Şimdi Ara

Hangi ekran kartını kullanıyorsunuz? (17. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
470
Cevap
1
Favori
24.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben sana şöyle diyeyim The Witcher 3 gibi bir oyunu sadece gölge kalitesini ultra değilde yüksek ayarlara alıp 40 45 fps ile diğer tüm ayarlar ultrada oynayabildim. Asla donma ve kasılma olmadı GTX 960 4GB gerçekten güzel bir kart güçlü Ark Survival Evolved gibi optimizasyon özürlü bir oyunu bile yüksek epik ayarlar karışır multiplayerde 35 40 fps civarında oynatabiliyor bak dikkat et işlemcimde öyle aham şaham bir işlemci değil i3 6100 daha güçlü bir işlemci koyarsan bu kart uçar yani helede açık dünya oyunlarda. Residen evil remake'i ultrada 60 70 fpsde oynadım ben bu kart ile. Gerisini sen düşün.
  • cilqinturks C kullanıcısına yanıt
    Valla bir ara yeni sistem kurmaya niyetlendim heveslenip fiyatlara bakınca dumur olup vazgeçtim değmez diye. Kendi sistemimin muadilini yani son nesilleriyle olacak şekilde toplayınca x 3 bir fiyat çıktı, şaka gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gigabyte vega 64 gaming oc ısınıyor diyorlardı ama fullhd olduğu için galiba sıfır sıkıntı herşeyinden memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cilqinturks

Yakında KDV indirimi olacak Hepsiburada'da,umarım yeni bir tane ekran kartı alabilirsiniz en kısa zamanda...
    Spotçulardan laptop kaldırmayı düşünüyorum dede oldu artık bizimki

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • asus striks 2070super
  • Mastertranslatorr kullanıcısına yanıt
    Ben 144hz monitörle rx570 kullanıyorum 144hz farkı çok ayrı ya ps oynayanlar 30dan 60a geçince seviniyor ya pc de, bende 60 dan 144e geçince resmen kör oynuyormusuz dedim. Fakat bu 144hz nin hakkini 1080pde verebilmek ultra ayarda zor en az 1070 tarzı birşey kullanmak lazım oyuzden ayar kısarak oynuyorum 144hz den faydalanmak için.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Şimdiye kadar hiç sıfır sistem toplamadım. hem cebe zarar satarkende alırken de 2.el Garantili parçalardan oluşan toplama kasa kullanıyorum hep, kafama esiyor içinden parça satıp yükseltiyorum vs böyle daha mutluyum :D herkese tavsiye ederim

• Gtx 1050 ti gayet memnunum

• Asus Gtx 1050ti expedition OC 4GB modelini kullanıyorum memnunum.Isınma yapmıyor, 60 dereceyi geçmedikçe fanları çalışmıyor oldukça sessiz.Güncel oyunlara fazlasıyla yetiyor.Beni daha üç beş sene daha götürür diye düşünüyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Ekran kartı olarak tanıtılacak Navi mimarili RX5x00 kartlar tercih edilebilir.
    bakalım önce fiyatları bi belli olsun...
  • cntzlm kullanıcısına yanıt
    RX5500 modeli RX580'in modern hâli olacak her şeyiyle.

• Asus Rog Strix GTX 1070oc kullanıyorum. Memnunum.

• ugur_91 U kullanıcısına yanıt
    Her yeni nesilde "vergi",performanstan daha çok artıyor.Vergi artmasa aynı fiyata 2-3 kat daha iyi sistem dizilir.

• 2. el daha mantıklı bir seçim ama sıfır ekran kartının jelatinini sökerken hissettiğin o duygu yok. :D

• 2. el daha mantıklı bir seçim ama sıfır ekran kartının jelatinini sökerken hissettiğin o duygu yok. :D

• İşlemcime darboğaz yapmayacak,sınır ekran kartı...

• quote:

2. el daha mantıklı bir seçim ama sıfır ekran kartının jelatinini sökerken hissettiğin o duygu yok. :D
    ozaman kasaı 2.el alır kartı sıfır alırım :D
  • GTX 1060 6GB
    ayrıca;
    1060 6gb > rx580
  • Benim monitörüm 75 hz bana yetiyor kardeş ama 144hz olursa dediğin gibi daha iyi bir kart lazım.
  • 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.