Şimdi Ara

Hangi Efsanevi kostüm ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
895
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Şimdi benim seni yönlendirmem olmaz sen bu ikisinden kendşne en uygun olanını seçmelisin ikiside çok güzel ikiside fiyata değer. Pişman olursan seni ben pişman etmiş olmak istemem o yüzden kesin şunu al diyemem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KöfteYağmurundakiÇilek

quote:

Orijinalden alıntı: strange01

Master da seçilmiş kişi kostümü var o yüzden onu eledim sayılır jungel oynamayı seviyorum ve listemde jung herosu bu 3 ü kaldı nunu noc skarner bunlardan birinde uzmanlaşmak istiyorum ve kostüm aldığımda daha iyi odaklanıyorum şampiyona sence bu 3 ünden hangisi daha çok iş yapar ?

Noc ve skarner daha iyi iş yapar.Skarner Tank/Dövüşcü,Noct buildine göre Suikastçi/Dövüşcü veya Suikastçi/Tank.Nunu high elo dışında iş yapmaz,amacı karşı jungle'ı oyundan düşürmek ve takımına earlyde avantaj kazandırmak,ayrıca latede carryleri korumak.Ama adam yasuo alıp 0/5 giderse avantaj kazandıramazsın degil mi

İlk nunu oyunum 7 2 21 :D bu arada yasuo 0 4 falan gidiyordu
     Hangi Efsanevi kostüm ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi strange01 -- 5 Ocak 2016; 22:41:43 >
  • quote:

quote:

quote:

Master da seçilmiş kişi kostümü var o yüzden onu eledim sayılır jungel oynamayı seviyorum ve listemde jung herosu bu 3 ü kaldı nunu noc skarner bunlardan birinde uzmanlaşmak istiyorum ve kostüm aldığımda daha iyi odaklanıyorum şampiyona sence bu 3 ünden hangisi daha çok iş yapar ?

Noc ve skarner daha iyi iş yapar.Skarner Tank/Dövüşcü,Noct buildine göre Suikastçi/Dövüşcü veya Suikastçi/Tank.Nunu high elo dışında iş yapmaz,amacı karşı jungle'ı oyundan düşürmek ve takımına earlyde avantaj kazandırmak,ayrıca latede carryleri korumak.Ama adam yasuo alıp 0/5 giderse avantaj kazandıramazsın degil mi

Hangi Efsanevi kostüm ?

İstisnalar var tabi ama takımı nunu ile daha zor.Hatta çok zor
  • KöfteYağmurundakiÇilek kullanıcısına yanıt
    supta fena iş yapmıyor early de zorlanıyor ama supta 4 8 26 oynadım
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hangi Efsanevi kostüm ?

İstisnalar var tabi ama takımı nunu ile daha zor.Hatta çok zor

Nunu bot aldım derin dehşet tresh kod adı yi kostümleri de çıktıla şansa bak
  • 4 skin de mevcut ama nunubot ile skarnerin skini boş boş yatıyor.Oynamaktan zevk aldigin metada güçlü champlara almalisin bence.Skarnerin skini yada master yi ninki efekt bakimindan iyi karar senin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kenz i mahfi -- 6 Ocak 2016; 1:05:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kenz i mahfi

4 skin de mevcut ama nunubot ile skarnerin skini boş boş yatıyor.Oynamaktan zevk aldigin metada güçlü champlara almalisin bence.Skarnerin skini yada master yi ninki efekt bakimindan iyi karar senin.

Nunu manyak bir şey ya 2 jung attım biri 7 2 21 diğeri 13 4 22 bir sup oynadım ama sup için early de zayıf olduğunu düşünüyorum onda da 4 8 26 oynadım
  • strange01 kullanıcısına yanıt
    Nunu jungun iyi olduğu ve olmadığı durumlar var atıyorum botta jannaniz yada sorakaniz var böyle bir koridora gank atmaniz aşırı ittirilmedigi taktirde çok zor görüş olmasını geçtim üstelik.Üstelik karşı midlaner çok mobil olduğu durumlarda da gank atmakta aşırı zorlanirsiniz.Bir ccsi olmayan toplanede de aynı durum geçerli(garen misal).Biraz da avantajlarindan bahsedersek gerek iyi bir frontline olması q su sayesinde doublesmite ile objektif kontrolü gerek w si sayesinde carrylere verdigi as gerek ultisiyle karşı takımı bölmeye itmesi gibi iyi yönleri de var.Support için daha iyi seçenekler var o yüzden pas geçiyorum kısaca böyle nunu + lar - ler olarak unuttuğum yerleri tamamlayabilirsiniz.

• Kenz i mahfi K kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum takımda blitz naut leona tresh gibi şampiyonlar varsa çok iş yapıyor
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.