Şimdi Ara

Hangi İnternet paketi? (3 gün kaldı taahhüt bitiyor) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Xtracer

@someone74
    hocam 8 mbit akk siz en uygun paketi telekom ikna yoluyla veriyor oda herşey dahil 81 tl.yani 49 tl ye 8 mbit akk siz hayatta vermezler zaten ki SOL un sitesinde 8 mbit akk siz adsl 128 tl civarı olması gerek.
    sizin yapmanız gereken şey şu.aynı paraya hızınızı 16 mbite kadar olan pakete geçirin,sonra hızınızı 12 ye sabitlettirin.12 de kopma sorunu felan yaşarsanız 10 a sabitlettirin.

4 sene (59 tl) turktelekomdan sonra 2 sene superonline (59 tl) de 8 mbit sınırsız (ayda 1.5 tb gibi) kullanmıştım. Akk olayı bu sene yine aynı hizmeti vereceklerini söylemelerine rağmen 3 aydan sonra düştüğü için belki mayıs'taki duruma göre aboneliğimi haklı olarak iptal etirebilirim. Sözlü taahhütü yapan kişi hata yapmış diye işin içinden çıktılar. Sözleşmenin gereğini yerine getirmedikleri için zaten bana çıkabilirsiniz dediler. Bu hakkım kenarda zaten.

2018 de taahhüt diye birşey kalmayacakmış haberlrde dinledim fakat defalarca denememize rağmen 12 mbit sınırını geçemedik. 16 olmayınca zaten bir anlamı da yok diye düşünüyorum. Anlaşılan Mayıs ayında rekabete dayalı mutlaka fiyatlar değişecektir diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: someone74

quote:

Orijinalden alıntı: Xtracer

@someone74
    hocam 8 mbit akk siz en uygun paketi telekom ikna yoluyla veriyor oda herşey dahil 81 tl.yani 49 tl ye 8 mbit akk siz hayatta vermezler zaten ki SOL un sitesinde 8 mbit akk siz adsl 128 tl civarı olması gerek.
    sizin yapmanız gereken şey şu.aynı paraya hızınızı 16 mbite kadar olan pakete geçirin,sonra hızınızı 12 ye sabitlettirin.12 de kopma sorunu felan yaşarsanız 10 a sabitlettirin.

4 sene (59 tl) turktelekomdan sonra 2 sene superonline (59 tl) de 8 mbit sınırsız (ayda 1.5 tb gibi) kullanmıştım. Akk olayı bu sene yine aynı hizmeti vereceklerini söylemelerine rağmen 3 aydan sonra düştüğü için belki mayıs'taki duruma göre aboneliğimi haklı olarak iptal etirebilirim. Sözlü taahhütü yapan kişi hata yapmış diye işin içinden çıktılar. Sözleşmenin gereğini yerine getirmedikleri için zaten bana çıkabilirsiniz dediler. Bu hakkım kenarda zaten.

2018 de taahhüt diye birşey kalmayacakmış haberlrde dinledim fakat defalarca denememize rağmen 12 mbit sınırını geçemedik. 16 olmayınca zaten bir anlamı da yok diye düşünüyorum. Anlaşılan Mayıs ayında rekabete dayalı mutlaka fiyatlar değişecektir diye düşünüyorum.

2018 in son ayı kalkacak. ona göre planlarınızı yapmanızı tavsiye ederim

• Arkadaşım taahhüt vereceksen en düşük paket ne ise onu al. Elini kolunu bağlayan yok. İleride durumlar belli olmaya başlayınca istediğin zaman istediğin üst pakete geçersin. Her ay 2 kez tarife değiştirme hakkınız varken ben anlamıyorum gidip 50, 100bmps gibi yüksek fiyatlı hızlara taahhüt vermenizi.
  • 50 mbit fibernet kullanıyorum superonline 150gb AKK ile.Yeni taahhut vermeyi düşünüyorum 50 mbit ile devam edicem büyük ihtimalle.1 Mayıs tan sonra akk yi aşınca hizim tam olarak kaça düşücek acaba bir karmaşa var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    16 mbit'e düşecek
  • Izmır85 I kullanıcısına yanıt
    Tabloda 24 mbit üzeri 16 mbit olcak yazıyor ama benim ki 50 mbit hız diye geçiyor fiber de maksimum 50 veya minimum kavramı görmedim.Ondan emin olamıyorum hızım 16 mı 24 mü olcak düştükten sonra.
  • ultraslan_34 kullanıcısına yanıt
    hocam paketiniz 50 mbps kadar veya 50 mbps fiber ise 24-50 mbit olan akn'den işlem göreceksin yani 24-50 arasi olan 16 mbit, bazı servis sağlayıcıların paketleri var 64 mbit onlar için 24 geçerlidir, çünkü 24 mbit olması için 51 mbps ile 100 mbps arası değeri alıyor olması lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Izmır85 -- 20 Ocak 2017; 22:58:32 >
  • Izmır85 I kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: subkick

Arkadaşım taahhüt vereceksen en düşük paket ne ise onu al. Elini kolunu bağlayan yok. İleride durumlar belli olmaya başlayınca istediğin zaman istediğin üst pakete geçersin. Her ay 2 kez tarife değiştirme hakkınız varken ben anlamıyorum gidip 50, 100bmps gibi yüksek fiyatlı hızlara taahhüt vermenizi.

Merhaba dostum bende öyle düşünüyorum TV Plus + 25 mbs 50 GB akk 64 TL den girsem istediğim zaman üst paketlere geçebiliyormuyum? Geçeceğim paket atıyorum 75 TL ama tv Plus yok o zaman tv Plus ı iade mi ediyoruz bir bilgin var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Man Of Earth kullanıcısına yanıt
    Kampanya dahilinde tabloda ne kadar üst hız varsa geçebilirsiniz. Hızların hepsinde tv+ var.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.