Şimdi Ara

Hangi İnternet Sağlayıcısını Kullanmalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türk Telekom taahhütüm yeni bitti ve yeni bir internet sağlayacısına geçmek istiyorum. Sizce hangisine geçmeliyim?
    İstanbul'da yaşıyorum. Bulunduğum yerde 85 MBPS e kadar internet hızı alabiliyorum.

• Neden iss değişiyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kullandığım tarife de 24 mbps internete 70 TL ödeüyordum ve 75GB kotalıydı. Taahhüt bitince 115 TL oldu bu yüzden değiştirmek istiyorum.
  • Meganzi kullanıcısına yanıt
    Denediklerimden taahhütsüz olarak FixNET, TurkNet bir de artık fanatikleri yüzünden ismini anmak istemediğim bir firma var

FixNET i tavsiye ederim. Devre numaranız ile churn yapın. Firmalara 0 abonelikler kurulum gerektir. Dolayısıyla kurulum ücreti çıkar.

• NT2L kullanıcısına yanıt
    Peki bunlar arasında sıkıntı çıkaran oldu mu? İnternet kesintileri, müşteri hizmetlerinin ilgisiz olması, geç kurulum yapmaları gibi
  • Meganzi kullanıcısına yanıt
    Türknet kankim 20 gün geç kurulum yaptı. Sonra bir o kadar da aktivasyon sürdü. 2 ay sabır ettim, ama yeşil ışığı göremedim.

Ns firması arıza olana kadar fena değil, arıza olunca ilgisizler. Arada bir de kesinti oluyordu.

FixNET pek sorun yaratmadı, genel olarak memnun eden bi firma. Sadece müşteri hizmetleri bir keresinde bizi bugün 5 kere aradınız sizce de çok değil mi demişti Başka sorunum olmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 4 Temmuz 2020; 15:14:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.