Şimdi Ara

Hangi ekran kartını yüklemeliyim bilmiyorum yardımm lütfen !!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Kardeşim geçen gün gereksiz programları silicem diye ekran kartını da silmiş bilgisayarıma yüklü olan oyunları açamıyorum bu yüzden önceki ekran kartımı ati catalyst idi sanırım benim bu tür konular hakkında fala bilgim yok bi sürü ekran kartı indirdim ama olmadı windows 7 ultimate 32 bit kullanıyorum bilgisayarımın model no : AL-096 NOTEBOOK kullanıyorum bu arada masaüstü değil ya başka ne bilgi vermem gerekiyor yardım edin lütfen :(

• quote:

Orijinalden alıntı: emre_emre_18

Merhaba arkadaşlar. Kardeşim geçen gün gereksiz programları silicem diye ekran kartını da silmiş bilgisayarıma yüklü olan oyunları açamıyorum bu yüzden önceki ekran kartımı ati catalyst idi sanırım benim bu tür konular hakkında fala bilgim yok bi sürü ekran kartı indirdim ama olmadı windows 7 ultimate 32 bit kullanıyorum bilgisayarımın model no : AL-096 NOTEBOOK kullanıyorum bu arada masaüstü değil ya başka ne bilgi vermem gerekiyor yardım edin lütfen :(

sakin ol dostum hallederiz notebook marka modelini aldım bekle biraz.
  • Driver Genius yükle ve bir tarama yaptir bakalim. Test sürümü ile bazi fonksiyonlar kisitli da olsa en azindan Kartin modelini tam olarak görebilirsin. Sonra herhangi bir yerden indirip kurarsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.