Şimdi Ara

Hangi Gazete Ne Dağıtıyor ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
1
Favori
27.325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle bir konu olsa fena mı olur hatta üst konu bile olabilir ?

hem haberdar oluruz hem de yakın oturanlar varsa birbiri için kupon biriktirebilirler.
    sadece kupon değil gazetenin yanında verdiği ekler de olabilir.

quote:

Orijinalden alıntı: barman

Her Cumartesi HaberTürk gazetesi "Fen Bilimleri YGS denemesi" dağıtıyor.
    Her Salı Star gazetesi "Pi Analitik YGS denemesi" dağıtıyor.

quote:

Orijinalden alıntı: NetAnket.Net

Birde şu an SABAH gazetesinden 6 kitaplı KPSS setini almak için kupan biriktiriyoruz.Geçen hafta baktım aynı benzeri set NT mağazasında 58 TL,ama SaBaH gazetesinden 29 kupona

sanırım 20 TL ye mal olacak.Üstelik gazeteni de oku,yemek yerken gazete sayfalarını da kullan :)) Kitaplar da bence sıradan değil kaliteliler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 14 Mart 2010; 10:45:08 >

• Her Cumartesi HaberTürk gazetesi "Fen Bilimleri YGS denemesi" dağıtıyor.
  • Mesela Hürriyet bugün ek olarak Doktorum Dergisi veriyor.
    Yarın herkese nataraj fosforlu kalem.
    Ayrıca " Çöküş, Milyon Dolarlık Bebek, Mulholland Çıkmazı, Piyanist, Akıl Defteri" filmlerini 7 kupona veriyor bugün 1.den başlayabilirsiniz tekrar
  • Guzel konu olur. bazen cok ise yarar seyler dagitabiliyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barman

Her Cumartesi HaberTürk gazetesi "Fen Bilimleri YGS denemesi" dağıtıyor.

12.sınıf olsam mutlaka alırdım

Hürriyet'in şu anda devam eden
    Ygs/lys Soru Bankası
    3 Boyutlu Ülkeler Dvd Seti
    İngilizce Eğitim Halısı
    Örgü Seti
    Türkçe-İngilizce Eğitici Dizüstü
    kampanyaları var fakat hepsinin ilk kuponu geçti.
    fakat üstte yazdığım 5 Dvdye bugünden başlayabiliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 14 Mart 2010; 10:15:30 >
  • dün hürriyet iki tane film veriyordu gazetenin yanında 2,25 dvd
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35BLacKmAn35

dün hürriyet iki tane film veriyordu gazetenin yanında 2,25 dvd

her haftasonu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: #Tuna#

quote:

Orijinalden alıntı: 35BLacKmAn35

dün hürriyet iki tane film veriyordu gazetenin yanında 2,25 dvd

her haftasonu var

peki :D
  • quote:

Böyle bir konu olsa fena mı olur hatta üst konu bile olabilir ?

hem haberdar oluruz hem de yakın oturanlar varsa birbiri için kupon biriktirebilirler.
    sadece kupon değil gazetenin yanında verdiği ekler de olabilir.

İŞte bu! Forumu bu yüzden seviyorum.Şurda konu dışı bölümünde bekleyip her açılan yeni başlığı takip etmek bile başlı başına bir birikim sebebi.

KOnu dışında yukarda başlık tutmak işin tabiatına aykırı,çünkü sürekli yeni konu açılıyor ve içlerinde güncel önemli olanlarda çok oluyor.Bu bölüme takılanlarda belirli kişiler,hemen hemen hepsi yazınca bir daha yazılmıyor.

Bu konuda diğer konular gibi arşivde olması gereken bir konu,faydalı bir konu,ama bir süre sonra diğerleri gibi arka sıralarda yerini alacaktır.

Çünkü sık sık " kızla ne konuşsam " sevgilime ne alsam" yazı tura çekiyorum sizce ne gelir" gibi başlıklar açılacaktır,bu başlıklar çok açıldığı için bu gibi faydalı konular kaybolup gidecektir konular arasında.

Yine de uzun zaman önemini koruyacaktır.

Bugün gazetesinin cuma günleri verdiği Genç Kalem dergisini alıyordum,sanırım iptal oldu 3 haftadır almadım,yok dergi.Dergide kendiniz de yazar olabiliyordunuz.

Şu aralar eşim için KPSS kitapları alıyorum,sanırım KPSS kitapları konusunda en iyi ürünü SABAH gazetesi veriyor,Habertürk ve diğerlerinin verdiği bana sıradan geldi.

KPSS soru bankası kitabını aldık dün,elimize geçti gerçekten çok hoş sayfa kalitesinden baskıya kadar.SINAV dergisi yapmış kitabı.

