Şimdi Ara

Hangi Gazete Ne Dağıtıyor ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
27.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: frgt10

Bu aralar hangi gazete ne dağıtıyor ?

Gazete olarak BUGÜN gazetesinin haberciliğini ve haber veriş şeklini çok beğensem de SABAH gazetesine aboneyim,her sabah 6 da ev adresime geliyor,kahvaltıda şöyle bir göz atıyrum,daha sonra vaktim olunca köşe yazıları,ekonomi spor falan derken her sayfasını okuyorum.
    Sabah gazetesinin verdiği çoxuklar için national eğitim cihazını da alacağım,şimdiye kadar Sabah gazetesinin verdiği birçok ürünü aldım.Düzenli gazete okuyanlar için bence verilen ürünler avantaj.Birgün gelir,sahibinden.com da satışa çıkarırım,yada bir yerlere hediye ederim.
    KPSS ile işim yok ama sanırım geçen sene verdiği birçok KPSS seti evde duruyor.
  • Buraya yazdım ve güzelce açıkladım, resimler ekledim.

http://forum.donanimhaber.com/m_49812146/mpage_1/f_/key_//tm.htm#49818585
  • Güzel bir başlık güncel tutulursa takipçiside çok olur.Bende kpss için kupon biriktirenlerdenim buarada Habertürk alıyorum.Sabahda Sınav yayınlarını veriyormuş sanırım,2010 da almıştım beğenmemiştim.
    Ama Habertürk'ün ki ihtiyaç yayınları gayet iyi olacak gibime geliyor.
  • Keşke 1 sene önce falan açılsaydı başlık, gün gün her gazetenin ne verdiğini söyleyebilirdim. Ama şimdi sadece takip edebilirim.

Bu arada kupon biriktiren arkadaşlara söyleyeyim:
    Atıyorum gazete 5 tane yedek kupon veriyor siz 8 tane kaçırdınız. O 3 taneyi önceden koymuş olduğunuz kuponlardan koysanız birşey olmaz. Çünkü genel olarak tarihlere bakılmıyor. Çok uyuz bir bayi gelir sorun yapar onu bilemem ama zamanında formaliteden kupon biriktirirdim bazen (normalde kupona gerek kalmazdı da sayılı olanlarda mecbur kupon biriktirirdim) 10-15 tane aynı günün kuponunu koyduğumu biliyorum.

• Gazeteyi yanında verdiği şeye göre mi alıyorsunuz ? Ben her zaman sözcüyü tercih ederdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arcatera

Gazeteyi yanında verdiği şeye göre mi alıyorsunuz ? Ben her zaman sözcüyü tercih ederdim.

Zamanında sıkıntıdan istisnasız her gün her gazeteye bakan ben (derinlemesine okumak veya göz gezdirmek değil ) (Ki bunlara Bulvar gibi gazeteler de dahil) rahatlıkla söyleyebilrim ki bütün gazetelerin amacı para olmuş, bir gün a diyen gazete bir gün b diyor. Kendi kendilerine çelişiyorlar. O yüzden artık gazete alacaksam promosyonu için alır gazetenin de bulmacasını çözer sonra geri dönüşüm kutusuna postalarım.

• Televizyonda akşam gazetesinin bu Cuma başlayarak kupon ile bir şeyler vereceğini duydum.
    Ne oldugunu tam hatırlamıyorum, internetten araştırdım fakat bulamadım.
    Akşam'ın internet sitesinde de yer almıyor...
    Nereden bulabilirim?
  • 90'lı yıllarda açılsaydı bu konu tutardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: fortunate

90'lı yıllarda açılsaydı bu konu tutardı

Olsun, gene tutar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Olsun, gene tutar.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: umbaba

quote:

Olsun, gene tutar.

Şu akşam gazetesinin şeysini nasıl bulacağım ben..
  • Star gazetesi Pringles verse,bizim margarin,kartal veya barilla makarna verse keşke.Aynı eski günlerde olduğu gibi

Valla çocukluğumu özledim yemin ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adalet -- 2 Şubat 2012; 14:13:00 >
  • bugün al birtane bak gazetede yazar:)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.