Şimdi Ara

HANGI INTERNETI BAGLATMALIYIM YARDIM EDIN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selamlar haziran ayinda superonline ile sozlesmem bitiyor.Superonline ile tarifem soyle 10mbps kotasiz limitsiz fiber internet.Hiz olarak memnun degilim o yuzden sozlesmemi uzatmayacagim. suan turksat kablonet, turknet ve millencoma bakiyorum.Ama bunlar hakkinda o kadar cok sikayet var ki hangisine yonelmem gerekiyor bilmiyorum lutfen yardimci olunuz

HANGI INTERNETI BAGLATMALIYIM YARDIM EDIN 90 tl oduyorum ben buna

HANGI INTERNETI BAGLATMALIYIM YARDIM EDINHANGI INTERNETI BAGLATMALIYIM YARDIM EDINHANGI INTERNETI BAGLATMALIYIM YARDIM EDIN

bu uc resimde kendime uygun olan tarifeleri sectim ama sunu anlayamadim bunlar fiber internet mi ? (turksattaki akilli kelimesinin anlami 19 ile 24 arasi hiz dustugu anlamina geliyor)

• https://www.superonline.net/kampanyalar/fiber-kampanyalari/turkcell-ucuran-fiber-kampanyasi

25 mhpsye 90 lira veriyorum ben tv+ yok idare ederdi.

şu kampanyaya geçsene çok iyi durumda fiber altyapın yoksa o firmalara hiç geçme .
  • Millenicom'a geçme de hocam neye geçersen geç...
  • dawras kullanıcısına yanıt
    Ne gibi bir olumsuz deneyim yaşadınız hocam? Merakımdan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leobolt kullanıcısına yanıt
    Hocam forumda konum var bununla alakalı. Özet geçmem gerekirse bir arıza olduğu zaman 1-1.5 ay gibi sürede çözüyorlar o da sizi cimere, btk'ya şikayet ederim bahanesiyle. Tüm şikayet kayıtlarımı kapatmaları yüzünden kendim arızayı bulmaya çalışıp 300 küsür lira masraf yaptım.

Şimdi de mesela internet hızı anlık 56k modem hızına düşüyor ya da kopuyor 3 4 dakika sonra geliyor. Şikayet ettim bir sıkıntı yok dediler. Yavaşken Arayıp belirttim orada bile bana 200 gb download yapmışsınız dediğiniz gibi olsa bunu yapabilir misiniz gibi ukalaca cevap verip bizim sistemimizde sorun gözükmüyorsa teknik ekip bakmıyor dediler. Bunlar olurken de bana hat kaldırmıyor diye satmadıkları 15 Mbps interneti hediye verdiler ama kullanamıyorum :)

Hayırlısı ile taahhüt masrafını ödeyip kendilerinden kurtulup Kablonet'e geçeceğim. Merkezin iş yapmaması yüzünden call centerdaki insanlarla tartışmaktan sıkıldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• superonline ebebmi belledi ya devam edmek istemiyorum 10mbps 90 tl oduyorum
  • kampanya katilimi 1 temmuz diyor benim sozlesmem temmuz sonunda bitiyor
  • dawras kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam, zorlu bir süreç geçiriyorsunuz.

Teşekkür ederim paylaşımınız için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Altyapısı sağlam olan hangisiyse fiyatına bakma ona geç.

• tabikide türksat

• fiber internetmi acaba ? bir yer de yazdigini gormedimde gerci gorusmedim gorustugumde de soracagim ama pek de inanmiyorum artik kimseye superonline sirf sozlesme uzatmak icin yalan soyledi ses kayitlarini istedik vermediler o kadar serefsizler
  • kablonet hocam

• şuanda 50mbps kullanıyorum çok memnunum.

altı yavaş
    üstü abartı

bu yüzden 50mbps bişi çöz kardi$
  • quote:

Orijinalden alıntı: VolcanoPower

şuanda 50mbps kullanıyorum çok memnunum.

altı yavaş
    üstü abartı

bu yüzden 50mbps bişi çöz kardi$
    sikinti hangi hizi tercih etmeliyim de degil sikinti hangi firmayi tercih etmeliyim her biri birbirinden sikintili muhtemelen turksat kablonet basvuracagim tercih etmeyi dusunduklerim ise 'efsane kampanya' 'hayata renk katan' '3ay bizden'
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.