Birde şu an SABAH gazetesinden 6 kitaplı KPSS setini almak için kupan biriktiriyoruz.Geçen hafta baktım aynı benzeri set NT mağazasında 58 TL,ama SaBaH gazetesinden 29 kupona

sanırım 20 TL ye mal olacak.Üstelik gazeteni de oku,yemek yerken gazete sayfalarını da kullan :)) Kitaplar da bence sıradan değil kaliteliler.

Almak isteyenler olursa kampanyaya katılım yoğun istek üzerine yenilenmiş,20 marta kadar katılım devam edecekmiş.Katılım şartları gazetede yazıyor.

Ya cep telefonundan sms göndererek katılıyorsun yada ilk 3 kuponla birlikte bayiye giderek.

• bir umut güncel
  • National Geographic 30 muhteşem belgesel.
    isteyene dvd isteyene vcd.
    3 boyutlu görüntülerini özel gözlüklerinizle izleyebileceğiniz deniz canavarları.
    39 kupona
    piyasa fiyatı tam 380 tl

hürriyet

bunu biriktirsem satabilir miyim ki ?
  • habertürk ün kpss denemesı ne zaman ya bılen var mı? pazartesı dedıler gııtım bulamadım.hatta bugun de gıttım yıne yok:sS
  • up !
  • quote:

National Geographic 30 muhteşem belgesel.
    isteyene dvd isteyene vcd.
    3 boyutlu görüntülerini özel gözlüklerinizle izleyebileceğiniz deniz canavarları.
    39 kupona
    piyasa fiyatı tam 380 tl

hürriyet

bunu biriktirsem satabilir miyim ki ?

Ben aldım ilk kuponu biriktirmeyi düşünüyorumda bir şey sorcam.Bu aldığımız kuponlar için gün önemli mi?Mesela bugünün gazetesinden 2 tane alsam 2 kupon olarak mı sayılır yoksa 1 tane mi kabul edilir.Daha önce hiç kupon biriktirmedim de.
  • ben açıklayayım hemen.

öyle bir şey yok. her günün farklı mesela bugün 1.kupon yarın 2.
    kafana göre götüremezsin.
    sıralı 39 kupon götürmek zorundasın. eğer unutursan gazete almayı ya da kaybedersen falan 2-3 tane yedek veriyorlar en sonda oradan alıp ekleyebilirsin.

bide şunu söyleyeyim bu hafta içinde (4-5 gün sonra çıkar yazı) kayıt olmalısın kampanyaya. tarihi belli olunca ben yazarım tekrar buradan.

ben satabilir miyim sizce bunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Seviyeli Yarbay -- 16 Mart 2010; 21:38:38 >
  • Gazetelerde genellikle bir kampanya başladıysa o kampanyaya katılım en az 1 hafta sürüyor.Sürekli uzatıyorlar çünkü.

Aynı günde aldığınız bir gazete için sadece 1 ürün kuponu geçiyor,başka bir ürün için 1 gazete daha almalısınız yani.

Kuponlar sıralı olmalı,tarihler sıralı olmalı,arada eksik varsa 5 kupona kadear 5 gazete alıp telafi edebiliyorlar.

Yani aynı günün 5 gazetesini alıyorsunuz.

Benim bu aralar önerdiğim kampanya,SABAH gazetesinin 29 kupona verdiği KPSS ve Üniversite sıvanı ile ilgili yayınlar.

Birde Takvim gazetesi 19 Kupona,hem lise hem lisans mezunları için açıklamalı soru bankası kitapları veriyor 5 kitap.

Bence kaçırılmaması gereken bir kampanya,toplamda masrafınız en fazla 10 TL.

Tabi kpss ye girecek adaylar için.

KPSS konusunda başka gazeteler be veriyor biraz araştırdım ma daha iyisini bulamadım,kpss kitapları veren başka gazeteler varsa lütfen yazınız,

araştırayım hemen,iyimi kötümü nasıllar diye.Çünkü kitapları hazırlayan firma da önemli.

Sabahın kitaplarını SINAV hazırlıyor,Takvimin kitaplarını ise Yargı yayınları.

• Natıonal Geographıc Mega Set
    Ben Hepsini 3D Sanıyordum Fakat Sadece 1 Tanesi 3D Miş Sade onun fiyatı 30 TL :D Olsun
    Natıonal Geographic Arşivimiz olsun :D
  • vatan gazetesinden adobenin grafik+web tasarım eğitim seti için kupon biriktiriyorum. sanırım bugün 18. gün
  • Sabah gazetesi kpss Sınav soru bankası veriyor.Bugün başlamış.
  • adobe grafik+web tasarımı eğitim seti kampanyasını vatan gazetesi yeniden başlattı. ilk kupon bugün. almak isteyenlere duyurulur.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.