Şimdi Ara

Hangi HDD'yi Almalıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aşağıdaki seçenek arasında kaldım hangisini almalıyım? Benim için önemli olan okuma yazma hızından (zaten hepsi 100 lü sayılarda takılacak) uzun ömürlü ve sağlam olması. Uzun yıllar idare edebilmesi.
    1) wd elements exclusive
    2) Seagate Backup Plus Slim
    3) Toshiba canvio connect 2

• WD
  • quote:

Orijinalden alıntı: gentleman_

WD

Sağolun. Wd elements alacağım yerde kalmadığı için bende bir üst modele çıkıp wd passport ile eve döndüm :) İlk izlenimim olarak da gayet iyi sessiz çalışan bir cihaz ısınma da hiç yok.
  • Rica ederim, forumun amacı bu. İyi günlerde kullanın.
  • Ben Wd alırdım Seagate'de 2 defa 2tb veri kaybetmiş biri olarak asla almazdım Wd daha kaliteli bence.
  • Eski bir Seagate kullanıcısı olarak sakın alma derim. 1 TB olanlardan almıştım başlarda yazma hızı iyiydi sonra yarı yarıya düştü. Daha sonra dosya aktarırken yarıda kalmalar başladı. Zar zor dosya atar oldum. Aylar önce de hepten gitti. Onlarca önemli veri var içinde ama açılmadığı için ulaşamıyorum.

WD al daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Eski bir Seagate kullanıcısı olarak sakın alma derim. 1 TB olanlardan almıştım başlarda yazma hızı iyiydi sonra yarı yarıya düştü. Daha sonra dosya aktarırken yarıda kalmalar başladı. Zar zor dosya atar oldum. Aylar önce de hepten gitti. Onlarca önemli veri var içinde ama açılmadığı için ulaşamıyorum.

WD al daha iyi.

Wd My Passport 2017 aldım.
  • İyi günlerde kullanın. Ben de çarşamba aynı modelden aldım. Umarım sorunsuz kullanırız.
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt
    Sağolun size de hayırlı olsun. İnşallah.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.