyor. Belki küçük ama yine Air 3 2. Nesil Touch ID kullanıyor çok hızlı olduğunu söyleyebilirim.
    2. Ele hiç bulaşmamanı tavsiye ederim bu devirde insanlar öyle sahtekarki başına ummadık şeyler gelebilir.

Ekte bıraktığım ekran görüntüsünden anlayacağın üzere Air 3, Pro 2020 ile aynı işlemci skorunu taşıyor.

Hangi iPad’i almalıyım ?

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.