Şimdi Ara

Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
1
Favori
24.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MSI Gaming RX 580 (4GB) hiç bir sorunum yok. Gayet memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pulsoy35 -- 17 Ekim 2019; 19:8:38 >
  • Sapphire R9 290 TRI-X
  • galax exoc gtx 1060 6gb
  • Nagelfar N kullanıcısına yanıt
    Zamanının enlerinden,sadece biraz fazla güç tüketiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • masaüstünde sapphire pulse rx580 var, sims3 gibi +1000 fps alınan bir oyuna yanlışlıkla vsync kapalı girdim coil whine oldu biraz. şuan bir sorun yok sanırım şu konuya yazılan bütün kartlarda bu sorunu yaşardık aynı şartlar altında.
    dizüstünde intel hd4000 var 4k video izletme, gta4 pubg lite falan oynatıyor günlük kullanımda bütün isteklerime cevap veriyoe.

• Sapphire Nitro+ 5700XT.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Decent

masaüstünde sapphire pulse rx580 var, sims3 gibi +1000 fps alınan bir oyuna yanlışlıkla vsync kapalı girdim coil whine oldu biraz. şuan bir sorun yok sanırım şu konuya yazılan bütün kartlarda bu sorunu yaşardık aynı şartlar altında.
    dizüstünde intel hd4000 var 4k video izletme, gta4 pubg lite falan oynatıyor günlük kullanımda bütün isteklerime cevap veriyoe.
    Intel HD 4000 ile 4K film izleme konusunda ciddi misin hocam? İşlemcin ne senin? :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    youtube arayüzünde izleniyor hocam film indirip denemedim. cihaz thinkpad x230 işlemcisi i5 3360m, güçlü

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Decent

youtube arayüzünde izleniyor hocam film indirip denemedim. cihaz thinkpad x230 işlemcisi i5 3360m, güçlü
    Bende X230 için sormuştum zaten hocam. İşlemci I5 3320m bu arada. Yanlış olmasın :)

X230'un kendi ekranı 768p leş bir TN panel. Siz harici olarak mı bağladınız 4K bir TV'ye?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    hayır hocam 3320mli versiyon değil bendeki
    ips panelli bendeki cihaz 768p, 4k harici monitör yok bağlayıp deneyebileceğim. ama ölçekli olarak 4k verdiğini düşünüyorum çünkü 4k60 videolarda falan buffer yapar gibi yapıp duruyor video aslında internet 4k60 videoyu rahat besliyor 4k olunca bir sorun olmuyor. ha arkada başka bir işlem yaparken değil tabi bu dediğim, sadece browserda o video açık olacak.

• Sapphire rx580 8gb pulse aldım. Fanları bildiğin traktör gibi çalışıyordu. Sattım. GTX 660 ile bir müddet devam ettim. Sonra Asus dual rx580 4gb aldim. MaasAllah ses yok ,sıcaklık yok 1080p gayet yeterli. Bellek hızları 1000 MHz düşük bunların.Kirpilmis biraz belki ileride değiştiririm. Oynadığım bir wolfestain the New colossus birde pupg mobil.

• Sapphire pulse 8gb rx570 bellekler 9000mhz gpu 1450mhz gayet yeterli,bu arada günümüz oyunlarında 4gb sıkıntı olmaya başladı yavaş yavaş

• Msi gtx 960 4gb ile mutlu mesut yaşıyoruz.Ne zaman bozulur o zaman yeni karta yelken açarım. 100 fps, 200 fps vb. takıntım yok :)

• i740
  • Galax GTX 750ti oc zaten monitörümde HD+
    Çoğu oyunda sıkıntısız oynuyorum ve GTX 1660 alıcam ama bu kartı satmicam gerçeten çok seviyorum 😁

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotçu

voodoo banshee 3dfx 16 mb

şaka şaka

rx 570 asus 4 gb strix var suan 500 liraya aldım
    İmzanız da GTX660Ti yazıyor ama

Ben de GTX1660Ti var. Özellikle World of Warcraft oynarken çözünürlüğü %133 yapıyorum. Off kaymak gibi oluyor oyun resmen

• xgny58x kullanıcısına yanıt
    Oba.Canavar gibi bir model.

• cilqinturks C kullanıcısına yanıt
    Hayalini kurabiliyorsan alabilirsin

• 10K₺?

• 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.